Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

itunes iphone και xp


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/04/2017 - 19:06

Παιδες καλησπερα.
Μια απορια εχω...

Στο σπιτι εχω λαπτοπ με windows 7, εχω κατεβασει την τελευταια εκδοση itunes, και εχω σεταρει το 7αρι μου.
Στην δουλεια μου ομως, επειδη εχουμε σταθερους υπολογιστες, με τα παναρχαια xp επανω, ενω κατεβασα μια χαρα την αντιστοιχη εκδοση itunes, βαζωντας το 7αρι δεν το αναγνωριζει, και λεει οτι απαιτει νεοτερη εκδοση itunes.

Υπαρχει λοιπον τροπος να παρακαμφτει αυτο και να μπορεσω να εχω κανονικα και στα xp το itunes το καταλληλο ωστε να αναγνωριζετε το 7αρι;

Μπορει να εχει ξανα απαντηθει το θεμα που εθεσα, αλλα μεχρι πριν κανα 8μηνο που ειχα το 6s μια χαρα το αναγνωριζε ο υπολογιστης με τα xp...

Ευχαριστω!

Τελευταία επεξεργασία από: vagfilippo, 22/04/2017 - 19:08


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 22/04/2017 - 20:42

Παιδες καλησπερα.
Μια απορια εχω...

Στο σπιτι εχω λαπτοπ με windows 7, εχω κατεβασει την τελευταια εκδοση itunes, και εχω σεταρει το 7αρι μου.
Στην δουλεια μου ομως, επειδη εχουμε σταθερους υπολογιστες, με τα παναρχαια xp επανω, ενω κατεβασα μια χαρα την αντιστοιχη εκδοση itunes, βαζωντας το 7αρι δεν το αναγνωριζει, και λεει οτι απαιτει νεοτερη εκδοση itunes.

Υπαρχει λοιπον τροπος να παρακαμφτει αυτο και να μπορεσω να εχω κανονικα και στα xp το itunes το καταλληλο ωστε να αναγνωριζετε το 7αρι;

Μπορει να εχει ξανα απαντηθει το θεμα που εθεσα, αλλα μεχρι πριν κανα 8μηνο που ειχα το 6s μια χαρα το αναγνωριζε ο υπολογιστης με τα xp...

Ευχαριστω!

οχι φίλε μάυ δεν υπάρχει δυστηχως το επταρι βγήκε μετά από xp όποτε σωστά στο ζητάει κοιτά να κανείς συνχρωνισμο σπίτι σου


Rafael Nadal
Rafael Nadal

#3   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/04/2017 - 21:05

Ευχαριστω φιλε :)
Νασαι καλα.
Αυτο θα κανω




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες