Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iptv app


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
81 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 20/05/2017 - 18:23

Κι εγώ την εφαρμογή GSE iptv χρησιμοποιώ για να παίζει η λίστα με τα κανάλια.Η λίστα που πληρώνω εγώ (20€ ανα δίμηνο) έχει σχεδόν 5.000 κανάλια.Στο otetv δεν συνάντησα ποτε πρόβλημα.Το Nova είναι πιο "δύσκολο" αλλά 2 στους 3 αγώνες της ομάδας μου τους είδα.Δεν με πειράζει όμως γιατί περισσότερο το έβαλα για τα ξένα αθλητικά κανάλια και πραγματικά έχει παααααααρα πολλά.Για παράδειγμα ματς της Λίβερπουλ μπορεί να το βρεις να παίζει και σε 15 διαφορετικά κανάλια στον κόσμο.

στειλε μου φίλε inbox από που σε παρακαλώ


Rafael Nadal
Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   mkougis

mkougis

    iPH Addict

  • 703 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/05/2017 - 20:47

Κι εγώ την εφαρμογή GSE iptv χρησιμοποιώ για να παίζει η λίστα με τα κανάλια.Η λίστα που πληρώνω εγώ (20€ ανα δίμηνο) έχει σχεδόν 5.000 κανάλια.Στο otetv δεν συνάντησα ποτε πρόβλημα.Το Nova είναι πιο "δύσκολο" αλλά 2 στους 3 αγώνες της ομάδας μου τους είδα.Δεν με πειράζει όμως γιατί περισσότερο το έβαλα για τα ξένα αθλητικά κανάλια και πραγματικά έχει παααααααρα πολλά.Για παράδειγμα ματς της Λίβερπουλ μπορεί να το βρεις να παίζει και σε 15 διαφορετικά κανάλια στον κόσμο.

Στείλε και σε μένα


Sent from my iPhone using Tapatalk

#78   aek21john

aek21john

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Twitter:@elniniojp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 20/05/2017 - 22:16

Κι εγώ την εφαρμογή GSE iptv χρησιμοποιώ για να παίζει η λίστα με τα κανάλια.Η λίστα που πληρώνω εγώ (20€ ανα δίμηνο) έχει σχεδόν 5.000 κανάλια.Στο otetv δεν συνάντησα ποτε πρόβλημα.Το Nova είναι πιο "δύσκολο" αλλά 2 στους 3 αγώνες της ομάδας μου τους είδα.Δεν με πειράζει όμως γιατί περισσότερο το έβαλα για τα ξένα αθλητικά κανάλια και πραγματικά έχει παααααααρα πολλά.Για παράδειγμα ματς της Λίβερπουλ μπορεί να το βρεις να παίζει και σε 15 διαφορετικά κανάλια στον κόσμο.

στείλε και σε μένα εάν μπορεις



#79   MeRo

MeRo

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 20/05/2017 - 23:38

και σε μενα αν γινετε παρακαλω



#80   poise

poise

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/01/2021 - 01:51

Δείτε κι εδώ:

https://forum.iptvin...k-viewers/35615



#81   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 25/01/2021 - 23:42

Δείτε κι εδώ:
https://forum.iptvin...k-viewers/35615

σε αυτόν έχω κάνει εγώ συνδρομή τέλεια ποιότητα και χωρίς κολλήματα και το έχω συνδέσει σε iPad iPhone και Apple TV και παίζει ασταμάτητα και έχει μέσα όλα τα ελληνικά αθλητικά κανάλια


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#82   nickhellas04

nickhellas04

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/01/2021 - 08:32

Δεν αξίζει τον κόπο τίποτα από όλα αυτά. Το ott της COSMOTE με ένα 100αρη Ίντερνετ και παίζει μπάλα άνετα. Τα υπόλοιπα είναι ημίμετρα και κινδυνεύεις να σε πιάσουν.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες