Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

COSMOTE: Δωρεάν 500 λεπτά προς όλους και 500MB δώρο για το τριήμερο της 28ης Οκτωβρίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 25/10/2016 - 12:03

Ευχάριστη έκπληξη αποτελεί το δώρο 500 λεπτών προς όλους και 500MB το οποίο δίνει η COSMOTE σε συνδρομητές συμβολαίων & καρτοσυμβολαίων, για το τριήμερο της 28ης Οκτωβρίου. Όπως αναφέρει χαρακτηριστικά το SMS που λάβαμε:

 

 

cosmote-dwrean-500-lepta-500mb-28oktovri

 

 

 

 

Η προσφορά φαίνεται πως ισχύει μόνο για συμβόλαια & καρτοσυμβόλαια όχι για πακέτα καρτοκινητής.


Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 25/10/2016 - 12:30

Για ακόμα μια φορά ο ΟΤΕ ειναι μπροστά !! Σε λίγο θα εμφανιστούν και οι ανταγωνιστές . :)



#3   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2016 - 12:52

Οι ανταγωνιστές δίνουν τακτικά μου έδωσαν 1gb σε κάθε γραμμή ως δώρο επειδή και καλά γιορτάζαμε τα 3 χρόνια παραμονής στο κόκκινο δίκτυο. Κατά τα άλλα περιμένω να λήξει και να πάω στους πράσινους.



#4   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.827 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 25/10/2016 - 12:56

ποια..... τριήμερα http://www.vodafone....on?pageId=12654 :D



#5   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 25/10/2016 - 16:37

ποια..... τριήμερα http://www.vodafone....on?pageId=12654 :D

Thanks! Προστέθηκε το αντίστοιχο topic για σχολιασμό, εδώ.


Behind the Scenes...

#6   niktsi

niktsi

    iPH Enthousiast

  • 352 μηνύματα
  • Twitter:@niktsiap
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 25/10/2016 - 17:51

Επιλεκτικά μάλλον ο cosmote...



#7   Npanathinaikos

Npanathinaikos

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2016 - 20:38

Οι ανταγωνιστές δίνουν τακτικά μου έδωσαν 1gb σε κάθε γραμμή ως δώρο επειδή και καλά γιορτάζαμε τα 3 χρόνια παραμονής στο κόκκινο δίκτυο. Κατά τα άλλα περιμένω να λήξει και να πάω στους πράσινους.


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Για ποιο λόγο??

#8   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2016 - 20:54

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Για ποιο λόγο??

Μου ηρθε μηνυμα αυτοματη ενεργοποιηση εξαιτιας της παραμονης στο ρεντ 3 χρονια. Αν ρωτας γιατι θα φυγω ειναι γιατι η βοντα ειναι πιο φθηνη αλλα η κοσμοτε εχει καλυτερο δικτυο

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 25/10/2016 - 20:55


#9   Npanathinaikos

Npanathinaikos

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2016 - 21:04

Μου ηρθε μηνυμα αυτοματη ενεργοποιηση εξαιτιας της παραμονης στο ρεντ 3 χρονια. Αν ρωτας γιατι θα φυγω ειναι γιατι η βοντα ειναι πιο φθηνη αλλα η κοσμοτε εχει καλυτερο δικτυο


Νομιζω οτι εχεις δίκαιο. Εκει ποντάρει κ αυτο διαφημιζει

#10   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 25/10/2016 - 21:09

Αυτό είναι το νόημα ! Αν δεν μπορείς να πάρεις τηλέφωνο από το ίδιο σου το σπίτι , όλα καταρρέουν . Και το iPhone και οι καλές τιμές .

#11   swed

swed

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/10/2016 - 22:20

ΕΙΣΤΕ για κλάματα πραγματικά.

Χαίρεστε που η cosmoteapateones προλαβαίνουν τις ᾽᾽προσφορε᾽᾽ και αλλες παρόμοιες μπ@ρδες. 

Ποια σοβαρή εταιρία εχει 30-40 διάφορα ᾽᾽πακετα᾽᾽προσφορες᾽᾽και αλλα παρόμοιαπαραμύθια που καμουφλάρουν το ξεζούμισμα που σας κανει καθημερινά με τις χρεωσεις της. 
Γιατι πρεπει να εχει ενα πακετο για καθε μερα του μηνα, για καθε εορταστική εορτη, για καθε ᾽ὀτι μου κανισει σημερα᾽᾽
Μονο για να κρυφτει και να αποπροσανατολίσει εσας που τα χάφτετε και να πληρώνετε νομιζοντας οτι ᾽᾽κερδιζετε πακετο᾽᾽᾽προσφορα᾽᾽

Εχεις ενα πακέτο μπλα μπλα μπλα.. ωραια τελειώνει το πακετο και ᾽᾽τολμας να μιλησεις᾽᾽ 5 λεπτα εκτος πακετου ... εκει να σας δω... φουσκωνει ο λογαριασμός σε χρονο dt. Στα ύψη

Οι cosmoteapateones και οι αλλες 2 εταιρίες στην Ελλαδα απλα σας γδυνουν πουλώντας πανάκριβα τα mb.

Και δεν μιλαω για τις ''ΕΩΣ ταχύτητες ᾽᾽ τους

Βρείτε αλλη λυση.. προσφορακιδες μου, εκτος αν θελετε να πληρώνετε φυκια για μεταξωτές κορδέλες εκει στην Ελλαδα.Άλλωστε λεφτα υπήρχαν και υπαρχουν  ;)

Ενδεικτικά : ζω σε χωρα εντος ΕΕ οπως και η Ελλάδα και με 33 ευρω το μηνα περίπου εχω: ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ κλήσεις εντοςχωρας (προς τα παντα:  κινητα, σταθερα ολα τα δικτυα ) και 20GB (γκιγκα).
lte δίκτυο με ταχύτητες 102mbs down/95 up... χτες!

απλα για να δείτε τι παραμύθια σας πουλάνε οι cosmoteapateones και χαίρεστε.

Τελευταία επεξεργασία από: swed, 27/10/2016 - 22:25


#12   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2016 - 22:26

 

ή στην επεξεργασία 

 λεπτό
ΕΙΣΤΕ για κλάματα πραγματικά.

Χαίρεστε που η cosmoteapateones προλαβαίνουν τις ᾽᾽προσφορε᾽᾽ και αλλες παρόμοιες μπ@ρδες. 

Ποια σοβαρή εταιρία εχει 30-40 διάφορα ᾽᾽πακετα᾽᾽προσφορες᾽᾽και αλλα παρόμοιαπαραμύθια που καμουφλάρουν το ξεζούμισμα που σας κανει καθημερινά με τις χρεωσεις της. 
Γιατι πρεπει να εχει ενα πακετο για καθε μερα του μηνα, για καθε εορταστική εορτη, για καθε ᾽ὀτι μου κανισει σημερα᾽᾽
Μονο για να κρυφτει και να αποπροσανατολίσει εσας που τα χάφτετε και να πληρώνετε νομιζοντας οτι ᾽᾽κερδιζετε πακετο᾽᾽᾽προσφορα᾽᾽

Εχεις ενα πακέτο μπλα μπλα μπλα.. ωραια τελειώνει το πακετο και ᾽᾽τολμας να μιλησεις᾽᾽ 5 λεπτα εκτος πακετου ... εκει να σας δω... φουσκωνει ο λογαριασμός σε χρονο dt. Στα ύψη

Οι cosmoteapateones και οι αλλες 2 εταιρίες στην Ελλαδα απλα σας γδυνουν πουλώντας πανάκριβα τα mb.

Και δεν μιλαω για τις ''ΕΩΣ ταχύτητες ᾽᾽ τους

Βρείτε αλλη λυση.. προσφορακιδες μου, εκτος αν θελετε να πληρώνετε φυκια για μεταξωτές κορδέλες εκει στην Ελλαδα.Άλλωστε λεφτα υπήρχαν και υπαρχουν  ;)

Ενδεικτικά : ζω σε χωρα εντος ΕΕ οπως και η Ελλάδα και με 33 ευρω το μηνα περίπου εχω: ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ κλήσεις εντοςχωρας (προς τα παντα:  κινητασταθερα ολα τα δικτυα ) και 20GB (γκιγκα).
lte δίκτυο με ταχύτητες 102mbs down/95 up... χτες!

απλα για να δείτε τι παραμύθια σας πουλάνε οι cosmoteapateones και χαίρεστε.

 

 Και τι θα έπρεπε να έχει ένα πακέτο μόνο? Με ένα πακέτο είσαι ανταγωνιστικός? Κάτσε να μαντέψω και την χώρα που μένεις? Κούβα ή Σοβιετ?


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 27/10/2016 - 22:27


#13   niktsi

niktsi

    iPH Enthousiast

  • 352 μηνύματα
  • Twitter:@niktsiap
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 27/10/2016 - 22:51

 

ΕΙΣΤΕ για κλάματα πραγματικά.

Χαίρεστε που η cosmoteapateones προλαβαίνουν τις ᾽᾽προσφορε᾽᾽ και αλλες παρόμοιες μπ@ρδες. 

Ποια σοβαρή εταιρία εχει 30-40 διάφορα ᾽᾽πακετα᾽᾽προσφορες᾽᾽και αλλα παρόμοιαπαραμύθια που καμουφλάρουν το ξεζούμισμα που σας κανει καθημερινά με τις χρεωσεις της. 
Γιατι πρεπει να εχει ενα πακετο για καθε μερα του μηνα, για καθε εορταστική εορτη, για καθε ᾽ὀτι μου κανισει σημερα᾽᾽
Μονο για να κρυφτει και να αποπροσανατολίσει εσας που τα χάφτετε και να πληρώνετε νομιζοντας οτι ᾽᾽κερδιζετε πακετο᾽᾽᾽προσφορα᾽᾽

Εχεις ενα πακέτο μπλα μπλα μπλα.. ωραια τελειώνει το πακετο και ᾽᾽τολμας να μιλησεις᾽᾽ 5 λεπτα εκτος πακετου ... εκει να σας δω... φουσκωνει ο λογαριασμός σε χρονο dt. Στα ύψη

Οι cosmoteapateones και οι αλλες 2 εταιρίες στην Ελλαδα απλα σας γδυνουν πουλώντας πανάκριβα τα mb.

Και δεν μιλαω για τις ''ΕΩΣ ταχύτητες ᾽᾽ τους

Βρείτε αλλη λυση.. προσφορακιδες μου, εκτος αν θελετε να πληρώνετε φυκια για μεταξωτές κορδέλες εκει στην Ελλαδα.Άλλωστε λεφτα υπήρχαν και υπαρχουν  ;)

Ενδεικτικά : ζω σε χωρα εντος ΕΕ οπως και η Ελλάδα και με 33 ευρω το μηνα περίπου εχω: ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ κλήσεις εντοςχωρας (προς τα παντα:  κινητα, σταθερα ολα τα δικτυα ) και 20GB (γκιγκα).
lte δίκτυο με ταχύτητες 102mbs down/95 up... χτες!

απλα για να δείτε τι παραμύθια σας πουλάνε οι cosmoteapateones και χαίρεστε.

                              

Σουηδέ, έκανες τον κόπο να γράψεις το πρώτο σου σχόλιο για να μας την πεις εδώ στην Ελλάδα; Τιμή μας. Ξέρουμε τι πληρώνουμε και τι θα έπρεπε. Αυτό έχουμε και μέχρι να αποκτήσουμε τα δικά σας τιμολόγια, αυτά θα πληρώνουμε. Πάντως κι εδώ το 4g του cosmote, περίπου αυτές τις ταχύτητες έχει σε down. Σε up... έχουμε δρόμο.



#14   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.819 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/10/2016 - 23:21




ΕΙΣΤΕ για κλάματα πραγματικά.

Χαίρεστε που η cosmoteapateones προλαβαίνουν τις ᾽᾽προσφορε᾽᾽ και αλλες παρόμοιες μπ@ρδες.

Ποια σοβαρή εταιρία εχει 30-40 διάφορα ᾽᾽πακετα᾽᾽προσφορες᾽᾽και αλλα παρόμοιαπαραμύθια που καμουφλάρουν το ξεζούμισμα που σας κανει καθημερινά με τις χρεωσεις της.
Γιατι πρεπει να εχει ενα πακετο για καθε μερα του μηνα, για καθε εορταστική εορτη, για καθε ᾽ὀτι μου κανισει σημερα᾽᾽
Μονο για να κρυφτει και να αποπροσανατολίσει εσας που τα χάφτετε και να πληρώνετε νομιζοντας οτι ᾽᾽κερδιζετε πακετο᾽᾽᾽προσφορα᾽᾽

Εχεις ενα πακέτο μπλα μπλα μπλα.. ωραια τελειώνει το πακετο και ᾽᾽τολμας να μιλησεις᾽᾽ 5 λεπτα εκτος πακετου ... εκει να σας δω... φουσκωνει ο λογαριασμός σε χρονο dt. Στα ύψη

Οι cosmoteapateones και οι αλλες 2 εταιρίες στην Ελλαδα απλα σας γδυνουν πουλώντας πανάκριβα τα mb.

Και δεν μιλαω για τις ''ΕΩΣ ταχύτητες ᾽᾽ τους

Βρείτε αλλη λυση.. προσφορακιδες μου, εκτος αν θελετε να πληρώνετε φυκια για μεταξωτές κορδέλες εκει στην Ελλαδα.Άλλωστε λεφτα υπήρχαν και υπαρχουν ;)

Ενδεικτικά : ζω σε χωρα εντος ΕΕ οπως και η Ελλάδα και με 33 ευρω το μηνα περίπου εχω: ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ κλήσεις εντοςχωρας (προς τα παντα: κινητα, σταθερα ολα τα δικτυα ) και 20GB (γκιγκα).
lte δίκτυο με ταχύτητες 102mbs down/95 up... χτες!

απλα για να δείτε τι παραμύθια σας πουλάνε οι cosmoteapateones και χαίρεστε.

σιγα τον πολυελαιο ρε μεγαλε.με 22 ευρουλακια εχω 1500+1500 και 3gb internet(δεν χρειαζομαι παραπανω προσωπικα και ουτε τελειωνει ποτε ο χρονος ομιλιας) και επισης εχω 10 μηνες καλοκαιρι και 2 μηνες χειμωνα.οχι οπως εκει που εισαι στην καταθλιψη με 11 μηνες χιονια 20 μερες συννεφια και 10 μερες καλοκαιρι.

Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 27/10/2016 - 23:22


#15   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 27/10/2016 - 23:31




ΕΙΣΤΕ για κλάματα πραγματικά.

Χαίρεστε που η cosmoteapateones προλαβαίνουν τις ᾽᾽προσφορε᾽᾽ και αλλες παρόμοιες μπ@ρδες.

Ποια σοβαρή εταιρία εχει 30-40 διάφορα ᾽᾽πακετα᾽᾽προσφορες᾽᾽και αλλα παρόμοιαπαραμύθια που καμουφλάρουν το ξεζούμισμα που σας κανει καθημερινά με τις χρεωσεις της.
Γιατι πρεπει να εχει ενα πακετο για καθε μερα του μηνα, για καθε εορταστική εορτη, για καθε ᾽ὀτι μου κανισει σημερα᾽᾽
Μονο για να κρυφτει και να αποπροσανατολίσει εσας που τα χάφτετε και να πληρώνετε νομιζοντας οτι ᾽᾽κερδιζετε πακετο᾽᾽᾽προσφορα᾽᾽

Εχεις ενα πακέτο μπλα μπλα μπλα.. ωραια τελειώνει το πακετο και ᾽᾽τολμας να μιλησεις᾽᾽ 5 λεπτα εκτος πακετου ... εκει να σας δω... φουσκωνει ο λογαριασμός σε χρονο dt. Στα ύψη

Οι cosmoteapateones και οι αλλες 2 εταιρίες στην Ελλαδα απλα σας γδυνουν πουλώντας πανάκριβα τα mb.

Και δεν μιλαω για τις ''ΕΩΣ ταχύτητες ᾽᾽ τους

Βρείτε αλλη λυση.. προσφορακιδες μου, εκτος αν θελετε να πληρώνετε φυκια για μεταξωτές κορδέλες εκει στην Ελλαδα.Άλλωστε λεφτα υπήρχαν και υπαρχουν ;)

Ενδεικτικά : ζω σε χωρα εντος ΕΕ οπως και η Ελλάδα και με 33 ευρω το μηνα περίπου εχω: ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ κλήσεις εντοςχωρας (προς τα παντα: κινητα, σταθερα ολα τα δικτυα ) και 20GB (γκιγκα).
lte δίκτυο με ταχύτητες 102mbs down/95 up... χτες!

απλα για να δείτε τι παραμύθια σας πουλάνε οι cosmoteapateones και χαίρεστε.


Και;αυτα δινουν αυτα παιρνουμε.
Εχεις καποιον τροπο να αλλαξουν ΟΛΕΣ οι εταιρειες κινητης στην Ελλαδα ή μπηκες να βαυκαλιστουμε ολοι μαζι;


σιγα τον πολυελαιο ρε μεγαλε.με 22 ευρουλακια εχω 1500+1500 και 3gb internet(δεν χρειαζομαι παραπανω προσωπικα και ουτε τελειωνει ποτε ο χρονος ομιλιας) και επισης εχω 10 μηνες καλοκαιρι και 2 μηνες χειμωνα.οχι οπως εκει που εισαι στην καταθλιψη με 11 μηνες χιονια 20 μερες συννεφια και 10 μερες καλοκαιρι.


Δικιο εχεις αλλα ασχετος ο καιρος με το θεμα.
Φιλικα.
Βρες και συ κατι αλλο να του την μπεις.
Παντως σημερα εριξε βροχα και μουνταμαρα πειραια.
Λονδινο γιναμε....
discord.gg/ajkUM8J

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες