Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

καμια καλη εφαρμογη για habit tracking?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   IreneK1990

IreneK1990

    iPH Elite Poster

  • 3.236 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/10/2016 - 08:06

ψαχνω μια καλη εφαρμογη για να καταγραφω habits που να μου υπενθυμιζει καθε φορα τι εχω να κανω. θελω να εχει badge στο εικονιδιο για το τι εχω να κανω αλλα μονο για εκεινη την ωρα δηλαδη αν εχω πολλα πραγματα να κανω μια μερα, να μου εχει στο εικονιδιο μονο τον αριθμο των πραγματων για τη συγκεκριμενη υπενθυμιση.

 

το ξερω οτι ζηταω πολλα αλλα αν εχετε κατι που χρησιμοποιειτε πειτε μου.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   kriosgr

kriosgr

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 01/10/2016 - 10:26

To IOS έχει δικό του πρόγραμμα για να κάνεις αυτό που θέλεις και λέγεται "Υπομνήσεις". Δες το αν σε βολεύει. 



#3   IreneK1990

IreneK1990

    iPH Elite Poster

  • 3.236 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/10/2016 - 11:37

Ψαχνω μια εφαρμογη που να μπορω να τα συγκεντρωνω ολα μαζι. Οι υπομνησεις μου φαινονται λιγο χαοδες

#4   kriosgr

kriosgr

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 01/10/2016 - 17:41

Όποιο ανάλογο πρόγραμμα και να χρησιμοποιήσεις θα σου βγάλει ημερολόγιο να διαλέξεις μέρα και ώρα τουλάχιστον οπότε ... πάντα χαώδες  θα είναι αν το εννοείς από αυτή την άποψη. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το "Ημερολόγιο" για να βάλεις υπενθυμίσεις για συμβάντα ή to do list. Κοίταξε το κι αυτό. Η ώρα που σου ζητάει να βάλεις μην σε μπερδεύει. Αν είναι κάποιο ραντεβού βάλτο στην ώρα του ραντεβού. Αν είναι μια δουλειά να κάνεις εκείνη την μέρα γενικά και η εφαρμογή απαιτεί να βάλεις σώνει και καλά ώρα τότε βαλτή στις 12:00 το μεσημέρι. 

Δώσε της άλλη μια ευκαιρία. Δες κάποιο βίντεο στο youtube τα βασικά το πως να την χρησιμοποιείς. Μην απογοητεύεσαι όταν δεν είναι κάτι εκεί που το περίμενες να είναι. Δες κανένα γρήγορο tutorial και δώσε του μια δεύτερη ευκαιρία.



#5   IreneK1990

IreneK1990

    iPH Elite Poster

  • 3.236 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/10/2016 - 17:45

Όποιο ανάλογο πρόγραμμα και να χρησιμοποιήσεις θα σου βγάλει ημερολόγιο να διαλέξεις μέρα και ώρα τουλάχιστον οπότε ... πάντα χαώδες  θα είναι αν το εννοείς από αυτή την άποψη. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το "Ημερολόγιο" για να βάλεις υπενθυμίσεις για συμβάντα ή to do list. Κοίταξε το κι αυτό. Η ώρα που σου ζητάει να βάλεις μην σε μπερδεύει. Αν είναι κάποιο ραντεβού βάλτο στην ώρα του ραντεβού. Αν είναι μια δουλειά να κάνεις εκείνη την μέρα γενικά και η εφαρμογή απαιτεί να βάλεις σώνει και καλά ώρα τότε βαλτή στις 12:00 το μεσημέρι. 

Δώσε της άλλη μια ευκαιρία. Δες κάποιο βίντεο στο youtube τα βασικά το πως να την χρησιμοποιείς. Μην απογοητεύεσαι όταν δεν είναι κάτι εκεί που το περίμενες να είναι. Δες κανένα γρήγορο tutorial και δώσε του μια δεύτερη ευκαιρία.

δεν μπορεις σε μια υπομνηση να βαλεις 2 ειδοποιησεις δηλαδη κατι που θελω να κανω 2 φορες τη μερα να μου το υπενθυμιζει 2 φορες?



#6   kriosgr

kriosgr

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 01/10/2016 - 18:17

Φυσικά και μπορείς. Μπορείς να του θέσεις μάλιστα τι ώρα θες να στο θυμίσει την πρώτη φορά και τι ώρα την δεύτερη. Μπορείς να θέσεις και προτεραιότητες αν 2 δουλειές/ραντεβού πέφτουν την ίδια ώρα και πολλά ακόμα.



#7   IreneK1990

IreneK1990

    iPH Elite Poster

  • 3.236 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/10/2016 - 18:22

Φυσικά και μπορείς. Μπορείς να του θέσεις μάλιστα τι ώρα θες να στο θυμίσει την πρώτη φορά και τι ώρα την δεύτερη. Μπορείς να θέσεις και προτεραιότητες αν 2 δουλειές/ραντεβού πέφτουν την ίδια ώρα και πολλά ακόμα.

πως το κανεις αυτο?? βρισκω μονο επαναληψη καθε μερα και στην προσαρμογη μπορω να βαλω ανα ποσες μερες να με ειδοποιει. δεν βρισκω για πολλες φορες τη μερα



#8   kriosgr

kriosgr

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 01/10/2016 - 18:36

Χωρίς να το γνωρίζω καλά το πρόγραμμα, ένας τρόπος για να το πετύχεις αυτό που θέλεις είναι να βάλεις την ίδια υπόμνηση την ίδια μέρα copy/paste αλλά σε διαφορετική ώρα. 






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες