Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ενεργοποίηση δεδομένων κατά την εκκίνηση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   main75

main75

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 26/04/2017 - 23:13

Καλησπέρα στην μεγάλη παρέα,

Στο πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ θα ήθελα και εγώ την πολύτιμη βοήθειά σας. Είμαι κάτοχος ενός iphone 7 plus -ios 10.3.1 (χωρίς jailbreak) και πρόσφατα παρατήρησα πιθανά μετά την αναβάθμιση σε 10.3 που συνέπεσε με την αγορά του νέου τηλεφώνου κάθε φορά που κάνω επανεκκίνηση της συσκευής με τα δεδομένα κλειστά μου έρχεται αυτόματα μήνυμα από την Cosmote ότι ενεργοποιήθηκε το intrernet day pass. Στα στατιστικά του κινητού δεν καταγράφεται τίποτα, ενώ στον λογαριασμό εμφανίζεται ένας όγκος δεδομένων 0,033ΜΒ.

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει και πως θα μπορούσα να το αντιμετωπίσω (πριν κάνω διαγραφή από την υπηρεσία).

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Nikolaskon9

Nikolaskon9

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 27/04/2017 - 09:34

Καλησπέρα στην μεγάλη παρέα,
Στο πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ θα ήθελα και εγώ την πολύτιμη βοήθειά σας. Είμαι κάτοχος ενός iphone 7 plus -ios 10.3.1 (χωρίς jailbreak) και πρόσφατα παρατήρησα πιθανά μετά την αναβάθμιση σε 10.3 που συνέπεσε με την αγορά του νέου τηλεφώνου κάθε φορά που κάνω επανεκκίνηση της συσκευής με τα δεδομένα κλειστά μου έρχεται αυτόματα μήνυμα από την Cosmote ότι ενεργοποιήθηκε το intrernet day pass. Στα στατιστικά του κινητού δεν καταγράφεται τίποτα, ενώ στον λογαριασμό εμφανίζεται ένας όγκος δεδομένων 0,033ΜΒ.
Μήπως γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει και πως θα μπορούσα να το αντιμετωπίσω (πριν κάνω διαγραφή από την υπηρεσία).
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στειλε MI στο 1333 για το Cosmote My Internet
Δεν προκειται να σε ξαναχρεωσει αμα τα MB εχουν τελειωσει.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες