Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κανάλια (Δωρεάν)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/12/2016 - 11:02

Μόλις κυκλοφόρησε η καινούργια μας εφαρμογή στο Appstore (Κανάλια)

 

 

Με τα "Κανάλια" μπορείτε να δείτε τα πιο γνωστά ελληνικά τηλεοπτικά κανάλια. 

Επίσης μπορείτε να προσθέσετε τα δικά σας κανάλια!


-Η λίστα των καναλιών μπορεί να αναβαθμιστεί αυτόματα (χωρίς να απαιτείται αναβάθμιση του προγράμματος)
-Ταξινόμηση καναλιών ανάλογα με την περιοχή
-Η εφαρμογή είναι optimized για όλες τις νεότερες συσκευές (π.χ iPhone 7,7+)
-Υποστηρίζονται τα πιο διαδεδομένα media formats (m3u8...)
-Η αναπαραγωγή video γίνεται με χρήση hardware decoder (καλύτερη απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας)
-Πολύ μικρή κατανάλωση μνήμης
-Η εφαρμογή είναι Universal. Υποστηρίζει iPhone & iPad με την ίδια έκδοση
-Δυνατότητα αποθήκευσης αγαπημένων
-Η πιο εύκολη σε χρήση εφαρμογή για streaming iptv. Με ένα δάκτυλο μπορείτε να βρείτε το σταθμό που θέλετε και να παρακολουθήσετε το αγαπημένο σας πρόγραμμα.

Οδηγίες χρήσης

1)Αρχικά σύρετε προς τα κάτω για να ανανεωθούν τα διαθέσιμα κανάλια. Χρειάζεται να έχετε ενεργή σύνδεση wifi ή 3G
2)Αν πατήσετε παρατεταμένα σε ένα εικονίδιο καναλιού θα εμφανιστεί στο κέντρο του ένα αστέρι. Αν το αστέρι είναι ζωγραφισμένο, τότε μπορείτε να προσθέσετε το κάναλι στα "Αγαπημένα". Αν φαίνεται μόνο το περίγραμμα του καναλιού, τότε μπορείτε να το αφαιρέσετε από αυτά.

*Αν θέλετε να προσθέσετε κάποιο δικό σας κανάλι, απλώς επιλέξτε το σύμβολο "+" στο πάνω δεξί μέρος της οθόνης, και προσθέτε το κανάλι που θέλετε.

 

Appstore link:

http://tinyurl.com/z6kympb

 

logo2.jpg

 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 24/12/2016 - 12:49

Την κατεβάζω και θα κάνω review μετά από την χρήση. Θα δω βέβαια και το ποσό καλά λειτουργεί στο εξωτερικό μιας και δεν μένω Ελλάδα και ο ant1 έχει κλειδωμένο το streaming σε άλλες χώρες.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#3   dandri

dandri

    iPH Addict

  • 867 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/12/2016 - 12:56

Την κατεβάζω και θα κάνω review μετά από την χρήση. Θα δω βέβαια και το ποσό καλά λειτουργεί στο εξωτερικό μιας και δεν μένω Ελλάδα και ο ant1 έχει κλειδωμένο το streaming σε άλλες χώρες.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ενδιαφερον.



#4   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 24/12/2016 - 13:02

5 αστέρια από εμένα στο AppStore και share σε twitter facebook η εφαρμογή τα σπάει και πιάνει το streaming και του ant1


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#5   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 24/12/2016 - 13:10

Φίλε μου βάλε λινκ για review μέσα στο app γιατί εγώ μπήκα μέσω του λινκ που έδωσες για download και έκανα like-review κάποιος που δεν γνωρίζει τόσο καλά δεν θα το "παλέψει" τόσο.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#6   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/12/2016 - 14:07

Πρώτα απ' όλα ευχαριστούμε για τα θετικά σχόλια.

 

   Σίγουρα θα βοηθούσε να υπάρχει link μέσα από την εφαρμογή αλλά θέλαμε να κρατήσουμε το app όσο πιο απλό γίνεται. Για αυτό δεν θα έρχονται καθόλου ειδοποιήσεις μέσω της εφαρμογής για review. Όλο το concept στηρίζεται σε αυτό. Ο χρήστης να μπορεί εύκολα να βρει το κανάλι που θέλει, χωρίς να χρειαστεί να αλλάζει οθόνη πλοήγησης (ή να σηκώσει το δάχτυλό του). Αυτό το υλοποιήσαμε αρχικά στην εφαρμογή μας "Ελληνική Ενημέρωση" (όποιος την έχει κατεβάσει θα διαπιστώσει πολλές ομοιότητες). 

    Ο στόχος στα "Kανάλια" είναι να έχουμε μόνο links που δουλεύουν... Ας μειωθεί η ποσότητα των καναλιών. Όταν βλέπουμε ότι κάποιο link δεν είναι ενεργό, θα αφαιρούμε το κανάλι (έστω προσωρινά. 



#7   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/12/2016 - 14:58

Πρώτα απ' όλα ευχαριστούμε για τα θετικά σχόλια.

Σίγουρα θα βοηθούσε να υπάρχει link μέσα από την εφαρμογή αλλά θέλαμε να κρατήσουμε το app όσο πιο απλό γίνεται. Για αυτό δεν θα έρχονται καθόλου ειδοποιήσεις μέσω της εφαρμογής για review. Όλο το concept στηρίζεται σε αυτό. Ο χρήστης να μπορεί εύκολα να βρει το κανάλι που θέλει, χωρίς να χρειαστεί να αλλάζει οθόνη πλοήγησης (ή να σηκώσει το δάχτυλό του). Αυτό το υλοποιήσαμε αρχικά στην εφαρμογή μας "Ελληνική Ενημέρωση" (όποιος την έχει κατεβάσει θα διαπιστώσει πολλές ομοιότητες).
Ο στόχος στα "Kανάλια" είναι να έχουμε μόνο links που δουλεύουν... Ας μειωθεί η ποσότητα των καναλιών. Όταν βλέπουμε ότι κάποιο link δεν είναι ενεργό, θα αφαιρούμε το κανάλι (έστω προσωρινά.

Καλησπερα και καλές γιορτές!!!Δυνατοτητα να προσθέσω δίκη μου λίστα m3u υπάρχει;;;;

#8   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/12/2016 - 15:02

Μόλις την κατέβασα μου ήρθε μήνυμα από την κάρτα μου ότι χρεώθηκα 0,99€ ....Πουθενά δεν έγραφε για πληρωμή πως έγινε αυτό;;;

#9   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/12/2016 - 15:11

Προφανώς και δεν έγινε.. Είναι free app... 



#10   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/12/2016 - 15:29

Προφανώς και δεν έγινε.. Είναι free app...

Προφανως και δεν είμαι χαζός...Η μοναδική εφαρμογή που κατέβασα τις τελευταίες 3 μέρες ήταν η δίκη σας
5fd5f0607490e325f428a0351da14721.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

#11   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/12/2016 - 15:34

  Δεν είσαι χαζός. Μπορείς να κάνεις αναφορά στην Apple για αυτό. Όπως γνωρίζεις και να θέλαμε να σε χρεώσουμε δεν μπορούμε αφού η εφαρμογή έχει οριστεί ως free στο Appstore. Δεν έχουμε πρόσβαση φυσικά στα στοιχεία σου ούτε στην κάρτα σου. Θα μπορούσαν έμπειροι φίλοι του forum να σε διαβεβαιώσουν για τα παραπάνω. 

 

 

Υ.Γ.

 

Η εφαρμογή είναι και θα παραμείνει δωρεάν και για τις επόμενες μέρες.


Τελευταία επεξεργασία από: medidia, 24/12/2016 - 15:37


#12   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/12/2016 - 15:36

Και εγώ που κατέβασα δεν είδα κάποια χρέωση .

#13   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 24/12/2016 - 15:40

Ούτε εγώ είδα χρέωση


Sent from my iPhone using Tapatalk

#14   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/12/2016 - 15:41

Δεν είσαι χαζός. Μπορείς να κάνεις αναφορά στην Apple για αυτό. Όπως γνωρίζεις και να θέλαμε να σε χρεώσουμε δεν μπορούμε αφού η εφαρμογή έχει οριστεί ως free στο Appstore. Δεν έχουμε πρόσβαση φυσικά στα στοιχεία σου ούτε στην κάρτα σου. Θα μπορούσαν έμπειροι φίλοι του forum να σε διαβεβαιώσουν για τα παραπάνω.


Υ.Γ.

Η εφαρμογή είναι και θα παραμείνει δωρεάν και για τις επόμενες μέρες.

Οκ συγνώμη για την επιθετικότητα μου σε 1-2 μέρες που θα μου έρθει το τιμολόγιο στο email θα κάνω χρήση του δικαιώματος υπαναχώρησης...Τι να πω ίσως είναι κάτι παλαιοτερο και να χρεώθηκε τώρα αλλά επαναλαμβάνω δεν έκανα καμία αγορά τις τελευταίες 10 μέρες και το μήνυμα ήρθε αμέσως μόλις κατέβασα την εφαρμογή σας...Καλά Χριστούγεννα σε όλους !


Sent from my iPhone using Tapatalk

#15   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/12/2016 - 15:46

Καλά θα κάνεις. Αν υπάρχει πρόβλημα θα το διαπιστώσει η Apple. Καλό θα ήταν όποιος ενδιαφέρεται για την εφαρμογή να την κατεβάσει αυτές τις μέρες που είναι δωρεάν :)

Καλά Χριστούγεννα σε όλους



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες