Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

προσφορα public για γελια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
64 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   grecophone

grecophone

    iPH Enthousiast

  • 352 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/07/2017 - 23:10

Την τιμή την δημιουργεί η i square . Επίσημος διανομέας προϊόντων . Αυτή προμηθεύει και τα περισσότερα μεγάλα καταστήματα . Θύματα πάντα θα υπάρχουν . Πολλοί δεν μπλέκουν με καταστήματα που βρίσκονται στο skroutz 1) δεν γνωρίζουν ότι υπάρχουν φθηνότερα , 2) φοβούνται μην εξαπατηθούν , 3) φοβούνται για καλή ποιότητα ,4) δεν θα παραλάβουν αυτό π θέλουν 5) διάφορους λόγους .


Όσο θα υπάρχουν αυτοί , θα υπάρχουν και αυτές οι τιμές ..
Ένας μη γνωστης θα πάει σε ένα κατάστημα θα το πιάσει θα το δει , αν Τ αρέσει θα το αγοράσει . Δεν θα κοιτάξει ποσό κάνει στο Ίντερνετ ...
έβλεπα άτομα όταν δουλειά στην βονταφον , έρχονταν κοιτούσαν τα demo , τους άρεσε και αγόραζαν .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/07/2017 - 23:19

Εγω θεωρω οτι ο ελληνας λογω κρισης ξυπνησε..
Γιαυτο το λογο σαν μανιταρια ξεφυτρωνουν τα σκρουτζομαγαζα και παιζουν στην κοντρα σε τιμες ενος ευρω ή και μερικων λεπτων για να προσελκυσουν τους αγοραστες..
Στην εποχη που ολοι μας εχουμε απαραιτητο αξεσουαρ το ιντερνετ και προεκταση του χεριου μας το κινητο, το λαπτοπ ή το ταμπλετ, νομιζω οτι επιβαλετε η ερευνα αγορας..
Αν για αλλους λογους παει τελικα ο αγοραστης στους μαγαλους ειναι δικο του θεμα..

Βεβαια θα πρεπει ακομη και στα σκρουτζομαγαζα να ψωνιζει καποιος με προσοχη και κυριως βνα ζηταει doa κτλ κτλ..
Επισης μη ξεχναμε περιπτωσεις dealber που παρολο που η τιμη ειναι "απαιχτη" ποιος παει να παρει αραγε;;

Τελευταία επεξεργασία από: vagfilippo, 08/07/2017 - 23:19


#63   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 09/07/2017 - 02:42

Την τιμή την δημιουργεί η i square . Επίσημος διανομέας προϊόντων . Αυτή προμηθεύει και τα περισσότερα μεγάλα καταστήματα . Θύματα πάντα θα υπάρχουν . Πολλοί δεν μπλέκουν με καταστήματα που βρίσκονται στο skroutz 1) δεν γνωρίζουν ότι υπάρχουν φθηνότερα , 2) φοβούνται μην εξαπατηθούν , 3) φοβούνται για καλή ποιότητα ,4) δεν θα παραλάβουν αυτό π θέλουν 5) διάφορους λόγους .


Όσο θα υπάρχουν αυτοί , θα υπάρχουν και αυτές οι τιμές ..
Ένας μη γνωστης θα πάει σε ένα κατάστημα θα το πιάσει θα το δει , αν Τ αρέσει θα το αγοράσει . Δεν θα κοιτάξει ποσό κάνει στο Ίντερνετ ...
έβλεπα άτομα όταν δουλειά στην βονταφον , έρχονταν κοιτούσαν τα demo , τους άρεσε και αγόραζαν .


Σίγουρα με την δουλειά σου θα έβλεπες πολύ κόσμο και ξέρεις καλύτερα.

Εγώ πάλι μαζί με κοντινούς φίλους , πρώτα κοιτάμε τιμές από Ίντερνετ στοχοποιούμε κατάστημα , σκρουτζομαγαζο , ιντερνετομαγαζο με την φθηνότερη τιμή και την αξιοπιστία ότι δεν θα χάσουμε τα λεφτά μας και ψωνίζουμε.

Τέρμα το να πάμε σε μαγαζί να δούμε και ψωνίσουμε , μόνο σε μεγάλη και επείγουσα ανάγκη.

Πχ Παπουτσάκι timberland 150€ εδώ , το ίδιο 85€ στο Λονδίνο + μεταφορικά , συμφέρει !!!!
Ρολόι Asus watch 2 189€ εδώ πριν 1,5 χρόνο , 123€ στο amazon Ισπανίας .
Και πόσα αλλά .....

Η γυναίκα μου πάλι από την άλλη , θα πάει πχ στο river west ή στα Σπατα , θα περάσει πρώτα από όλα τα καταστήματα να δει και μετά θα ψωνίσει το καλύτερο που θα βρει σε σχέση ποιότητας /τιμής.

Τι να πω δεν ξέρω ποιο τελικά είναι καλύτερο η βιωματική εμπειρία του να ψωνίζεις από πολυκαταστήματα ή οι τιμές ;





Sent from my iPhone using Tapatalk

#64   dragonfighter

dragonfighter

    iPH Member

  • 217 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 09/07/2017 - 07:32

Όταν πάντως τα μεγάλα καταστήματα βάζουν προσφορές πολλές φορές η τιμή είναι καλύτερη από τα σκρουτζομαγαζα. Κ αυτό γιατί συνεργάζονται με τράπεζες και με χρήση καρτών προσφέρουν γενναιόδωρες εκπτωσεις

#65   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 09/07/2017 - 10:52

Σίγουρα με την δουλειά σου θα έβλεπες πολύ κόσμο και ξέρεις καλύτερα.
Εγώ πάλι μαζί με κοντινούς φίλους , πρώτα κοιτάμε τιμές από Ίντερνετ στοχοποιούμε κατάστημα , σκρουτζομαγαζο , ιντερνετομαγαζο με την φθηνότερη τιμή και την αξιοπιστία ότι δεν θα χάσουμε τα λεφτά μας και ψωνίζουμε.
Τέρμα το να πάμε σε μαγαζί να δούμε και ψωνίσουμε , μόνο σε μεγάλη και επείγουσα ανάγκη.
Πχ Παπουτσάκι timberland 150€ εδώ , το ίδιο 85€ στο Λονδίνο + μεταφορικά , συμφέρει !!!!
Ρολόι Asus watch 2 189€ εδώ πριν 1,5 χρόνο , 123€ στο amazon Ισπανίας .
Και πόσα αλλά .....
Η γυναίκα μου πάλι από την άλλη , θα πάει πχ στο river west ή στα Σπατα , θα περάσει πρώτα από όλα τα καταστήματα να δει και μετά θα ψωνίσει το καλύτερο που θα βρει σε σχέση ποιότητας /τιμής.
Τι να πω δεν ξέρω ποιο τελικά είναι καλύτερο η βιωματική εμπειρία του να ψωνίζεις από πολυκαταστήματα ή οι τιμές ;
Sent from my iPhone using Tapatalk


Σωστος ο παιχτης!!
Τα ιδια κανω και εγω με την γυναικα μου..
Πχ sportdirect απο λονδινο, ψωνιζω αβερτα αθλητικα για γυμναστηριο με τιμες στο 1/3 της nike εδω..
Παιδες ερευνα και ιντερνετ ειναι παντα η λυση-
Σκεφτειτε τι ενοικιο πληρωνει πχ το πλαισιο ή το public στο mall, -λογικο ειναι να θελουν το μεγιστο κερδος..
Τα σκρουτζομαγαζα αν ειναι αξιοπιστα (και αυτο μετα απο ερευνα) συμφερουν πιο πολυ...

Επισης οι δοσεις αξιζουν αλλα αφου και παλι θα τα δωσεις τελικα μηπως ειναι καλυτερο να τα δινεις ολα με το κερδος απο το μα πληρωνεις ενα iphone για 2 χρονια;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες