Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Συνεχης επανεκκινηση ipad


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   salex1988

salex1988

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 23/10/2016 - 14:27

Καλησπερα σε όλη την ομάδα, ηθελα να ρωτησω κατι γιατι είμαι λίγο σοκαρισμενη. Πριν απο μια ώρα πάω να χρησιμοποιησω το ipad pro και ενω ειχα αφησει 60% μπαταρια το παταω και δεν ανοιγει. η οθονη ειναι σβηστη. παταω το κουμπι για να κλεισει συνεχομενα, τιποτα. Κανω hard reset και εμφανιζεται το μηλαρακι.. περιμενω περιμενω τίποτα, 10 λεπτα κι ακομη δεν ανοιξε.. ξανα κανω hard reset  παλι τιποα.. το συνδεω στον υπολογιστη αποφασισμενη για restore  (το προηγουμενο το ειχα κανει λιγες μερες πριν δεν εχω βαλει τιποτα ουσιαστικο μεσα) και μολις το συνδεω, μου ζηταει κωδικο.. αφου η οθονη εχει κολλησει στο μηλο, που να τον βαλω? δεν μπορει να συνδεθει..παω στο icloud να σβησω το ipaf για να το παρω ολο απο την αρχη, θελει να εχει ιντερνετ για να συνδεθει... προσπαθω να το κλεισω για να το παω σε recovery mode παταω το sleep button δεν κλεινει πατάω sleep και home button κλεινει και σε 3 δευτερολεπτα επανεκινηση με το μηλαρακι να περιμενει για ωωωωρα... τι να κανω χαθηκα???



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/10/2016 - 14:30

Δοκίμασε να το βάλεις σε dfu http://www.iphonehel...um/topic/402-3-τρόποι-για-να-βάλετε-το-iphone-σε-dfu-mode/

#3   salex1988

salex1988

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 23/10/2016 - 15:30

Λοιπον μετα απο πολτ αγχος εγινε ρεστορ αφου πρωτα μπηκε σε dfu με το δευτερο τροπο απο τον οδηγο που μου εστειλε ο iph guru... ευχαριστω πολύυυ.. το μονο μου προβλημα ειναι ο αντρας μου που γκρινιαζει πως δινω ενα σκασμο λεφτα για ποιοτητα και μου βγαζει τετοια προβληματα...χαχαχαχαχαχα



#4   stevchrly

stevchrly

    iPH Enthousiast

  • 522 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/10/2016 - 16:28

Λοιπον μετα απο πολτ αγχος εγινε ρεστορ αφου πρωτα μπηκε σε dfu με το δευτερο τροπο απο τον οδηγο που μου εστειλε ο iph guru... ευχαριστω πολύυυ.. το μονο μου προβλημα ειναι ο αντρας μου που γκρινιαζει πως δινω ενα σκασμο λεφτα για ποιοτητα και μου βγαζει τετοια προβληματα...χαχαχαχαχαχα

αυτό με τη ποιότητα είναι μια καραμέλα 

όλα έχουν κατά καιρούς προβλήματα τοο θέμα είναι να υπάρχει κάλυψη 



#5   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/10/2016 - 16:54

24ωρες κάλυψη iphonehellas


Sent from my iPad using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες