Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

αγορα iphone 7 32gb


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   poleg4

poleg4

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2016 - 02:11

θελω να αγορασω ενα iphone 7 32gb.εχω καποιες αποριες σχετικα με την τιμη.σε ολα τα καταστηματα π.χ γερμανος,κοτσοβολος,public.media markt η τιμη σκετης συσκευης ειναι 819ευρω.Το βρηκα στο skroutz σε παρα πολλα καταστηματα οχι επωνημα τουλαχιστον για μενα η τιμη του να ξεκιναει απο 650 ευρω οπως και στην iphone στα 650 δολαρια περιπου.Θελω να σας ρωτησω ποια η διαφορα τους γιατι τοσο μεγαλη διαφορα τιμης?Ειναι γνησια?Τα ποιο πολλα γραφουν το EU τι σημενει?Σε αλλα λεει οτι ειναι με αγγλικο ανταπτορα και σε μερικα εχουν και ενα κωδικο MN8X2GH/A.Επειδη φοβαμαι μην ειναι καποιο οχι γνησιο τι πρεπει να προσεξω πριν το αγορασω?Και αν ξερει καποιος που εχει αγορασει απο το skroutz απο καποια εταιρια να μου πειτε απο ποια.ευχαριστω και ειμαι καινουργιο μελος αν εχω κανει κατι λαθος.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   poleg4

poleg4

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2016 - 02:38

Παιδια ειμαι καινουργιος αν μπορειτε να μου απαντησετε για να μην φαω καμια πατατα ειναι κριμα.ευχαριστω σε ολους περιμενω απαντησει σας.



#3   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/12/2016 - 04:54

Παιδια ειμαι καινουργιος αν μπορειτε να μου απαντησετε για να μην φαω καμια πατατα ειναι κριμα.ευχαριστω σε ολους περιμενω απαντησει σας.

φιλε αγορασε κανονικα απο σκρουτζ δεν εχει κανενα θεμα.η τιμη ειναι επειδη ειναι παραεισαγωγης.μεγεια σου και να το χαρεις.

#4   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 655 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 03/12/2016 - 10:33

Οτι κινητό έχω πάρει το εχω πάρει απο Skroutz..Μάλιστα σ ενα iPhone 6 που ειχα αγοράσει είχε βγάλει ενα θέμα στην μπροστά κάμερα και το πηγα σ εξουσιοδοτημένο κατάστημα apple και μου το κάνανε κανονικά αντικατάσταση,όποτε δεν υπάρχει κανένα απολύτως θέμα με τα καταστήματα του Skroutz.Προχωρα κανονικά στην αγορά και μη φοβάσαι.!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: emminad1925, 03/12/2016 - 10:34


#5   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 03/12/2016 - 10:35

Παιδια ειμαι καινουργιος αν μπορειτε να μου απαντησετε για να μην φαω καμια πατατα ειναι κριμα.ευχαριστω σε ολους περιμενω απαντησει σας.

Οπως είπε και Μάρκος αγόρασε άφοβα...Σχεδόν όλα μου τα iPhone ήταν από Σκρουτζ αγορασμένα.Και στο θέμα εγγύησης καλυπτεσαι κανονικά από τα εξουσιοδοτημένα ,infoquest,document,isystem,iStorm.
Προχωρά στην αγορά χωρίς δεύτερη σκέψη.Καλημερα !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#6   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 05/12/2016 - 09:26

βρες ενα μαγαζι με doa και καλες αξιολογησιες και καλοριζικο


3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες