Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

Καλύτερη iptv υπηρεσία

• Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
65 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   tselpemts

tselpemts

iPH Elite Poster

• 3.460 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TselPemts

Δημοσίευση 08/07/2017 - 00:10

Όλοι είναι μεταπωλητές...2-3 Είναι τα πακέτα με λίστες που περιέχουν τα ελληνικά συνδρομητικά...Τα ίδια σου δίνουν όλοι ,είτε με private server είτε από τα site.Γιαυτο λέμε μην κάνετε μακροχρόνιες συμβάσεις.Εγω προσωπικά ανά δίμηνο ανανεώνω (20 ευρω) ώστε εάν πέσει ο σέρβερ να μην έχω χασούρα.

Στάλθηκε από το SM-T820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   parafron4

parafron4

iPH Elite Poster

• 2.999 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 08/07/2017 - 03:16

Όλοι είναι μεταπωλητές...2-3 Είναι τα πακέτα με λίστες που περιέχουν τα ελληνικά συνδρομητικά...Τα ίδια σου δίνουν όλοι ,είτε με private server είτε από τα site.Γιαυτο λέμε μην κάνετε μακροχρόνιες συμβάσεις.Εγω προσωπικά ανά δίμηνο ανανεώνω (20 ευρω) ώστε εάν πέσει ο σέρβερ να μην έχω χασούρα.

Στάλθηκε από το SM-T820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα πακέτα μπορεί να είναι ίδια οι σέρβερ όμως όχι. Σε αυτό που έχω εγώ πέρα από τα συνολικά 350 κανάλια( αν θυμάμαι καλά) έχω κ ένα βίντεο κλαμπ με 6.000 σειρές και ταινίες. Αυτό δεν το έχω βρει σε κανένα site.
Βέβαια τα δυο τελευταία χρόνια έχω βολευτεί και δεν ξέρω τι παίζει άλλου.
Επίσης να πω ότι η επικοινωνία που έχω η πληρωμή κτλ γίνεται πρόσωπο με πρόσωπο και μου έχει πει κάποια πράγματα και αν τύχει να θέλω να πάω τον αποκωδικοποιητή σε άλλο σπίτι πχ για κανα ματσάκι τον παίρνω και το ξεκλειδώνει σε δευτερόλεπτα άρα έχει άμεση επαφή με τον σέρβερ.

Τέλος πάντων προσωπικά αυτό που με νοιάζει είναι ότι δυο χρόνια τώρα έχω τα πάντα στη κυριολεξία με κανάλια σειρες ταινιες με 90 το 6μηνο και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

Μάγκες μη στέλνετε pm καταλαβαίνετε ότι δεν μπορώ να δώσω λεπτομέρειες γιατί αυτός συνεργάζεται μόνο με γνωστούς.
Ψαχτείτε στον κύκλο σας μήπως κάποιος έχει κάποια ακρη και σας βολέψει.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 08/07/2017 - 03:20

#18   sakis697

sakis697

iPH Elite Poster

• 3.447 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 08/07/2017 - 20:56

Απο παιδια στο γκρουπ εχω ακούσει καλα λόγια για εδω

http://www.best-greek.tv

Δεν εχω καταφέρει να το δοκιμασω ακομα

Αν και μου εχουν στείλει για 4 ώρες free να δοκιμάσω

Έστειλα κ εγώ αλλά δεν μου ήρθε μαιλ. Το δοκίμασες;

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 

#19   manosvitacar

manosvitacar

iPH Community Leader

• 12.117 μηνύματα
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 08/07/2017 - 21:05

Παίδες μην χάνεται τον χρόνο σας με τέτοιου είδους iptv .

Sent from my iPhone using Tapatalk

#20   gismo301278

gismo301278

iPH Hero

• 5.388 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 08/07/2017 - 21:06

Έστειλα κ εγώ αλλά δεν μου ήρθε μαιλ. Το δοκίμασες;

οχι ακόμα δεν τα έχω καταφέρει

Πιστευω θα σου έρθει mail

2c2705c98325108d1ab6364ad3a11bba.jpge1c5e8be453caa40dd309e5b6c5b0295.jpg

Rafael Nadal
Rafael Nadal

#21   assoalex

assoalex

iPH Member

• 215 μηνύματα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/07/2017 - 11:54

Το δοκιμασα εγω , μια χαρα φαινεται, καποια καναλια ειναι μπερδεμενα αλλα αυτο συμβαινει γενικα...

Βεβαια 20 ευρω δεν βγαινει η προσφορα που λεει , γιατι με τους τροπους πληρωμης που δινει δεν μπορεις να πας στο 20αρικο..

Ποιοτητα καλη , οχι πολλα HD , αλλα και για την τιμη που λεει ειναι αποδεκτη.. βεβαια αυτο που ενδιαφερει τους περισσοτερους και ειναι τα ελληνικα μπουκετα είναι οκ.

#22   gismo301278

gismo301278

iPH Hero

• 5.388 μηνύματα

Δημοσίευση 10/07/2017 - 11:58

Το δοκιμασα εγω , μια χαρα φαινεται, καποια καναλια ειναι μπερδεμενα αλλα αυτο συμβαινει γενικα...
Βεβαια 20 ευρω δεν βγαινει η προσφορα που λεει , γιατι με τους τροπους πληρωμης που δινει δεν μπορεις να πας στο 20αρικο..

Ποιοτητα καλη , οχι πολλα HD , αλλα και για την τιμη που λεει ειναι αποδεκτη.. βεβαια αυτο που ενδιαφερει τους περισσοτερους και ειναι τα ελληνικα μπουκετα είναι οκ.

μπορω να προχωρήσω;;;

Τόσο καιρό με τα τόσα που ακούω δεν είχα κι 100% εμπιστοσύνη

Που το πέρασες σε vlc;;;

Η σε IPTV στο κινητο σου

Rafael Nadal
Rafael Nadal

#23   assoalex

assoalex

iPH Member

• 215 μηνύματα

Δημοσίευση 10/07/2017 - 12:15

μπορω να προχωρήσω;;;

Τόσο καιρό με τα τόσα που ακούω δεν είχα κι 100% εμπιστοσύνη

Που το πέρασες σε vlc;;;

Η σε IPTV στο κινητο σου

Rafael Nadal

ζητησα τεστ που μου ηρθε αμεσα, το τεστ που ζητησα ηταν για VLC και Kodi , το περασα και στα 2 , και επαιζε κανονικα.

Βεβαια η τεστ γραμμη ειναι για 3 ωρες και μπορεις να δεις max 3 λεπτα το καθε καναλι.

Με 24 γραμμη που εχω σπιτι που πρακτικα ειναι 10mpbs επαιζε μια χαρα χωρις σπασιματα το τεστ..

Ενα μειον που εχει για μενα , αλλα ειναι προσωπικη λεπτομερια ειναι οτι δεν εχει EPG προγραμμα, και με τοσα καναλια δεν εχει ιδεα τι παιζει που και χανεσαι στο ζαπινγκ, αλλα και αυτο καπως λυνεται αν κατεβασεις σε κανα κινητο τα app των 2 συνδρομητικων πακετων και τα βλεπεις απο εκει..

#24   gismo301278

gismo301278

iPH Hero

• 5.388 μηνύματα

Δημοσίευση 10/07/2017 - 12:18

ζητησα τεστ που μου ηρθε αμεσα, το τεστ που ζητησα ηταν για VLC και Kodi , το περασα και στα 2 , και επαιζε κανονικα.
Βεβαια η τεστ γραμμη ειναι για 3 ωρες και μπορεις να δεις max 3 λεπτα το καθε καναλι.
Με 24 γραμμη που εχω σπιτι που πρακτικα ειναι 10mpbs επαιζε μια χαρα χωρις σπασιματα το τεστ..
Ενα μειον που εχει για μενα , αλλα ειναι προσωπικη λεπτομερια ειναι οτι δεν εχει EPG προγραμμα, και με τοσα καναλια δεν εχει ιδεα τι παιζει που και χανεσαι στο ζαπινγκ, αλλα και αυτο καπως λυνεται αν κατεβασεις σε κανα κινητο τα app των 2 συνδρομητικων πακετων και τα βλεπεις απο εκει..

ευχαριστω πολύ για την απάντηση θα το περάσω κι εγω σήμερα το βράδυ η αύριο να δούμε τι ψάρια πιάνει

Το τεστ μου έχει έρθει κι εμένα όμως μέχρι σήμερα δεν είχα καταφέρει να το δοκιμάσω

Εμπιστεύομαι τα λόγια σου και θα το περάσω κι εγω

Ευχαριστώ πολύ

Rafael Nadal
Rafael Nadal

#25   assoalex

assoalex

iPH Member

• 215 μηνύματα

Δημοσίευση 10/07/2017 - 12:25

ευχαριστω πολύ για την απάντηση θα το περάσω κι εγω σήμερα το βράδυ η αύριο να δούμε τι ψάρια πιάνει

Το τεστ μου έχει έρθει κι εμένα όμως μέχρι σήμερα δεν είχα καταφέρει να το δοκιμάσω

Εμπιστεύομαι τα λόγια σου και θα το περάσω κι εγω

Ευχαριστώ πολύ

Rafael Nadal

Κοιτα με το τεστ πιστευω θα καταλαβεις αρκετα πραγματα και θα τεσταρεις γραμμη κτλ αν εισαι οκ και δεν εχεις θεματα τουλαχιστον απο την μεριά σου..

Απο εκει και περα οπως ειπε καποιος φιλος παραπανω κανε την ελαχιστη συνδρομη που μπορεις να κανεις και απο εκει μετα βλεπεις, αν δεν εισαι ευχαριστημενος οταν ληξει πας για αλλο "παροχο"..

Το θεμα ειναι να τεσταριστει σε busy ωρες , πχ οταν εχει κανα ματς κτλ , αλλα καλοκαιριατικα λιγο δυσκολο να βρεθει καλο ματς..

Αν εχεις την διαθεση γραψε και την εμπειρια σου αν ειναι εδω για να μαθουν και οι αλλοι φιλοι που ισως να θελουν να προχωρησουν σε συνδρομη..  :)

#26   gismo301278

gismo301278

iPH Hero

• 5.388 μηνύματα

Δημοσίευση 10/07/2017 - 12:29

Κοιτα με το τεστ πιστευω θα καταλαβεις αρκετα πραγματα και θα τεσταρεις γραμμη κτλ αν εισαι οκ και δεν εχεις θεματα τουλαχιστον απο την μεριά σου..
Απο εκει και περα οπως ειπε καποιος φιλος παραπανω κανε την ελαχιστη συνδρομη που μπορεις να κανεις και απο εκει μετα βλεπεις, αν δεν εισαι ευχαριστημενος οταν ληξει πας για αλλο "παροχο"..
Το θεμα ειναι να τεσταριστει σε busy ωρες , πχ οταν εχει κανα ματς κτλ , αλλα καλοκαιριατικα λιγο δυσκολο να βρεθει καλο ματς..
Αν εχεις την διαθεση γραψε και την εμπειρια σου αν ειναι εδω για να μαθουν και οι αλλοι φιλοι που ισως να θελουν να προχωρησουν σε συνδρομη.. :)

αυτο εννοείτε ότι θα γράψω αλλά διαβάζεις πολλά και αν δεν είσαι 1000 σίγουρος για κάτι το αφήνεις για αύριο και αύριο

Εγω στο κινητο μου θα ήθελα να το περάσω όχι πως θα βλέπω ματς από το κινητο αλλά για ώρα ανάγκης κάποια στιγμή να ξέρω ότι θα έχω κι αυτήν την επιλογή

Σε ευχαριστώ πολύ θα ενημερώσω σύντομα

Καλημέρα

Rafael Nadal
Rafael Nadal

#27   assoalex

assoalex

iPH Member

• 215 μηνύματα

Δημοσίευση 12/07/2017 - 20:17

gismo Έκανες τελικά την εγγραφη για να πάρεις γραμμή;

#28   gismo301278

gismo301278

iPH Hero

• 5.388 μηνύματα

Δημοσίευση 12/07/2017 - 20:31

οχι δεν έχω προλάβει φίλε μου

Κάτσε μια και μου το θύμησες να το κάνω τώρα σιγά σιγά

Θα τους πάρω και τηλ να του πω τι ακριβώς θέλω

Ευχαριστώ

Rafael Nadal
Rafael Nadal

#29   gismo301278

gismo301278

iPH Hero

• 5.388 μηνύματα

Δημοσίευση 29/07/2017 - 23:01

συγνωμη που έχω ξεχάσει να απαντήσω

Την έχω την εφαρμογή αδω και 20 μέρες περίπου

Την έχω κατεβάσει με τρίμηνη συνδρομή για το app του iPhone με την IPTV και δείχνει μια χαρά

Βέβαια έχει μικρό κολλήματα αλλά για τα χρήματα που έδωσα πιστευω ότι είναι φυσικό

Να κολλάει λιγάκι

Όσο κι αν θέλω το καλύτερο είναι για έκτακτες ανάγκες 96297214a884407d9d61d4de4083c40e.jpg

Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 29/07/2017 - 23:02

Rafael Nadal

#30   samds

samds

iPH newbie

• 0 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 09/12/2017 - 20:02

Τα τελευταια 4 χρονια (ζουσα στο εξωτερικο) εχω τον ιδιο server δεν ξερω ποιος ειναι δεν τον βρηκα απο site

ενας φιλος μου ειπε στειλε μαιλ στο perfectviewhd@protonmail.com και ζητα τεστ για iptv.

ειμαι 100% οκ εχει ολα τα ελληνικα που ενδιαφερουν αθλητικα - ταινιες και ξενα πολλα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες