Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με το messenger


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Freedom07

Freedom07

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/03/2017 - 14:48

Γειά σας θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε γιατί ενώ έχω στείλει μυνήμα με ανοιχτά τα δεδομένα κινητής δεν έχει παραδοθεί μου δείχνει την ώρα που το έστειλα και ύστερα όταν βρισΚω wifi μου βγάζει οτι παραδόθηκε και ότι γράφτηκε άλλη ώρα;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/03/2017 - 15:26

Γειά σας θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε γιατί ενώ έχω στείλει μυνήμα με ανοιχτά τα δεδομένα κινητής δεν έχει παραδοθεί μου δείχνει την ώρα που το έστειλα και ύστερα όταν βρισΚω wifi μου βγάζει οτι παραδόθηκε και ότι γράφτηκε άλλη ώρα;;

Το έχεις αναρτήσει σε 5-6 διαφορετικά νηματα.Το βασικό το εκανες;Σβήσε την εφαρμογή και πέρασε την ξανα.

#3   Freedom07

Freedom07

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/03/2017 - 16:40

Στο ότι το έχω ανεβάσει σε διαφορετικά νηματα έχεις δίκιο γιατί περιμένω μια απάντηση.Τώρα αν είναι 5 με 6 φόλες όπως λες κάποιο λάθος θα κάνεις! Όπως και να έχει η ερωτηση μου είναι γιατί συμβαίνει αυτό ενώ στέλνω μυνήμα π.χ στις 5 να δείχνει αυτή την ώρα εκείνη την στιγμή και αργότερα όταν μπαίνω πάλι μέσα μου εμφανίζει ότι γράφτηκε και παραδόθηκε στις 5:10... Το δοκίμασα και άλλη στιγμή με το να απενεργοποιησώ τα δεδομένα και το wifi να σύνταξω μυνήμα να ξανασυνδεθω για να δω τι ώρα θα δείξει αλλά δεν έκανε παλιείας το ίδιο..

#4   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/03/2017 - 19:31

Γενικώς η εφαρμογή του μεσσεντζερ δεν είναι ο,τι καλύτερο υπάρχει.Κι εγώ όταν στέλνω ένα μήνυμα από apple συσκευή και ενώ εκείνη την ώρα ο παραλήπτης δεν είναι online εννοείται ότι δεν το έχει διαβάσει.Αν μπω μετά από ώρες και το δω διαβασμένο μου το βγάζει διαβασμένο την ώρα που το είχα στείλει!!!!Απο android συσκευή δε συμβαίνει αυτό.Βγαζει τις σωστές ώρες.

#5   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/03/2017 - 19:35

.

Τελευταία επεξεργασία από: tselpemts, 20/03/2017 - 19:37


#6   Freedom07

Freedom07

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/03/2017 - 20:03

Εγώ Android έχω και μέχρι πρότινος δεν μου είχε παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα και δεν μπορώ να καταλάβω τι παιχνίδια παίζει! Χθες ήμουν στο αμαξι με ανοιχτά δεδομένα και έστειλα μυνήμα στις 21:52 όμως δεν είχε σταλεί εκείνη την ώρα αλλά έδειχνε ότι το έχω γράψει 21:52 όμως όταν κάποια στιγμή έπιασα σήμα wifi στο κινητό μου έδειξε ότι το έχω γράψει στις 22:10. Κάνω τόσες ερωτήσεις γιατί δεν με πιστεύουν ότι όντως έγινε αυτό αλλά οτι εγώ το έγραψα και το έστειλα στις 22:10 πράγμα που δεν έγινε!!! Έκανα πάλι δοκιμές μετά με κλειστά δεδομένα kai wifi να στείλω μυνήμα και μετά από ένα λεπτό τα άνοιξα πάλι όμως δεν μου παρουσίασε αυτό το πράγμα ξανά! Και αντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελεφαφαντας

#7   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/03/2017 - 21:26

Εγώ Android έχω και μέχρι πρότινος δεν μου είχε παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα και δεν μπορώ να καταλάβω τι παιχνίδια παίζει! Χθες ήμουν στο αμαξι με ανοιχτά δεδομένα και έστειλα μυνήμα στις 21:52 όμως δεν είχε σταλεί εκείνη την ώρα αλλά έδειχνε ότι το έχω γράψει 21:52 όμως όταν κάποια στιγμή έπιασα σήμα wifi στο κινητό μου έδειξε ότι το έχω γράψει στις 22:10. Κάνω τόσες ερωτήσεις γιατί δεν με πιστεύουν ότι όντως έγινε αυτό αλλά οτι εγώ το έγραψα και το έστειλα στις 22:10 πράγμα που δεν έγινε!!! Έκανα πάλι δοκιμές μετά με κλειστά δεδομένα kai wifi να στείλω μυνήμα και μετά από ένα λεπτό τα άνοιξα πάλι όμως δεν μου παρουσίασε αυτό το πράγμα ξανά! Και αντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελεφαφαντας

Και γιατί δεν διαγράφεις την εφαρμογή να την ξανά περάσεις;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες