Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορά iPad


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   whoami

whoami

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/02/2017 - 13:16

Καλημέρα σε όλους,

 

Σκέφτομαι να αγοράσω ως δώρο ένα iPad για την κοπέλα μου. Ένας καλός φίλος μου πουλάει το iPad Air 1st generation 32GB wifi σε αρκετά καλή τιμή, αλλά επειδή δεν είμαι ειδικός στο θέμα, θα ήθελα να μου πείτε αν αξίζει μια τέτοια αγορά εν έτη 2017. Δεν θέλω να αγοράσω κάτι το οποίο δεν θα ξανα πάρει update και σε μερικούς μήνες θα καταλήξει να μην παίζει ούτε παιχνίδια του appstore κτλ. Δεν είμαι ειδικός στα apple προιόντα και για αυτό θα ήθελα τη συμβουλή σας.

 

Ευχαριστώ εκ'των προτέρων,



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/02/2017 - 13:20

Καλημέρα σε όλους,

 

Σκέφτομαι να αγοράσω ως δώρο ένα iPad για την κοπέλα μου. Ένας καλός φίλος μου πουλάει το iPad Air 1st generation 32GB wifi σε αρκετά καλή τιμή, αλλά επειδή δεν είμαι ειδικός στο θέμα, θα ήθελα να μου πείτε αν αξίζει μια τέτοια αγορά εν έτη 2017. Δεν θέλω να αγοράσω κάτι το οποίο δεν θα ξανα πάρει update και σε μερικούς μήνες θα καταλήξει να μην παίζει ούτε παιχνίδια του appstore κτλ. Δεν είμαι ειδικός στα apple προιόντα και για αυτό θα ήθελα τη συμβουλή σας.

 

Ευχαριστώ εκ'των προτέρων,

Εχω το air 1 εδω και 2 χρονια 

Αψογο και με την τελευταια εκδοση ios και μαλιστα εχω βαλει και τη beta 

Προχωρας ΑΦΟΒΑ!!



#3   whoami

whoami

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/02/2017 - 14:46

Καλησπέρα και ευχαριστώ για την απάντηση. Όταν λες την beta, αναφέρεσαι σε beta του ios 10+ ή του 11?

Ευχαριστώ,



#4   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 23/02/2017 - 19:06

Καλησπέρα και ευχαριστώ για την απάντηση. Όταν λες την beta, αναφέρεσαι σε beta του ios 10+ ή του 11?
Ευχαριστώ,

Του 10+, η 11 από Σεπτέμβριο 2017

Καλημέρα σε όλους,

Σκέφτομαι να αγοράσω ως δώρο ένα iPad για την κοπέλα μου. Ένας καλός φίλος μου πουλάει το iPad Air 1st generation 32GB wifi σε αρκετά καλή τιμή, αλλά επειδή δεν είμαι ειδικός στο θέμα, θα ήθελα να μου πείτε αν αξίζει μια τέτοια αγορά εν έτη 2017. Δεν θέλω να αγοράσω κάτι το οποίο δεν θα ξανα πάρει update και σε μερικούς μήνες θα καταλήξει να μην παίζει ούτε παιχνίδια του appstore κτλ. Δεν είμαι ειδικός στα apple προιόντα και για αυτό θα ήθελα τη συμβουλή σας.

Ευχαριστώ εκ'των προτέρων,

Έχω ακριβώς το ίδιο. Θα σου έλεγα ότι είναι θέμα χρημάτων που διαθέτεις και τι ακριβώς ζητάς.
Εγώ για παράδειγμα θα ήθελα να έχει Touch ID, από και πέρα όμως είναι πολύ καλό μηχάνημα.
Θα σου πω κάτι που με απογοητεύει στο δικό μου. Από όταν πήγα στο iOS 10 η μπαταρία αντέχει το μισό χρόνο (κυριολεκτικά) από πριν. Βέβαια δεν ξέρω αν είναι θέμα iOS ή χρόνου καθώς το έχω 3+ χρόνια, πρέπει να το λάβεις και αυτό υπόψη σου.
Btw, για τι χρήματα μιλάμε?


Sent from my iPad using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: georgeol, 23/02/2017 - 19:06


#5   whoami

whoami

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/02/2017 - 12:35

 

 

250 ευρω.



#6   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 24/02/2017 - 12:49

250 ευρω.

Μια χαρά είναι!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες