Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ανακατασκευή η καινούριο IPhone 6s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   kostas3b

kostas3b

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/02/2017 - 22:53

Γεια σας και από μένα...με έχει φάει η περιέργεια να μάθω αν το Iphone μου είναι καινούριο η ανακατασκευή...το πήρα το τηλ μου απ το smarties μου ήρθε το τηλ και τελικά δεν άναψε ποτέ ήταν νεκρό. Μου είπαν θα μου στείλουν καινούριο και θέλω να ξέρω αν όντως είναι έτσι. Ευχαριστώ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   grecophone

grecophone

    iPH Enthousiast

  • 352 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/02/2017 - 00:11

θες να μ στειλεις το ιμει ?



#3   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/02/2017 - 11:03

θες να μ στειλεις το ιμει ?

αντι να σου στείλει το ιμει γιατί δεν του προτείνεις λύση; ίσως να βοηθήσει και άλλους μελλοντικά.

#4   DemetresDakis

DemetresDakis

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 20/02/2017 - 19:35

Υπαρχει το imeiinfo στο ιντενρεντ αν λεει οτι το κινητο που εχεις ενεργοποιηθηκε την μερσ που στο στειλαν τοτε ειναι καινουριο.αλλιως θα λεει πιο παλια ημερομηνια ενεργοποιησης.

#5   DemetresDakis

DemetresDakis

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 20/02/2017 - 19:39

http://iunlocker.net/check_imei.php

#6   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 21/02/2017 - 16:50

Γεια σας και από μένα...με έχει φάει η περιέργεια να μάθω αν το Iphone μου είναι καινούριο η ανακατασκευή...το πήρα το τηλ μου απ το smarties μου ήρθε το τηλ και τελικά δεν άναψε ποτέ ήταν νεκρό. Μου είπαν θα μου στείλουν καινούριο και θέλω να ξέρω αν όντως είναι έτσι. Ευχαριστώ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Το βαλες να φορτίσει καθόλου;;;Ειδικά τα 16αρια που είναι πολύ καιρό στο ράφι χάνουν μπαταρία και έρχονται έτσι.

#7   kostas3b

kostas3b

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2017 - 13:03

Λοιπόν γιατί μάλλον τα είπα εγώ λάθος και σας μπέρδεψα...ακούστε πως έχουν τα πράγματα... παρήγγειλα ένα IPhone 6s 17-1-2017 ήρθε το κινητό μου κανονικά αλλά ήταν νεκρό.τους πήρα τηλέφωνο και τους είπα ότι είναι νεκρό και μου είπαν να τους το στήλω και ότι θα γίνει αντικατάσταση μόνο της συσκευής..τους ρώτησα πως θα δω αν η συσκευή μου θα είναι καινούργια και μου είπαν ότι μέσω του ιμει θα μπορέσω να δω ποτέ ενεργοποιήθηκε.τελικα το τηλ πήγε την infoguest και μου έγινε αντικατάσταση..Τεσπα..μου ήρθε μετά από μια εβδομάδα το κινητό που μου ξανά έστειλαν και το έχω ακόμα στα χέρια μου και δουλεύει άψογα (και με jailbreak)..Χτες όμως που έψαξα το ιμει παρατήρησα ότι το κινητό είναι ανακατασκευή. Τους έκανα μια κριτική στο Skroutz και με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι μίλησαν με την infoguest και οτι δεν ήξεραν ότι η infoguest κάνει ανακατασκευή τα τηλέφωνα και μου είπαν να μου στηλουν άλλο τηλέφωνο καινούριο από το κατάστημα το δικό τους. Εγώ το να κάνω τώρα ;ποια είναι η γνώμη σας;το έχω jailbreak δουλεύει άψογα..ποια έκδοση θα έχει μέσα ;
Περιμένω την γνώμη σας...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#8   kostas3b

kostas3b

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2017 - 13:18

05d0bd7fa928af8ba40502d418f74fc9.jpg

Αυτό μου λέει όταν βάζω το ιμει


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες