Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Το Apple Watch Series 3 θα διαθέτει αυτόνομη σύνδεση με δίκτυο κινητής τηλεφωνίας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
390 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   mariosnt

mariosnt

    iPH Contributor

  • 922 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/09/2017 - 18:04

Καλορίζικο και καλοφόρετο !!
Περιμένουμε !!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/09/2017 - 20:38

Καλορίζικο καλοφορετο. Σειρά μας τώρα. Λέω να αλλάξω και να πάω σε μαύρο (άσπρο ήταν το προηγούμενο)!

#93   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2017 - 12:33

 

 

 

Επειδη οντως υπαρχει μια αγνοια για το lte μοντελο, απο τους παροχους πρωτα και επειτα απο τα καταστηματα, ετσι αποφασισα να μου το φερουν απο Μαϊαμι και παραδοθηκε στα χερια μου πριν απο λιγα λεπτα!

Εντυπωσεις τις προσεχεις ωρες και απαντησεις σε οποιαδηποτε απορια.

 

 

Είναι το μοντέλο GPS only. Καλορίζικο!
 



#94   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 696 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/09/2017 - 15:07

Το stainless steel υπάρχει μόνο στο cellular ?

Το aluminium είναι λιγότερο ανθεκτικό σε χτυπήματα ή αποχρωματισμούς ;

Το χρώμα είναι ίδιο σε stainless steel και aluminium ώστε να ταιριάζουν τα λουριά του ενός στο άλλο ;

Θέλω να δοκιμάσω για πρώτη φορά watch. Το cellular ωραίο θα ήταν αν υποστηριζόταν αλλά δεν με καίει κιόλας.

Θέλω κάτι να είναι ανθεκτικό και για ceramic ούτε λόγος. Να πάρω το 2 stainless steel ή το 3 allumunium ?

#95   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/09/2017 - 15:16

Στην Series 3 Stainless Steel υπάρχει μόνο σε cellular version γι'αυτό και δεν θα πάει σε πολλές χώρες. Από την άλλη με ένα check που έκανα στις μπάντες αν κάποιος αγοράσει από Γερμανία ή Αγγλία θα είναι θεωρητικά covered αν μελλοντικά γίνει συμφωνία με τις εγχώριες εταιρίες κινητής τηλεφωνίας.

Ένα βασικό σημείο του cellular model είναι ότι για το 90% και βάλε της λειτουργίας θα δουλεύει όπως κ τα προηγούμενα με σύνδεση μέσω iPhone και wi-fi. Επίσης υπάρχει επιλογή απενεργοποίησης του cellular. 

Το δικό μου ειναι 1st gen stainless steel κ δεν εχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα, γι'αυτό κ πάντα προτείνω για αγορά το stainless steel αλλά όχι σε μαυρο γιατί παρουσιάζονται θέματα κατά καιρούς. Στην περίπτωση αυτή θα σου πρότεινα να πάρεις το stainless steel series 3 από Ευρώπη αν είναι εφικτό.


Τελευταία επεξεργασία από: ChrisDs, 27/09/2017 - 15:18


#96   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 696 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/09/2017 - 15:30

Στην Series 3 Stainless Steel υπάρχει μόνο σε cellular version γι'αυτό και δεν θα πάει σε πολλές χώρες. Από την άλλη με ένα check που έκανα στις μπάντες αν κάποιος αγοράσει από Γερμανία ή Αγγλία θα είναι θεωρητικά covered αν μελλοντικά γίνει συμφωνία με τις εγχώριες εταιρίες κινητής τηλεφωνίας.

Ένα βασικό σημείο του cellular model είναι ότι για το 90% και βάλε της λειτουργίας θα δουλεύει όπως κ τα προηγούμενα με σύνδεση μέσω iPhone και wi-fi. Επίσης υπάρχει επιλογή απενεργοποίησης του cellular.

Το δικό μου ειναι 1st gen stainless steel κ δεν εχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα, γι'αυτό κ πάντα προτείνω για αγορά το stainless steel αλλά όχι σε μαυρο γιατί παρουσιάζονται θέματα κατά καιρούς. Στην περίπτωση αυτή θα σου πρότεινα να πάρεις το stainless steel series 3 από Ευρώπη αν είναι εφικτό.


Ευχαριστώ. Μετά το ceramic δηλαδή το silver stainless steel είναι το πιο ανθεκτικό case ;

#97   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/09/2017 - 15:57

Ναι μετά το ceramic είναι το πιο ανθεκτικό case. Και το ασημένιο stainless steel έχει και το υπέρ ότι μπορείς να το γυαλίσεις μετά από καιρό ώστε να φύγουν οι γρατζουνές και τα συναφή όπως τα κανονικά ρολόγια.



#98   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 696 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/09/2017 - 17:13

Ναι μετά το ceramic είναι το πιο ανθεκτικό case. Και το ασημένιο stainless steel έχει και το υπέρ ότι μπορείς να το γυαλίσεις μετά από καιρό ώστε να φύγουν οι γρατζουνές και τα συναφή όπως τα κανονικά ρολόγια.


Ευχαριστώ !

#99   dpapae

dpapae

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 28/09/2017 - 12:38

Επικοινώνησα με κωτσόβολο μου ανέφεραν ότι παραλαμβάνουν σήμερα, δυστυχώς Καβάλα από όπου είμαι Τρίτη!

 

Τουλάχιστον να ακούσουμε πρώτες εντυπώσεις.



#100   japan

japan

    iPH Addict

  • 620 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 28/09/2017 - 22:11

Αύριο λογικά θα το έχω :)

#101   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/09/2017 - 22:25

Με το καλό παιδιά καλορίζικα να είναι! ☺️

#102   paularas

paularas

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/09/2017 - 22:58

πήρα ένα για την φίλη μου απο public σήμερα και αύριο από κώτσο το δικό μου μαζί με τα 8άρια μας. το έπαιξα λίγο και σε σχέση με το gen 0 που έχω είναι απλά χαοτική. μιλάμε για iphone 5s vs iphone 7 plus. οθόνη 2 φορές ποιο φωτεινή και καλή, ταχύτητα άρρωστη. κατα τα άλλα, εξωτερικά είναι τα ίδια βέβαια αλλά κλαίν. το ροζ/χρυσο/cooper που πήραμε είναι όμορφο και λογικά θα πάει πακέτο με το κινητό. αλλά η ταχύτητά του ήταν που σε κάνει να τρελαίνεσαι 



#103   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 06/10/2017 - 07:03

Εγώ από εβδομάδα! Αλλά ακόμα δεν αποφάσισα μαύρο ή ασπρο!

#104   enwsiths

enwsiths

    iPH User

  • 173 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:enwsiths

Δημοσίευση 06/10/2017 - 17:54

Εγώ τελικά θα πάρω το Nike μοντελο.

Sent from my Passport using Tapatalk

#105   tolis24h

tolis24h

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/10/2017 - 19:24

Εγω σκέφτομαι να πουλήσω το series 2 SS black για να παρω το series 3... αλλα δεν ξερω αν αξίζει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες