Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Spotify Premium: 50% έκπτωση για τους φοιτητές (και) στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
21 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 19/04/2017 - 11:34

Spotify-Premium-E%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B

 

Η εκπτωτική προσφορά της συνδρομητικής μουσικής υπηρεσίας Spotify για φοιτητές, επεκτείνεται μετά τις ΗΠΑ, το Ηνωμένο Βασίλειο και τη Γερμανία σε 33 ακόμη χώρες, μεταξύ των οποίων και η Ελλάδα. Αν λοιπόν είστε φοιτητής, μπορείτε να εγγραφείτε στο Spotify Premium με 50% έκπτωση ήτοι €3.49 / μήνα, ακολουθώντας τις οδηγίες του παρακάτω link:  http://www.spotify.com/gr/student

 

Στο σημείο αυτό αξίζει να υπενθυμίσουμε πως η Premium έκδοση του Spotify προσφέρεται χωρίς διαφημίσεις, με δυνατότητα offline πρόσβασης στις λίστες του χρήστη αλλά και με καλύτερη ποιότητα ήχου σε σχέση με την δωρεάν έκδοση.


Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 19/04/2017 - 11:44

το λινκ δεν βγάζει πουθενά :)

Μπήκα από αλλου και πάω με λογαριασμό παλαιό να κάνω login ,δεν ζητάει κάποιο δικαιολογητικό ?

Οποιος θέλει παίρνει την προσφορα ?

 

Άκυρο διάβασα τους ορους τώρα :)


Τελευταία επεξεργασία από: canecorso, 19/04/2017 - 11:53

  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#3   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2017 - 11:55

Όταν έχεις το οικογενειακό με 1.8 ευρώ το μήνα, όλα τα άλλα είναι υπερ κοστολογημένα. Βρίσκεις 5 συμφοιτητές, φίλους, ξένους και κάνεις την δουλειά σου.


Τελευταία επεξεργασία από: MethAvrio, 19/04/2017 - 11:56


#4   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/04/2017 - 12:41

Όταν έχεις το οικογενειακό με 1.8 ευρώ το μήνα, όλα τα άλλα είναι υπερ κοστολογημένα. Βρίσκεις 5 συμφοιτητές, φίλους, ξένους και κάνεις την δουλειά σου.


Κανεις δεν δουλευει τσαμπα. Ουτε το spotify παρεχει δωρεαν τις υπηρεσιες του, ουτε οι δημιουργοι τα τραγουδια τους. 3,50€ δεν ειναι κατι παραλογο, αλλο που ο καθενας εκμεταλλευεται τον ορισμο της οικογενειας κατα το δικο του συμφερον (με τις ευλογιες της ιδιας της εταιριας, οπου σαν διασταυρωση ζητα μονο μια διευθυνση...) και για να μην παρεξηγηθω, σπιτι κι εμεις οικογενειακο spotify εχουμε.





Sent from my iPhone using Tapatalk

legit


#5   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2017 - 12:45

Κανεις δεν δουλευει τσαμπα. Ουτε το spotify παρεχει δωρεαν τις υπηρεσιες του, ουτε οι δημιουργοι τα τραγουδια τους. 3,50€ δεν ειναι κατι παραλογο, αλλο που ο καθενας εκμεταλλευεται τον ορισμο της οικογενειας κατα το δικο του συμφερον (με τις ευλογιες της ιδιας της εταιριας, οπου σαν διασταυρωση ζητα μονο μια διευθυνση...) και για να μην παρεξηγηθω, σπιτι κι εμεις οικογενειακο spotify εχουμε.





Sent from my iPhone using Tapatalk

Τα έσοδα των καλλιτεχνών από τα cd και τώρα πια από τo streaming, είναι το παιδικό χαρτζιλίκι που μας έδιναν μικροί οι γονείς μας. Κανένας τους δεν ζει με τις εισπράξεις των streaming.



#6   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/04/2017 - 13:21

Τα έσοδα των καλλιτεχνών από τα cd και τώρα πια από τo streaming, είναι το παιδικό χαρτζιλίκι που μας έδιναν μικροί οι γονείς μας. Κανένας τους δεν ζει με τις εισπράξεις των streaming.


Ναι αλλα καποτε ζουσαν με το 15-19 ευρω που ηξεραν να βαζουν στην ακρη με κατι cd single με 2 κομματια. Νομιζω απο τις συγκεκριμενες εταιριες εχουν αγοραστει τα πνευματικα δικαιωματα αρα συνεπως κατα την αναπαραγωγη κατα τις φτωχες μου γνωσεις δεν υπαρχει καποια κλοπη.

#7   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2017 - 13:41

Ναι αλλα καποτε ζουσαν με το 15-19 ευρω που ηξεραν να βαζουν στην ακρη με κατι cd single με 2 κομματια. Νομιζω απο τις συγκεκριμενες εταιριες εχουν αγοραστει τα πνευματικα δικαιωματα αρα συνεπως κατα την αναπαραγωγη κατα τις φτωχες μου γνωσεις δεν υπαρχει καποια κλοπη.

Πληρώνονται με ποσοστά, δηλαδή εάν τον μήνα το Χ τραγούδι παιχτεί 10 φορές θα πληρωθούν λιγότερο από το αν είχε παιχτεί 100 φορές.



#8   johnmast

johnmast

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/04/2017 - 15:05

Η Apple πίσω (και) σε αυτό!  :mellow:



#9   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/04/2017 - 15:18

Μπορω να βαλω πανω απο ενα ατομο στο premium?

#10   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 19/04/2017 - 19:44

Η Apple πίσω (και) σε αυτό! :mellow:

και η Apple έχει έκπτωση στους φοιτητές.

#11   johnmast

johnmast

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/04/2017 - 23:36

και η Apple έχει έκπτωση στους φοιτητές.

Όχι για Έλληνες



#12   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/04/2017 - 10:20

Όχι για Έλληνες

σωστα..

#13   sharpblad3

sharpblad3

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/04/2017 - 06:48

Το έκανε κάποιος; ειναι εύκολο; λέω να βάλω της κοπέλας μου τα στοιχεία... θα διασταυρώσουν τα δηλωμένα τοσο καιρό;;; ή να κάνω καινούριο account ??

Εαν βέβαια υπάρχει κάποιος και θελει να κάνουμε οικογενειακό... πονάει το 6,99 το μηνα !!!

Τελευταία επεξεργασία από: sharpblad3, 21/04/2017 - 06:49


#14   madaras

madaras

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:konttina

Δημοσίευση 21/04/2017 - 11:38

Το έκανε κάποιος; ειναι εύκολο; λέω να βάλω της κοπέλας μου τα στοιχεία... θα διασταυρώσουν τα δηλωμένα τοσο καιρό;;; ή να κάνω καινούριο account ??

Εαν βέβαια υπάρχει κάποιος και θελει να κάνουμε οικογενειακό... πονάει το 6,99 το μηνα !!!

 

Εγώ το έκανα ενώ είχα ήδη το 6,99 , κατευθείαν με έβαλε να συνδεθω στο site της σχολης μου και αυτό ήταν όλο . Από τον επόμενο μήνα θα έχω την έκπτωση  :)



#15   sharpblad3

sharpblad3

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/04/2017 - 14:18

Λοιπόν... θα μου γινόταν ανανέωση στις 15 του μηνα αλλα είχα 6,70 στην κάρτα μου και δεν μπορούσε να πάρει τα χρήματα. Παρόλα αυτά είχα μέχρι και σήμερα 22 του μηνα κανονικά premium! Παράξενο ποσο ελαστικοί ειναι !
Έχω συνδεδεμένο το Facebook μου αλλα συνδέομαι με λογαριασμό Spotify. Σήμερα έκανα πείραμα και έβαλα τα στοιχεία της κοπέλας μου που ειναι φοιτήτρια και τα δέχτηκε κανονικότατα και με χρέωσε 3,5 για τον τρέχοντα μηνα !!!
Δεν θα μπορούσε να μου κάτσει καλύτερα!!
Χαχαχα.. αστείο έτσι;
Ελπίζω να μην διασταυρώσουν τα στοιχεία και μου κάνουν κομπλα γιατί δεν εχει και νόημα εδω που τα λέμε αφου μπορώ να κάνω αλλο account...τσάμπα σε κόπο θα με βάλουν... δεν αλλάζει κατι για το Spotify..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες