Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με τις αναπάντητες σε 10.3.1


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   dreamangel25

dreamangel25

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@@Ssou28
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:dreamangel25

Δημοσίευση 26/04/2017 - 22:44

Καλησπέρα , μετά από jb που ήμουν έκανα clean install την 10.3.1 . Ως εδώ καλά , από χθες που την έκανα όμως έχω θέμα με τις αναπάντητες! Δεν μου τις δείχνει στην οθόνη κλειδώματος ούτε και μου δείχνει μπάνερ με πόσες αναπάντητες έχω .πηγα ρυθμίσεις , γνωστοποιήσεις και το ενεργοποίησα αλλά πάλι τίποτα.. το μπορεί να φταίει ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 27/04/2017 - 05:26

Καλησπέρα , μετά από jb που ήμουν έκανα clean install την 10.3.1 . Ως εδώ καλά , από χθες που την έκανα όμως έχω θέμα με τις αναπάντητες! Δεν μου τις δείχνει στην οθόνη κλειδώματος ούτε και μου δείχνει μπάνερ με πόσες αναπάντητες έχω .πηγα ρυθμίσεις , γνωστοποιήσεις και το ενεργοποίησα αλλά πάλι τίποτα.. το μπορεί να φταίει ;

πατα home button and power button φιλε μου τσέκαρε το και τα λεμε παλι μπας και δεν διορθώθηκε


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rafael Nadal

#3   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.544 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 27/04/2017 - 11:29

Καλησπέρα , μετά από jb που ήμουν έκανα clean install την 10.3.1 . Ως εδώ καλά , από χθες που την έκανα όμως έχω θέμα με τις αναπάντητες! Δεν μου τις δείχνει στην οθόνη κλειδώματος ούτε και μου δείχνει μπάνερ με πόσες αναπάντητες έχω .πηγα ρυθμίσεις , γνωστοποιήσεις και το ενεργοποίησα αλλά πάλι τίποτα.. το μπορεί να φταίει ;

Πήγαινε στις ρυθμίσεις, στα Notifications μετά και εν/ποιήσε όλους τους διακόπτες που θα δείς.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες