Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

Καλύτερη iptv υπηρεσία

• Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
65 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   tentonas

tentonas

iPH newbie

• 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 09/12/2018 - 12:34

Καλησπέρα παιδιά. Έκανα μια μηνιαία συνδρομή στον alphacs που διάβασα εδώ ότι είναι καλός. Δεν κολλάει προς το παρόν, το εχω δυο εβδομάδες. Αλλά από ποιότητα εικόνας δεν ειμαι πολύ ικανοποιημένος .Είναι η πρώτη μου επαφή με τον χώρο και δεν ξέρω αν αυτή ειναι η ποιότητα του ip tv. Το έχω συνδεδεμένο στην καινούρια μου Q6 55 Samsung με την εφαρμογή smart ip tv. Το δοκίμασα όμως και με vlc μέσω pc.
Η εικόνα δεν είναι αυτή που θα έπρεπε για HD .
Η Γραμμή μου είναι 30αρα και κατεβάζω με 28,5 σταθερά.
Έχει κάποιος να νε προτείνει κάποια ip tv με καλή εικόνα έστω και με pm ?

Τελευταία επεξεργασία από: tentonas, 09/12/2018 - 12:35

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   nickgeol

nickgeol

iPH newbie

• 0 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/03/2019 - 12:30

Καλησπέρα σε όλους. Είχα χρησιμοποιήσει στο παρελθόν το best greek tv και είχα μείνει σχετικά ικανοποιημένος (σχέση απόδοσης/ τιμής) παρότι κολλούσε ορισμένες φορές σε κάποια κανάλια. Θα με ενδιέφερε ένα πακέτο που να έχει μεγάλη ποικιλία και πραγματικά καλή ποιότητα για ταινίες και ντοκιμαντέρ (εάν είναι δυνατόν να έχει τα κανάλια από cosmote tv και nova). Τα αθλητικά κανάλια δε με ενδιαφέρουν τόσο. Τί θα μου προτείνατε; 

Διάβασα παραπάνω ότι υπάρχουν και private servers. Έχουν καλύτερη ποιότητα; Μπορείτε να μου στείλετε κάποιο link σε pm ώστε να το δοκιμάσω;

Χρησιμοποιώ το iptv μέσω LG smart tv.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

#63   panoulis8

panoulis8

iPH newbie

• 0 μηνύματα

Δημοσίευση 27/03/2019 - 12:21

Καλησπέρα σε όλους. Είχα χρησιμοποιήσει στο παρελθόν το best greek tv και είχα μείνει σχετικά ικανοποιημένος (σχέση απόδοσης/ τιμής) παρότι κολλούσε ορισμένες φορές σε κάποια κανάλια. Θα με ενδιέφερε ένα πακέτο που να έχει μεγάλη ποικιλία και πραγματικά καλή ποιότητα για ταινίες και ντοκιμαντέρ (εάν είναι δυνατόν να έχει τα κανάλια από cosmote tv και nova). Τα αθλητικά κανάλια δε με ενδιαφέρουν τόσο. Τί θα μου προτείνατε; 

Διάβασα παραπάνω ότι υπάρχουν και private servers. Έχουν καλύτερη ποιότητα; Μπορείτε να μου στείλετε κάποιο link σε pm ώστε να το δοκιμάσω;

Καλημέρα σας...όποιος επιθυμεί ας επικοινωνήσει μαζί μου στο d2bleym@yahoo.com

Δεν είναι δικά μου, μην παρεξηγηθώ, μπορώ να ζητήσω τεστ και να σας στείλω.

#64   VWjetta

VWjetta

iPH newbie

• 0 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/04/2019 - 14:29

Γεια σου φιλε,

Εχω κι εγω το best greek tv σε LG smart tv αλλα τις τελευταιες 3 βδομαδες δεν στριμαρει κανενα καναλι. Εσενα δουλευει κανονικα; Το πηρα για ενα χρονο γτ ζω εξωτερικό. Αν έχεις καμια λύση σε παρακαλώ στειλε μου

#65   alexandros40

alexandros40

iPH newbie

• 0 μηνύματα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 11/08/2019 - 17:26

Γεια σε ολουs εχω καποιεs πληροφοριεs ,οποιοs θελει αs μιλησουμε μονο με pm.

#66   Bee

Bee

iPH newbie

• 0 μηνύματα
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad mini 3

Δημοσίευση 01/09/2019 - 21:54

Καλησπέρα στην παρέα , ξεκίνησα να ψάχνω περι IPTV πριν καμιά 10ρια χρόνια , οποιος θέλει λεπτομέρειες για stabe IPTV, ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες