Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

SOS με διεγραμμενα αρχεια!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Akis2468

Akis2468

    iPH Contributor

  • 1.264 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/01/2017 - 11:14

Είναι πολύ σημαντικό!!!

 

Έκανα empty το trash πριν λίγο, νομίζοντας πως τα αρχεία που έσβησα τα είχα στην καρτούλα sd της gopro, αλλά δεν τα έχω (μάλλον - και θα το εξηγήσω).

Υπάρχει τρόπος ανάκτησης των αρχείων από το trash, δωρεάν?

 

Δεύτερον, υπάρχει η περίπτωση να είναι μέσα στην κάρτα ακόμη τα αρχεία, αλλά δεν μου τα εμφανίζει... ούτε σε mac ούτε σε windows... και εξηγώ: βάζοντας την κάρτα (16GB) βλέπω πως το available space είναι 2GB. Μπαίνοντας όμως μέσα στην καρτα, τα αρχεία που μου εμφανίζει είναι συνολικά με το ζόρι 1GB. Οπότε πρέπει λογικά και τα υπόλοιπα να είναι μέσα, αλλά δεν μου τα εμφανίζει, ενώ καταλαμβάνουν χώρο όμως...

 

 

Please please please, εαν γνωρίζετε πως μπορώ είτε να ανακτήσω τα διεγραμμένα αρχεία από τον mac είτε ακόμη καλύτερα να κάνω κάποιο repair στην καρτουλα ώστε να δω και τα υπόλοιπα που δεν μου εμφανίζει θα με σώσετε! Είναι οι χριστουγεννιάτικες διακοπές εκεί μέσα.... 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Akis2468

Akis2468

    iPH Contributor

  • 1.264 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/01/2017 - 10:51

Δοκίμασα με ένα recovery tool της sandisk, βρήκε τα βίντεο και τις φωτογραφίες, αλλά τα μισά δεν παίζουν και όσα παίζουν παίζουν μόνο με vlc και χωρίς ήχο. Και δεν μπορώ και να τα βάλω σε video editing software που ήθελα, δεν τα ανοιγει...

 

Έχετε κανένα καλό recovery tool να μου προτείνετε??



#3   Akis2468

Akis2468

    iPH Contributor

  • 1.264 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/01/2017 - 13:15

Κανείς ρε παιδιά?






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες