Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Battery life 7 plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   DTsuras

DTsuras

    iPH Enthousiast

  • 457 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 23/02/2017 - 13:15

Εχω το 7αρι απο 18/10..προσφατα ειδα μια μικρη αλλαγή στην αυτονομια της μπαταριας και μπηκα στο battery life και ειμαι στο 97% healthy battery...ειμαι φυσιολογικο μετα απο 4 μηνες;

Εχει φορες που πεφτουν πολυ χαμηλα τα ποσοστα της μπαταριας επειδη ειμαι στη σχολη και δεν πηρα καπιο power bank διοτι δεν βρησκω καπιο καλο..που να εχει καλο design, και να φορτιζει μονο iphone.πχ ειχα βρει ενα στο public αλλα η εξωδος ηταν για αλλο κινητο και ο ανθροπως ειπε να βαλω το μαμα καλοδιο πανω..αλλα ειναι ασπρο και δεν θα ταοροαζε στο μαθρο/σκουρο μοβ χρωμα που ειχε το power bank
Συνημμένο αρχείο  IMG_1827.PNG   470,38KB   48 λήψεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   grecophone

grecophone

    iPH Enthousiast

  • 352 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/02/2017 - 13:18

Απόλαυσε το κινητό σου και άσε αυτά τα προγράμματα που μόνο σε πρόβλημα σ βάζουν .

Σε περίπτωση απότομης απενεργοποίησης του κινητού σε μεγάλο ποσοστό μπαταρίας τότε μόνο είναι πρόβλημα και χρήζει αντικατάσταση .

#3   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 24/02/2017 - 08:47

Εχω το 7αρι απο 18/10..προσφατα ειδα μια μικρη αλλαγή στην αυτονομια της μπαταριας και μπηκα στο battery life και ειμαι στο 97% healthy battery...ειμαι φυσιολογικο μετα απο 4 μηνες;

Εχει φορες που πεφτουν πολυ χαμηλα τα ποσοστα της μπαταριας επειδη ειμαι στη σχολη και δεν πηρα καπιο power bank διοτι δεν βρησκω καπιο καλο..που να εχει καλο design, και να φορτιζει μονο iphone.πχ ειχα βρει ενα στο public αλλα η εξωδος ηταν για αλλο κινητο και ο ανθροπως ειπε να βαλω το μαμα καλοδιο πανω..αλλα ειναι ασπρο και δεν θα ταοροαζε στο μαθρο/σκουρο μοβ χρωμα που ειχε το power bank
attachicon.gifIMG_1827.PNG

Όλα τα power bank φορτίζουν όλα τα κινητά. Δεν υπάρχει κάποιο ειδικά για iPhone μιας και η έξοδο που βγάζουν όλοι οι USB φορτιστές είναι ίδια.


Sent from my iPad using Tapatalk

#4   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/02/2017 - 09:45

Ποιο απερριψες δλδ ως μη καλο; Και πως κρινεις το καλό;


Sent from my iPhone using Tapatalk

legit


#5   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 25/02/2017 - 18:12

Εχω το 7αρι απο 18/10..προσφατα ειδα μια μικρη αλλαγή στην αυτονομια της μπαταριας και μπηκα στο battery life και ειμαι στο 97% healthy battery...ειμαι φυσιολογικο μετα απο 4 μηνες;

Εχει φορες που πεφτουν πολυ χαμηλα τα ποσοστα της μπαταριας επειδη ειμαι στη σχολη και δεν πηρα καπιο power bank διοτι δεν βρησκω καπιο καλο..που να εχει καλο design, και να φορτιζει μονο iphone.πχ ειχα βρει ενα στο public αλλα η εξωδος ηταν για αλλο κινητο και ο ανθροπως ειπε να βαλω το μαμα καλοδιο πανω..αλλα ειναι ασπρο και δεν θα ταοροαζε στο μαθρο/σκουρο μοβ χρωμα που ειχε το power bank
attachicon.gifIMG_1827.PNG

ειναι αναλογα την χρηση που του κανεις φιλε μου δεν ειναι η ιδια καθε μερα αλλη μερα θα μπεις πιο πολυ ιντερνετ αλλη θα μιλησεις λιγοτερο μην τρελενεσαι οτι σου λενε τα παιδια απολαυσε την συσκευη σου ακομα ειναι πολυ νωρις να τρελενεσαι για μπαταρια κτλ
Rafael Nadal




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες