Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Δικτυο 3g παράξενη περιπτωση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   g1marios

g1marios

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/01/2017 - 16:51

Καλησπερα παιδια, μου ετυχε ενα θεμα χθες και θελω να μου πειτε αν γνωριζει καποιος ποιο εξειδικευμενη απαντηση διοτι απο την συγκεκριμενη ετερια δεν ελαβα καποια λεπτομερης απαντηση. Εδω και 1,5 χρονο δουλευω σε ενα συγκεκριμενο ποστο το οποιο με την καμια δεν εχει καλυψη 3g. Αλλαξα 2 συσκευες σε αυτο το διαστημα(ι6 σε ι7πλας) και στα 2 δεν υπαρχει 3g. Χθες βρεθηκε τυχαια ενας αγγλος εκει μαζι μου ο οποιος εχει το ι6 με αγγλικη ετερια(EE νμζω) ο οποιος ειδα οτι επερνε σημα απο την ιδια ετερια μαζι μ. Βλεπω οτι ειχε καλυψη 3g. Να μην τα πολυλογω τον εβαλα και ανοιξε ενα λινκ ποδοσφαιρικου αγωνα το οποιο επεζε χωρις κανενα προβλημα. Εγω με καλυψη Η και αυτος με 3g στριμαροντας και παιχνιδι. Για να ανοιξω ενα λινκ στο σαφαρι χρειαζομαι 30 δευτερολεπτα!!! Μπορει καποιος να μου το εξηγησει αυτο; Ολα τα ατομα που δουλευουμε εκει με την συγκεκριμενη ετερια κανενας δεν εχει καλυψη 3g στο συγκεκριμενο σημειο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   grecophone

grecophone

    iPH Enthousiast

  • 352 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/01/2017 - 16:58

αλλαξτε καρτα (αλλη εταιρια)

 

αν δειτε οτι το προβλημα παραμενει , τοτε παρτε κανενα τυπου 

http://www.vodafone....ion?pageId=9065

 

αν και θα καλουσα στην εκαστοτε εταιρια να ελεγξει τις γραμμες....



#3   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/01/2017 - 17:31

Νομιζω H δεν πιανει το iphone. Νομιζω παιζει μπαλα το 6 σε g-3g-4g. Εγω προσωπικα το εσπας το συμβολαιο η περιοχη μου δεν καλυπτεται ουτε μεσα στο σπιτι ουτε απ εξω. Και το φουλ σημα ειναι κοροιδια. Εαν τολμησεις να κατεβασεις κατι πχ drivers για το λαπτοπ σου και ταυτοχρονα θες να μιλησεις δεν σε ακουνε και δεν ακους τιποτα. Ή υπομονη για αναβαθμιση του δικτυου ή αποχωρεις προς αλλους

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 04/01/2017 - 17:33





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες