Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ! ΑΠΑΤΗ!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
42 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 12/05/2017 - 12:39

νοήμων άνθρωπος θα πουλήσει 7αρι 170 ευρώ. όσο ανάγκη και να έχει τα χρήματα. και ειδικά ο συγκεκριμένος που μολύνει το site, ευτυχώς από το ινσόμνια πήρε πόδι, πως τα καταφέραν τα παιδιά άγνωστο :)

φιλε μου εγω καταρχήν ποτέ δεν θα αγόραζα μεταχειρισμένο

Απλος αναφέρομαι στο πιο πάνω που μιλάει για της αγγελίες του φόρουμ κι ότι η διαχειριστές θα έπρεπε να έκαναν κάτι

Όπως υπάρχει ελευθερία του λόγου έτσι κι ο καθένας πουλάει όσο θέλει στο χέρι λοιπόν οποίου αγοράζει είναι να κάνει αυτά που πρέπει για να μην πέσει σε απατεώνα

Λοιπόν γνώμη μου ότι το νούμερο ένα σε αυτά είναι συναλλαγή χέρι με χέρι και ποτέ κατάθεση σε τράπεζα από κει και πέρα ο καθένας κάνει ότι θέλει

Εγω μονάχα την άποψη μου λέω οποίος θέλει την ακούει οποίος θέλει όχι


Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 12/05/2017 - 12:41

Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   grecophone

grecophone

    iPH Enthousiast

  • 352 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/05/2017 - 08:19

Πωλείται IPhone 8 580€ .


Εδώ υπάρχουν άτομα που πιστεύουν και τους κάνουν κ κατάθεση ... Τ μ λέτε Τώρα ..

#33   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 20/05/2017 - 09:22

Πωλείται IPhone 8 580€ .


Εδώ υπάρχουν άτομα που πιστεύουν και τους κάνουν κ κατάθεση ... Τ μ λέτε Τώρα ..

καλημερα φίλε μου

Δεν λέμε τίποτα η αν θέλεις εσυ πες όπως έχω πει δεν μπορούμε να τους σώσουμε όλους

Έναν θα σταματάς δέκα πέντε θα βγαίνουν

Φόρουμ είναι και τα παιδιά δεν τα προλαβαίνουν όλα

Έκανες την παρατήρηση σου μπορεί να σβηστεί αλλά πίστεψε με αύριο θα μπεις θα βρεις άλλη αγγελία


Rafael Nadal
Rafael Nadal

#34   jimceltic13

jimceltic13

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/07/2017 - 18:49

Καλησπερα!Μιας και λετε προσοχη στις συναλλαγες και παντα απο κοντα χερι με χερι,σε περιπτωση που πχ εχω δει εδω στο φορουμ στις αγγελιες iphone 7 σφραγισμενο με την ζελατινα και με αποδειξη και το σκεφτομαι να το παρω.Επειδη ειναι σφραγισμενο πως θα ξερω οτι σιγουρα ειναι μεσα το κινητο και οχι τιποτε αλλο;Δεν το λεω για να κατηγορησω τωρα τον οποιονδηποτε πωλητη αλλα σιγουρα μπορει να γινονται και ετσι κομπινες οχι μονο με καταθεση χρηματων.



#35   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 14/07/2017 - 18:59

Καλησπερα!Μιας και λετε προσοχη στις συναλλαγες και παντα απο κοντα χερι με χερι,σε περιπτωση που πχ εχω δει εδω στο φορουμ στις αγγελιες iphone 7 σφραγισμενο με την ζελατινα και με αποδειξη και το σκεφτομαι να το παρω.Επειδη ειναι σφραγισμενο πως θα ξερω οτι σιγουρα ειναι μεσα το κινητο και οχι τιποτε αλλο;Δεν το λεω για να κατηγορησω τωρα τον οποιονδηποτε πωλητη αλλα σιγουρα μπορει να γινονται και ετσι κομπινες οχι μονο με καταθεση χρηματων.

γιατι εσυ αγοράζεις συσκευη απο κάποιον που δεν γνωριζεις και του εχεις εμπιστοσύνη κατευθείαν

Αφου εχεις παρει απόφαση να αγοράσεις την συσκευη κι εχεις τα χρήματα

Θα κλείσεις ενα ραντεβού θα πας θα δεις την συσκευη αφου την ανοίξεις θα πληρωσεις κι ολα οκ

Λες ο τυπάς αφου θελει να πουλήσει να μήν σε αφήσει να δεις τι πληρώνεις

Αφου θα πρεπει να κοιτάξεις και το imei της συσκευής και ειναι το ιδιο με την απόδειξη

Γιατι η απόδειξη ειναι και η εγγύηση της συσκευής

Καλησπερα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 14/07/2017 - 19:00

Rafael Nadal

#36   jimceltic13

jimceltic13

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/07/2017 - 19:21

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Δεν εχω ξαναπαρει iphone για να ξερω για imei κτλ.



#37   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 14/07/2017 - 19:33

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Δεν εχω ξαναπαρει iphone για να ξερω για imei κτλ.

αναγραφεται αν θυμαμαι καλα και στο πισω μέρος της συσκευασίας του κουτιού

Θα πρεπει να ειναι ιδιο με την απόδειξη

Αυτο δείχνει οποτε χρειαστεις σέρβις κι εχεις εγγύηση οτι μιλάμε για την συγκεκριμένη συσκευη που ειναι αγορασμένη τοτε κτλ κτλ για να καταλαβεις πιο απλα τι σου λεω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rafael Nadal

#38   jimceltic13

jimceltic13

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/07/2017 - 19:56

Ευχαριστω και παλι!Πολυ χρησιμα αυτα που μου λες.Να εισαι καλα!Και παλι ευχαριστω για την βοηθεια!Υγ:Δεν την παλευω αλλο με το windows phone.



#39   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 14/07/2017 - 20:07

Ευχαριστω και παλι!Πολυ χρησιμα αυτα που μου λες.Να εισαι καλα!Και παλι ευχαριστω για την βοηθεια!Υγ:Δεν την παλευω αλλο με το windows phone.

παρακαλω να σαι καλά

Όντως επειδή έχω πιάσει στα χέρια μου παλαιότερα είναι ότι χειρότερο σαν συσκευή και σαν λογισμικό τα windows mobile(ψεύτο πλαστικούρα)

Όταν πάρεις με το καλό και iPhone θα καταλάβεις αρκετά πράγματα από την πρώτη στιγμή και μπορεί να λέω μεγάλες κουβέντες τώρα γιατί ποτέ δεν ξέρεις

Αλλά πιστευω

Αργότερα μόνο apple προϊόντα θα αγοράζεις όπως όλοι σε αυτό το φόρουμ


Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 14/07/2017 - 20:12

Rafael Nadal

#40   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 14/07/2017 - 20:29

Παιδιά θέλει προσοχή..αλλα δεν χρειάζεται να είστε Αθήνα για να αγοράσετε τηλέφωνο. Αν είναι οκ ο πωλητής γίνεται αντικαταβολή και λέει στον courier να πληρωθεί όταν ανοιχτεί και τσεκαριστει το πακέτο. Εχω πάρει έτσι από insomnia από έναν τύπο σωστό από Αλεξανδρούπολη. Αν είναι οκ ο πωλητής δεν θα φοβηθεί να το κάνει!!

#41   jimceltic13

jimceltic13

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/07/2017 - 20:45

παρακαλω να σαι καλά

Όντως επειδή έχω πιάσει στα χέρια μου παλαιότερα είναι ότι χειρότερο σαν συσκευή και σαν λογισμικό τα windows mobile(ψεύτο πλαστικούρα)

Όταν πάρεις με το καλό και iPhone θα καταλάβεις αρκετά πράγματα από την πρώτη στιγμή και μπορεί να λέω μεγάλες κουβέντες τώρα γιατί ποτέ δεν ξέρεις

Αλλά πιστευω

Αργότερα μόνο apple προϊόντα θα αγοράζεις όπως όλοι σε αυτό το φόρουμ


Rafael Nadal

Κατι εχω καταλαβει απο το ipod που εχω  :D



#42   kgian

kgian

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/07/2017 - 11:12

Παιδιά επαναφέρω το θέμα. Ο απατεώνας που έκλεψε τον OP είχε κλέψει και εμένα. Το έκανα μήνυση και τις προάλλες βγήκε η απόφαση, καταδικαστική φυσικά. Οπότε το συγκεκριμένο μούτρο είναι καταδικασμένο απο την δικαιοσύνη και θα έλεγα πως πρέπει να γράψουμε το ονομά του γιατί απο ότι έχω δει έχει εξαπατήσει και άλλους. 



#43   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 28/07/2017 - 15:45

Γιατί δεν τον πιάνουν να τον βάλουν μέσα;;;

Ο τύπος ρε παιδιά μπορεί να αλλάξει δεκαπέντε προφίλ και να εξαπατησει πολύ κόσμο

Εγω δεν μπαίνω στα του φόρουμ όμως όσοι μπορείτε να προσπαθείτε χέρι με χέρι γιατί όπως βλέπετε υπάρχουν πολλά κρούσματα



Rafael Nadal
Rafael Nadal




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες