Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

SOS δεν αναβει iPhone 6s plus στα καλα καθουμενα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   evagelia93

evagelia93

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Twitter:@Evouuu
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 15/05/2017 - 09:47

Καλημερα! Χθες στα καλα καθουμενα εσβησε το iPhone 6s plus μου , και δεν αναβει με τιποτα.. Ουτε με φορτιση ουτε power home buttons τιποτα τιποτα τιποτα... Ουτε μου επεσε κατω ουτε υγρασια.. Εχει συμβει σε κανεναν; τι ζημια θα μπορουσε να ειναι; ρωταω για να ξερω τι να περιμενω στο περιπου :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 15/05/2017 - 09:53

Καλημερα! Χθες στα καλα καθουμενα εσβησε το iPhone 6s plus μου , και δεν αναβει με τιποτα.. Ουτε με φορτιση ουτε power home buttons τιποτα τιποτα τιποτα... Ουτε μου επεσε κατω ουτε υγρασια.. Εχει συμβει σε κανεναν; τι ζημια θα μπορουσε να ειναι; ρωταω για να ξερω τι να περιμενω στο περιπου :(

δοκιμασε power button and home button μέχρι να εμφανιστεί το μήλο φίλε μου

Αν δεν ανάβει και με αυτόν τον τρόπο κοιτά αν είσαι στο προγράμματα αντικατάστασης από την Apple για τα 6s και την μπαταρία

https://www.apple.co...pectedshutdown/


Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 15/05/2017 - 09:56

Rafael Nadal

#3   evagelia93

evagelia93

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Twitter:@Evouuu
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 15/05/2017 - 15:20

δοκιμασε power button and home button μέχρι να εμφανιστεί το μήλο φίλε μου

Αν δεν ανάβει και με αυτόν τον τρόπο κοιτά αν είσαι στο προγράμματα αντικατάστασης από την Apple για τα 6s και την μπαταρία

https://www.apple.co...pectedshutdown/


Rafael Nadal



Το δοκιμασα, και τιποτα. Μπηκα εκει που μου εγραψες, αλλα οταν ψαχνω εξουσιοδοτημενο σερβις δεν βγαζει καν την ελλαδα :/

#4   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 15/05/2017 - 16:01

Το δοκιμασα, και τιποτα. Μπηκα εκει που μου εγραψες, αλλα οταν ψαχνω εξουσιοδοτημενο σερβις δεν βγαζει καν την ελλαδα :/

37daa7e808d1224d4cf0694cafd2f93a.jpg


https://www.apple.co...xchange_repair/

Σορυ διάβασα για 6s ρίξε μια μάτια στα πάνω έχει προγράμματα αντικατάστασης και για το plus

Σου έδωσα και το τηλέφωνο εδώ στην Ελλάδα

Την συσκευή δεν κάνει τίποτα δεν ανάβει καν;

Νεκρή κι όταν την βάζεις για φόρτιση;;

Έχει εγγύηση;;;

Υπάρχουν για Αθήνα

Document, InfoQuest

Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 15/05/2017 - 16:04

Rafael Nadal

#5   evagelia93

evagelia93

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Twitter:@Evouuu
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 15/05/2017 - 17:32

37daa7e808d1224d4cf0694cafd2f93a.jpg


https://www.apple.co...xchange_repair/

Σορυ διάβασα για 6s ρίξε μια μάτια στα πάνω έχει προγράμματα αντικατάστασης και για το plus

Σου έδωσα και το τηλέφωνο εδώ στην Ελλάδα

Την συσκευή δεν κάνει τίποτα δεν ανάβει καν;

Νεκρή κι όταν την βάζεις για φόρτιση;;

Έχει εγγύηση;;;

Υπάρχουν για Αθήνα

Document, InfoQuest

Rafael Nadal


Λοιπον καλεσα δεν ειναι διαθεσιμοι λεει ... Η συσκευη τελειως νεκρη , δοκιμασα φορτιση, home button & power button, iTunes ,τιποτα... Τα εχω χασει. 800€ νιωθω οτι εχουν πεταχτει..
Το αγορασα 6 απριλιου 2016 απο kaiserstores και τους πηρα τηλ και μου ειπαν οτι εχει ενα χρονο εγγυηση. Ειναι τουλαχιστον τραγικο οτι περασε σχεδον ενασ χρονος και χαλασε..

#6   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 15/05/2017 - 17:38

Λοιπον καλεσα δεν ειναι διαθεσιμοι λεει ... Η συσκευη τελειως νεκρη , δοκιμασα φορτιση, home button & power button, iTunes ,τιποτα... Τα εχω χασει. 800€ νιωθω οτι εχουν πεταχτει..
Το αγορασα 6 απριλιου 2016 απο kaiserstores και τους πηρα τηλ και μου ειπαν οτι εχει ενα χρονο εγγυηση. Ειναι τουλαχιστον τραγικο οτι περασε σχεδον ενασ χρονος και χαλασε..

εχεις δυο χρόνια εγγύηση φίλη μου όπως όλες η ηλεκτρονικές συσκευές στην ευρωπαϊκή ένωση

Είναι μέχρι πέντε αν θυμάμαι καλά

Δεύτερο μπορείς να το πας η στην infoquest με την απόδειξη αγοράς η στην document κάποια που γνωρίζω και εμπιστεύομαι 15079f61f1ff5c71af4a220bf69abe64.jpg


Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 15/05/2017 - 17:39

Rafael Nadal

#7   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 15/05/2017 - 18:31

Λοιπον καλεσα δεν ειναι διαθεσιμοι λεει ... Η συσκευη τελειως νεκρη , δοκιμασα φορτιση, home button & power button, iTunes ,τιποτα... Τα εχω χασει. 800€ νιωθω οτι εχουν πεταχτει..
Το αγορασα 6 απριλιου 2016 απο kaiserstores και τους πηρα τηλ και μου ειπαν οτι εχει ενα χρονο εγγυηση. Ειναι τουλαχιστον τραγικο οτι περασε σχεδον ενασ χρονος και χαλασε..


Το χα πάθει κι εγώ κάποτε αυτό. Βάλτο στην πρίζα και άστο αρκετή ώρα να φορτίζει. Αν έχεις και κανέναν φορτιστή Ipad βάλε αυτόν καλύτερα. Υπάρχει ένα σοβαρό ενδεχόμενο να πάρει μπρος. Αν δεν...τότε με την απόδειξη πας σε κάποιο εξουσιοδοτημένο. Η εγγύηση είναι διετής, ό,τι κι αν σου λένε από το κάθε kaizerstore.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες