Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εξιχνίαση υπόθεσης απάτης με πώληση κινητών τηλεφώνων μέσω Internet σε πολύ χαμηλές τιμές


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   jipparas

jipparas

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/01/2017 - 17:38

Το κοινοποιώ για όσους έπεσαν θύμα της απάτης 

 

http://www.astynomia...emid=1820&lang=

 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 18/01/2017 - 17:53

Το έχω πει και ξαναπεί πολλές φορές ο admin να γράψει με μεγάλα γράμματα SOS ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ...ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΓΙΑ ΕΞΑΠΑΤΗΣΗ..και εδώ στο iphonehellas συνεχώς ποστάρουν απατεώνες και γράφουν ότι είναι μια γιατροί,μια επιχειρηματιες και αλλά πολλά και ζητάνε καταθέσεις και όχι αντικαταβολες και ότι δήθεν έχω πολλούς που θέλουν να μου κάνουν κατάθεση και ψάχνω την καλύτερη προσφορά..απαρνούνται και την αντικαταβολή και το χέρι με χέρι..για να αποφύγουν το χέρι με χέρι γράφουν ότι βρίσκονται σε κάποιο απομακρυσμένο χωριό σε νησί..να κοιτάτε ποτέ έγινε μέλος και τι υπόληψη έχουν στο φόρουμ..δεν υπάρχει λόγος να αρνηθούν χέρι με χέρι και αντικαταβολή...ευτυχώς ο admin αφαιρεί τις αγγελίες μετά από αναφορά...πολλού θα Θέλαμε iPhone 7 plus 128 στα 700€.....αλλά δεν γίνεται......


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2017 - 18:00

Το έχω πει και ξαναπεί πολλές φορές ο admin να γράψει με μεγάλα γράμματα SOS ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ...ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΓΙΑ ΕΞΑΠΑΤΗΣΗ..και εδώ στο iphonehellas συνεχώς ποστάρουν απατεώνες και γράφουν ότι είναι μια γιατροί,μια επιχειρηματιες 


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

"Παρόλα αυτά σας ζητούμε -για ακόμη μία φορά- να μην προβείτε ΠΟΤΕ σε αγοραπωλησία με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό καθώς είναι πάρα πολύ πιθανό να πέσετε θύμα απάτης."

 

 

 

http://www.iphonehel...-στις-αγγελίες/


Τελευταία επεξεργασία από: vrachamis, 18/01/2017 - 18:03

Big things have small beginnings




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες