Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

COSMOTE: Τέλος στο Προνομιακό Πακέτο Spotify


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
140 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 27/09/2016 - 15:01

Cosmote-Spotify-e1474981086964.jpg

 

Από 27/10/2016 λήγει η εμπορική διάθεση του “Προνομιακού Πακέτου Spotify” της COSMOTE που παρέχει την υπηρεσία Spotify Premium μαζί  με 80ΜΒ για χρήση Internet και 500ΜΒ για δωρεάν streaming.
 
Για υπηρεσίες Spotify οι συνδρομητές θα πρέπει να απευθύνονται  στην ιστοσελίδα του Spotify.
 
Οι συνδρομητές  που έχουν ενεργοποιήσει το Προνομιακό Πακέτο Spotify σε οικονομικό πρόγραμμα που το Προνομιακό Πακέτο παρέχεται δωρεάν, και έχουν σύμβαση ορισμένου χρόνου με την COSMOTE, θα εξακολουθήσουν να έχουν το Προνομιακό Πακέτο  Spotify μέχρι τη λήξη της δέσμευσής τους.
 
Οι συνδρομητές των ανωτέρω προγραμμάτων έχουν δικαίωμα  να καταγγείλουν τη σύμβασή τους αζημίως (εξαιρούνται τυχόν υπόλοιπα  επιδότησης συσκευών ή τερματικού εξοπλισμού) εντός ενός μηνός από τη δημοσίευση της παρούσας.
 
Όποιος πελάτης COSMOTE επιθυμεί, μπορεί να απενεργοποιήσει την υπηρεσία, ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο «ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ TO SPOTIFY»
 
FAQ
 
Τι θα συμβεί στο Spotify account μου;
Μετά την ημερομηνία τερματισμού της υπηρεσίας ο Spotify Premium λογαριασμός σας θα γίνει αυτόματα Spotify Free λογαριασμός, χωρίς καμία χρέωση και χωρίς να χρειάζεται κάποια ενέργεια από την πλευρά σας. Εάν επιθυμείτε να συνεχίσετε την υπηρεσία Spotify Premium θα πρέπει να το επιλέξετε από το site του Spotify.
 
Θα χάσω τις playlists μου;
Όχι, οι playlists σας δεν θα επηρεαστούν από την αλλαγή του Premium πακέτου σε Free.
 
Μπορώ να απενεργοποιήσω νωρίτερα;
Όποιος πελάτης COSMOTE επιθυμεί, μπορεί να διαγραφεί από την υπηρεσία ακλουθώντας τον σύνδεσμο «ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ»
 
Θα συνεχίσω να έχω 500MBs για streaming της υπηρεσίας και 80MBs για χρήση internet;
Μόνο οι πελάτες που το Spotify Premium διατίθεται στο λογαριασμό τους και έχουν σύμβαση ορισμένου χρόνου με την COSMOTE, θα εξακολουθήσουν να έχουν τα 500MBs για streaming της υπηρεσίας και 80MBs για χρήση internet μέχρι τη λήξη της δέσμευσης τους. Για όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες του προνομιακού πακέτου Spotify τα δωρεάν MBs θα σταματήσουν μαζί με τη λήξη της υπηρεσίας.

Εάν έχετε επιπλέον απορίες ή επιθυμείτε περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να ενημερωθείτε και από την Εξυπηρέτηση Πελατών στο 13888 (χρέωση 0,19€/κλήση από κινητό COSMOTE).
Η χρέωση για κλήσεις προς τον αριθμό 13888 από άλλα δίκτυα είναι σύμφωνα με τον τιμοκατάλογο του παρόχου του καλούντος.


Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 27/09/2016 - 15:05

Μάλιστα όποτε μετά την λήξη συμβολαίου μου Μάιο του 2017 θα πρέπει να πληρώνω μέσω πιστωτικής το Premium account καθώς και streaming από τα 2.5GB που έχω στο προγράμμα μου..

#3   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 27/09/2016 - 15:14

Τέλεια...

#4   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.819 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/09/2016 - 15:14

και επειδη ακολουθει πιστα απο πισω η voda το ιδιο θα γινει και με το napster...μαλιστα.



#5   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 27/09/2016 - 15:24

Γιαυτο πληρωνεις το applemusic ή περνας τραγουδια απο μονος σου!



#6   nanakos

nanakos

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 27/09/2016 - 15:43

και επειδη ακολουθει πιστα απο πισω η voda το ιδιο θα γινει και με το napster...μαλιστα.

Πρώτα η vodafone έφερε το napster και μετά ακολούθησε η cosmote.. δεν νομίζω πάντως να γίνει το ίδιο και με το napster



#7   otto

otto

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 27/09/2016 - 15:50

Τι γίνεται στους συνδρομητές συμβολαίου Cosmote που έχουν ενεργοποιήσει το πακέτο Spotify έναντι 7ε μηνιαίως;


Τελευταία επεξεργασία από: otto, 27/09/2016 - 15:50


#8   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.545 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 27/09/2016 - 15:52

Είχε φανεί το όλο πράγμα όταν έκοβε πριν κάτι μήνες το απεριορίστο Streaming με Data.

 

Ακόμα και έτσι όμως, το Spotify δε θα χάσει. Έχει πολλά ψωμιά ακόμα να φάει το Apple Music για να φτάσει σε αυτό το επίπεδο.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 27/09/2016 - 16:04

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#9   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/09/2016 - 15:58

Προσωπικά έχω Vodafone με δωρέαν το napster. Το οποίο είναι τόσο κακό κατά τη γνώμη μου που δίνω με μεγάλη ευχαρίστηση 7€ στο Spotify.

Επειδή έχω δοκιμάσει και το Apple Music, το Spotify είναι (ακόμα) πολύ μπροστά από τον ανταγωνισμό.

Δεν ξέρω για ποιούς λόγους τερματίστηκε αυτή η συνεργασία. Πάντως ήταν ένας βασικός λόγος που ήθελα να πάω προς cosmote μόλις έληγε το συμβόλαιο μου.



#10   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 27/09/2016 - 16:01

Εγώ πάντως από τη στιγμή που πια θα πρέπει να πληρώνω το streaming , θα πάω σε Apple Music. 

 

Δεν υπάρχει λόγος να πληρώνω στο Spotify και να έχω 100000 διαφορετικές εφαρμογές.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#11   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.819 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/09/2016 - 16:01

Προσωπικά έχω Vodafone με δωρέαν το napster. Το οποίο είναι τόσο κακό κατά τη γνώμη μου που δίνω με μεγάλη ευχαρίστηση 7€ στο Spotify.

Επειδή έχω δοκιμάσει και το Apple Music, το Spotify είναι (ακόμα) πολύ μπροστά από τον ανταγωνισμό.

Δεν ξέρω για ποιούς λόγους τερματίστηκε αυτή η συνεργασία. Πάντως ήταν ένας βασικός λόγος που ήθελα να πάω προς cosmote μόλις έληγε το συμβόλαιο μου.

εντελως κακο εως απαραδεκτο το napster δεν το συζηταμε καθολου...καμια σχεση με το spotify



#12   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 27/09/2016 - 16:07

Napster? Που το θυμηθηκατε αυτο; Θυμαμαι κατεβαζα πριν 15 χρονια απο dial up! :P

#13   djkokalis

djkokalis

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/09/2016 - 16:14

Θα διαφωνήσω στο θέμα napster. Είναι αρκετά καλό και με αρκετές επιλογές στην μουσική. Το μόνο κακό για εμένα είναι 1)ότι δεν έχει εφαρμογή για μακ και 2) η mobile εφαρμογή χρειάζεται ένα refresh.

Κατά τα άλλα όλα καλά. Μην γκρινιάζετε. Τσάμπα είναι...  ;)



#14   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/09/2016 - 16:46

Εγώ πάντως από τη στιγμή που πια θα πρέπει να πληρώνω το streaming , θα πάω σε Apple Music. 

 

Δεν υπάρχει λόγος να πληρώνω στο Spotify και να έχω 100000 διαφορετικές εφαρμογές.

 

Ψιλοάσχετο, έχω spotify premium (μέσω συμβολαίου οτε) και Apple music. To music με βολεύει περισσότερο γιατί έχω και iTunesMatch αλλά θεωρώ το spotify καλύτερο στο ψάξιμο, ένα απλό παράδειγμα είναι το εξής: σε άλμπουμ από ελληνικές εταιρείες (δεν εννοώ Ελληνικά τραγούδια) δεν σε αφήνει να στριμάρεις πάνω από 1-2 τραγούδια αντίθετα με το spotify που είναι σχεδόν όλα διαθέσιμα.

Οπότε για να μην μπλέκω με 2 υπηρεσίες πέρασα και περνάω τα τραγούδια του spotify στο music με το stamp και έτσι έχω όλη τη μουσική μου σε 1 υπηρεσία



#15   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/09/2016 - 16:48

Εαν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρετε για apple music οικογενειακό, είμαι μέσα. Μέχρι 6 άτομα έρχεται περίπου 1.83 ευρώ το μήνα η ατομική συνδρομή.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες