Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Xiaomi router 3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/01/2017 - 11:49

Παιδία έχω vdsl 50 της Cosmote και πάει σχετικά καλά. Αλλά επειδή έχω πολλές συσκευές συνδεδεμενεσ έχει κάποια μικρά κολλήματα. Θέλω να πάρω ένα νέο router και σκέφτομαι το νέο router της Xiaomi. Τι λέτε γι αυτό θα έχω πρόβλημα με το vdsl μου? Αργότερα στο νέο σπίτι αν δεν υπάρχει vdsl και πάω σε adsl θα έχω θέμα?
Με τις συσκευές μου στη σύνδεση του θα έχω θέμα? Έχω iPhone's. IPad, apple tv και smart tv


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/01/2017 - 11:53

https://www.ebay.com/itm/122056128775


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#3   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/01/2017 - 11:56

Εγω πάντως που το πήρα της xiaomi σώθηκα ειδικά οι συσκευές της apple που δουλεύουν με ac πάνε σφαίρα στα 5gh δηλαδή


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#4   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/01/2017 - 14:05

Παιδία έχω vdsl 50 της Cosmote και πάει σχετικά καλά. Αλλά επειδή έχω πολλές συσκευές συνδεδεμενεσ έχει κάποια μικρά κολλήματα. Θέλω να πάρω ένα νέο router και σκέφτομαι το νέο router της Xiaomi. Τι λέτε γι αυτό θα έχω πρόβλημα με το vdsl μου? Αργότερα στο νέο σπίτι αν δεν υπάρχει vdsl και πάω σε adsl θα έχω θέμα?
Με τις συσκευές μου στη σύνδεση του θα έχω θέμα? Έχω iPhone's. IPad, apple tv και smart tv


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Πρόβλημα είτε με vdsl είτε με adsl δεν θα έχεις γιατί έτσι κι αλλιώς αυτο είναι απλώς router, δεν έχει modem. Οπότε το modem του παρόχου που έχεις θα το βάλεις σε brige mode και αυτό θα το συνδέσεις πάνω του και θα διαχειρίζεται όλες σου τις συσκευές. 


Once You Go Mac You Never Go Back

#5   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2017 - 14:51

Ακριβώς όπως τα λέει ο Δημήτρης. Η αναβάθμιση αφορά τις ταχύτητες του τοπικού δικτύου.

 

Προσοχή, η ονομαστική ταχύτητα που αναφέρεται στα τεχνικά Χαρακτηριστικά του προϊόντος είναι το άθροισμα των 2 καναλιών του. Δεν είναι η μέγιστη, μιας και η κάθε συσκευή μπορεί να συνδεθεί μόνο σε μια μπάντα.


Big things have small beginnings




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες