Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

opencart, themes και άλλες ερωτήσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/11/2016 - 21:24

Καλησπέρα παίδες :) 

 

Με λίγα λόγια... Θέλω την βοήθεια σας σχετικά με το opencart και κάποια templates-themes που έχει.

Ένας γνωστός μου θέλει να ανοίξει e-shop για αρώματα και επειδή δεν είναι τόσο χωμένος στην τεχνολογία έχει βρει άτομο για το site κτλ κτλ αλλά ακόμα και ο dev του είπε ότι θα πρέπει να βρει αυτός το theme-template που τον βολεύει για να βάζει βγάζει προιόντα, να ανεβάζει φωτογραφίες κτλ.

Εγώ έψαξα και βρήκα αυτά εδώ 

 

1) https://themeforest....bsS4xoCYxXw_wcB

 

2) https://www.opencart...PcPvhoCx6Pw_wcB

 

αλλά δεν κατάφερα να βρω κάτι πιο συγκεκριμένο.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω έχει κάποιος ιδέα από κάποιο template που να είναι απλό και βολικό ? Έχει ασχοληθεί κάποιος με αρώματα ? Αν έχει κάποιο άλλο προϊόν που πουλάει αλλάζει template ? Θα πρέπει να ψάξω συγκεκριμένα template για αρώματα ή γενικά template για cosmetics ?

 


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Bill4gr

Bill4gr

    iPH Enthousiast

  • 432 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:bill4gr

Δημοσίευση 19/11/2016 - 22:23

Γιατί δεν το στείνει σε wordpress με woocommerce?? Πολύ πιο ευκολο και βολικό στη χρηση.. Δεν παιζει ρολο το αντικείμενο (αρώματα) αλλά η ευκολία του πωλητή.. Αν ο dev στέλνει τον πελάτη να ψάξει, τοτε δεν έχει ιδέα και τζάμπα λεφτά θα του δώσει!! Αν θέλει πες του να μου στείλει ενα pm και θα του δώσω πληροφορίες. Έχω και σάιτ.

Στάλθηκε από το Acer Iconia A500 μου

#3   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/03/2017 - 18:50

bump :P ερώτηση...

 

υπάρχουν κάποια συγκεκριμένα add-on - plug in για το open cart που είναι Must have ? ψάχνω στο νετ αλλά θέλω και καμιά συμβουλή από κάποιον που το δουλεύει και πιστεύει - γνωρίζει κάποια από δική του χρήση ;)


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες