Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

Γνωμες για δωρεαν navigation η με πληρωμη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
42 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2016 - 12:08

Έχω δοκιμάσει navigon, tom tom, mls, Sygic. Κανένα δε μπορεί να συγκριθεί με το navigon. Με όλα κάνεις τη δουλειά σου αλλά όλα σε κάτι υστερούν σε σχέση με το navi. Για παράδειγμα το Sygic αν κάνεις λάθος, είναι τραγικό στον επανυπολογισμο της διαδρομής
Sent from my iPad using Tapatalk

Δεν ξερω πιο sygi εχεις. Εγω εχω απο το 14.χ και μεχρι τωρα ουδεποτε ειχα θεμα στον επανυπολογιαμο της διαδρομης. Χθες χαθηκα μεσα στη νεαπολη και εστριβα και σε λαθος στενα και με εβγαζε υποδειγματικα. Εχασα μαλιστα και μια στροφη και απευθειας με εβγαλε να στριψω απο την επομενη αριστερα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   MakisX

MakisX

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 10/10/2016 - 10:22

Χρησιμοποιώ το NAVIGON μια 5ετία χωρίς κανένα πρόβλημα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#18   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 10/10/2016 - 10:55

εγω χρησιμοποιω το mireo-dont panic ( τωρα τελευταια δεν ξερω αν εχει υπαρξει καποιο Update ).. πλεον πρεπει να υπαρχει το genius map απο την ιδια εταιρεια...

χρησιμοποιω πολυ και τα maps του κινητου οποτε πλεον το gps εχει περασει σε 2η μοιρα..δεν ειναι οπως παλια που τα Maps ηταν απελπισια!



#19   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2016 - 11:08

Εγω θα αγορασω ενα ταμπλετακι μικρο με android με 4g και θα περασω 4-5 gps αλλωστε ειχα αγορασει και για android 2,3 απο play store και απο κει θα κανω τη δουλεια μου. Ωστε να μου δειχνει κινηση να περασω 4-5 ταινιες για κανενα ταξιδι και τελος

#20   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/10/2016 - 11:19

Sygic ειναι πολυ καλο και αξιοπιστο.το δουλευω 3 χρονια.το ειχα πετυχει σε μια τιμη γυρω στα 29.99 που ειχε βγει προσφορα αν δεν κανω λαθος.

#21   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/01/2017 - 00:39

Καλησπερα κατέβασα να δοκιμάσω το sygic το οποίο δίνει 6 ημέρες το premium, και στο sygic store έως της 15/01 εχει προσφορά -70%...! Το premium + traffic έχει 23,99€, και το premium 16,99€. Εσείς ποιο λέτε να αγοράσω...; αξίζει το traffic ή τσάμπα χρήματα...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#22   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2017 - 00:42

Εαν εχεις mb το τραφικ ειναι ολα τα λεφτα. Εγω το αγορασα και ειναι πολυ καλο. Δεν εχω ιδεα ποσα καταναλωνει αλλα ειναι γρηγορο και αξιοπιστο Θεσσαλονικη και Αθηνα δοκιμαστηκε

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 05/01/2017 - 00:44


#23   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 05/01/2017 - 00:48

Εαν εχεις mb το τραφικ ειναι ολα τα λεφτα. Εγω το αγορασα και ειναι πολυ καλο. Δεν εχω ιδεα ποσα καταναλωνει αλλα ειναι γρηγορο και αξιοπιστο Θεσσαλονικη και Αθηνα δοκιμαστηκε


Δεδομένα εχω, οταν ομως δεν το χρειάζομαι μπορώ να το απενεργοποιήσω για να μην καταναλώνω τσάμπα..; και εγω για το traffic κλείνω. Ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση αλλά και την βοήθειας σου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#24   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2017 - 00:50

Καπου εχω ανεβασει φωτο αν αναζητησεις στο forum traffic k sygic. Αν κλεισεις δεδομενα απλως δεν θα ενημερωθεις για κινηση. Αγορασε αξιζει το εχω πει απο τοτε που βγηκε στο iphone 3g πως το sygic αξιζει

#25   pens

pens

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/01/2017 - 08:37

Εγώ όταν χρησιμοποιούσα navi στο κινητό με βόλεψε αφάνταστα το Be-On-Road. Είναι μιας τσέχικης εταιρείας με voice turn by turn και με δωρεάν χάρτες. ΑΝ θέλεις με πληρώμη, πληρώνεις μόνο τους χάρτες για να μην χρησιμοποιείς τους open streen maps που δεν είναι οι πιο ακριβείς αν και με αυτούς δεν είχα πρόβλημα ποτέ.

Στο τέλος πήρα κανονική συσκευή navi για να μη σκλαβώνω το τηλ, άσε που σε σημαντικά σημεία της διαδρομής πάντα θα έπαιρνε κάποιος τηλ και έχανα τη στροφή έξοδο από αυτοκινητόδρομο κτλ.

Βρήκα σε προσφορά το Tom Tom live 5100 130euro με ενσωματωμένη sim και δεν ασχολήθηκα ξανά με το κινητό.



#26   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 06/01/2017 - 00:34

Καλησπερα, τελικά αγόρασα το sygic premium + traffic 23,99€ το οποίο όπως ειπα έως της 15/01 ειναι σε προσφορά 70%... όσοι πιστοί τρέξτε...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#27   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 06/01/2017 - 01:48

Έχω αγοράσει αρχικά το navigon και αργότερα αναγκάστικα να αγοράσω και το Sygic καθώς το navigon δεν έχει Κύπρο. (Απαράδεκτο για τα 80€). Το Sygic τελικά πάρα πολύ καλό και αν το συγκρίνεις με το κόστος του πολύ καλύτερο από το navigon καλύπτει 100% τις ανάγκες μου σε πλοήγηση.


Sent from my iPad using Tapatalk

#28   kostas4

kostas4

    iPH Addict

  • 622 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/01/2017 - 02:58

παλιοτερα ημουνα φανατικος του Navigon αλλα βλεπω πλεον οτι το sygic ειναι ισαξιο και φθηνοτερο.το μονο μου ενοχλει (καποιος το ειπε και πιο πισω αλλα βαριεμαι να κοιταξω :D,ειναι ο επαναυπολογισμος της διαδρομης.Δεν ειναι τοσο ακριβης και σπιρτοζικος ρε παιδι  μου.και αν τα βαλω κατω με την  τεραστια διαφορα στο κοστος τα δυο τους θα σταθω στο Sygic.μαλλον κερδιζει στα σημεια



#29   amakiller

amakiller

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 06/01/2017 - 11:13

Καλημέρα , και εγώ χρησιμοποιώ Sygic , είχα πληρώσει το Europe 25€ . Και είναι ικανοποιημένος . Είχα παλιά με Jb όλα τα gps αλλά για 25€ αξίζει το Sygic


Sent from my iPhone using Tapatalk

#30   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2017 - 11:14

Να ξερετε πως αν θελετε να εχετε γρηγορο επαναπροσδιορισμο της θεσης σας οταν χανετε στροφες εαν εχετε 3g ανοιχτο θα γινεται πολυ γρηγορα και αυτο αφορα ολα τα gps. Αντιθετως αν εχετε κλειστα τα δεδομενα θα εχετε αρκετα σφαλματα και προσδιορισμο θεσης κατα προσεγγιση

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 06/01/2017 - 11:15


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες