Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΕΡΩΤΗΣΗ IPHONE 7


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   bestman

bestman

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/05/2017 - 13:01

Καλησπέρα σε ολους

 

θα ήθελα την συμβουλή σας . Ειμαι χρόνια κάτοχος 4s θα κάνω την μετάβαση σε 7 έχω διαβάσει πως το matte black και το Jetblack είναι ευαίσθητα ;;

επιπλέον βλέπω σκροθτζομαγαζα ότι το 7 (4,7) έχει άλλο επεξεργαστή απο το Plus συγχρονισμένος σε 1,8 αντί για 2,23;; Απο χωρητικότητα τι προτείνεται ;;

η το 6s έχει βγει πιο αξιόπιστο ;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 12/05/2017 - 14:12

Καλησπέρα σε ολους

θα ήθελα την συμβουλή σας . Ειμαι χρόνια κάτοχος 4s θα κάνω την μετάβαση σε 7 έχω διαβάσει πως το matte black και το Jetblack είναι ευαίσθητα ;;
επιπλέον βλέπω σκροθτζομαγαζα ότι το 7 (4,7) έχει άλλο επεξεργαστή απο το Plus συγχρονισμένος σε 1,8 αντί για 2,23;; Απο χωρητικότητα τι προτείνεται ;;
η το 6s έχει βγει πιο αξιόπιστο ;

Εγώ προσωπικά με matte black και χωρίς θήκη δεν μου έχει πάθει τίποτα. δεν το βάζω ομως σε τσέπη μαζί με κέρματα η κλειδιά. Αλλά δεν προσέχω να το ακουμπάω και σε πανάκι πάνω πάντα. Είμαι προσεκτικός αλλά με όριο.
Ο επεξεργαστής δεν θα είναι κριτήριο για επιλογή μεγέθους. Εάν σε βολεύει το μέγεθος και θες μεγάλη οθόνη πας στο Plus για μένα, και έχεις και την μεγαλυτερη μπαταρία. Η χωρητικότητα είναι επίσης προσωπική άποψη άνοιγα με την χρήση. Για κάποιους τα 32 είναι αρκετά. Εάν όχι και το αντέχει και το πορτοφόλι σκέφτεσαι για μεγαλύτερο. Για μένα τα 32 θα ήταν αρκετά, για την κοπέλα μου πχ όχι γιατί τραβάει άπειρες φωτογραφίες και βίντεο. Όποτε διαλέγεις..

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 12/05/2017 - 14:13


#3   bestman

bestman

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/05/2017 - 18:11

O επεξεργαστ΄ςη είναι ο ίδιος με το plus γιατι κάποια μαγαζια αναφέρουν 1.8 και δεν ξέρουν εάν ισχύει;



#4   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/05/2017 - 10:11

O επεξεργαστ΄ςη είναι ο ίδιος με το plus γιατι κάποια μαγαζια αναφέρουν 1.8 και δεν ξέρουν εάν ισχύει;


http://m.gsmarena.co...5&idPhone2=8064


Sent from my iPhone using Tapatalk

#5   bestman

bestman

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2017 - 22:08

ευχαριστώ για τις πληροφορίες



#6   Stella1993

Stella1993

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/07/2017 - 21:47

Γεια σας θα ήθελα να σας ρωτήσω τελικα με την διαφήμιση του iPhone 7 απο του dealber ειναι απάτη ή οχι..;;; το κινητο το πηρε κανεις τελικα ή έχασαν άδικα τα λεφτα τους..

#7   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 12/07/2017 - 22:27

Γεια σας θα ήθελα να σας ρωτήσω τελικα με την διαφήμιση του iPhone 7 απο του dealber ειναι απάτη ή οχι..;;; το κινητο το πηρε κανεις τελικα ή έχασαν άδικα τα λεφτα τους..

μην πλησιάσεις φύγε μακριά

Αν ψάξεις στο φορουμ πιστευω δεν έχει σβηστεί απλά έχει κλειδώσει γράψε dealbear μπες και διάβασε

Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 12/07/2017 - 22:30

Rafael Nadal




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες