Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

ΠΡΟΣΟΧΗ στο clickup.gr


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   skinskinz

skinskinz

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/10/2016 - 10:19

Για μένα πάνε απο εκεί και ζήτησε πίσω τα χρήματα και κανε και μανούρα. Τέτοια γίδια μονο έτσι νιώθουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ΟΥΤΕ ετσι Νιωθουν!!

πρωτη φορα τετοια ζημια ειπε ο "ΤΕΧΝΙΚΟΣ"



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 29/10/2016 - 17:57

Το 6αρι δεν έχει την αδιαβροχοποίηση που έχει το 6s οπότε η οθόνη βγαίνει εύκολα με την ειδική βεντούζα (και όταν λέω ειδική τη βρίσκεις με 6-7 € στο eBay). Βλέπω χτυπημένη και τη θύρα φόρτισης. Αυτό έγινε από το κατάστημα ή από την πτώση; Στην οθόνη πάνω φαίνεται ότι προσπάθησε με κατσαβίδι και όχι με sesamo.  Παραήταν σκιτζής όποιος το άνοιξε.



#18   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 29/10/2016 - 18:36

Μήπως υπήρχε το σημάδι αυτό; Μου φαίνεται αδιανόητο να πάει κάποιος να βγάλει τη οθόνη έτσι.

Χωρίς παρεξήγηση, απλά το ρωτάω αυτό γιατί είναι πραγματικά απίστευτο κάποιος τεχνικός να προσπαθήσει με αυτόν τον τροπο. Αν όντως έχει συμβεί κακώς το παρέλαβε και πλήρωσε. Και κακώς δεν το τράβηξε παραπέρα, γιατί μιλάμε για απίστευτη γκάφα από τον τεχνικό και πρέπει να την αποζημιώσουν κάπως!


Sent from my iPad using Tapatalk

#19   skinskinz

skinskinz

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2016 - 11:59

Μήπως υπήρχε το σημάδι αυτό; Μου φαίνεται αδιανόητο να πάει κάποιος να βγάλει τη οθόνη έτσι.

Χωρίς παρεξήγηση, απλά το ρωτάω αυτό γιατί είναι πραγματικά απίστευτο κάποιος τεχνικός να προσπαθήσει με αυτόν τον τροπο. Αν όντως έχει συμβεί κακώς το παρέλαβε και πλήρωσε. Και κακώς δεν το τράβηξε παραπέρα, γιατί μιλάμε για απίστευτη γκάφα από τον τεχνικό και πρέπει να την αποζημιώσουν κάπως!


Sent from my iPad using Tapatalk

Δυστηχως το σημαδι αυτο δεν υπηρχε! το μοναδικο που υπηρχε ηταν στην υποδοχη του φορτιστη! οπως και να εχει η βλακεια εγινε οταν ΠΛΗΡΩΣΕ! μετα και που πηγα εγω, ο "χασαπης" ειπε οτι πρωτη φορα του τυχαινει αυτο!!!

 

Το 6αρι δεν έχει την αδιαβροχοποίηση που έχει το 6s οπότε η οθόνη βγαίνει εύκολα με την ειδική βεντούζα (και όταν λέω ειδική τη βρίσκεις με 6-7 € στο eBay). Βλέπω χτυπημένη και τη θύρα φόρτισης. Αυτό έγινε από το κατάστημα ή από την πτώση; Στην οθόνη πάνω φαίνεται ότι προσπάθησε με κατσαβίδι και όχι με sesamo.  Παραήταν σκιτζής όποιος το άνοιξε.

 

η θυρα φορτισης ηταν ηδη χτυπημενη! το αλλο ειναι ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ του τυπα που αυτοαποκαλειτε τεχνικοσ! θα σκισω τα πτυχια μου!!!!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες