Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Τη συμβουλή σας παρακαλώ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   dandri

dandri

    iPH Addict

  • 876 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/08/2017 - 18:43

Καληησπέρα.

 

23-5-2017 αποφάσισα να αφήσω τον κόσμο των iPhone και να δοκιμάσω τον κόσμο των android. Έτσι αγόρασα το Huawei P10 Plus 64 GB.

Όμως μέχρι σήμερα αντιμετώπισα διάφορα προβλήματα, επειδή οι επαφές, το ημερολόγιο και κυρίως τα emails βρίσκονται υπό το icloud.

Οι third party applications, κυρίως για τα emails, δεν στέκονται στο ύψος των περιστάσεων.

Κατόπιν αυτού αποφάσισα να επιστρέψω στο iPhone.

 

Δεδομένου ότι λογικά τέλος Οκτώβρη βγαίνει το iPhone 8, και δεδομένου ότι είμαι φανατικός του Plus πάντα, τι μου προτείνετε: Να πάρω το 7 Plus που είχα ή προγενέστερο μοντέλο ;

 

Σημειωτέον ότι το Huawei P10 Plus 64 GB θα το πουλήσω ή θα το ανταλλάξω σε κάποιο μαγαζί.


Τελευταία επεξεργασία από: dandri, 27/08/2017 - 18:49


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2017 - 19:18

Καταρχάς νομίζω το iCloud δουλεύει απροβλημάτιστα και σε Android. Στη χειρότερη κάνεις έναν λογαριασμό Gmail και έχεις όλα τα εμαιλ από την Apple να έρχονται εκεί. Ημερολόγια, επαφες κλπ συγχρνίζονται σε εμένα τέλεια. 

 

Να πάρεις όσο νεώτερο μοντέλο αντέχει η τσέπη σου. 



#3   dandri

dandri

    iPH Addict

  • 876 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/08/2017 - 19:48

Καταρχάς νομίζω το iCloud δουλεύει απροβλημάτιστα και σε Android. Στη χειρότερη κάνεις έναν λογαριασμό Gmail και έχεις όλα τα εμαιλ από την Apple να έρχονται εκεί. Ημερολόγια, επαφες κλπ συγχρνίζονται σε εμένα τέλεια. 

 

Να πάρεις όσο νεώτερο μοντέλο αντέχει η τσέπη σου. 

Με τα emails έχω πρόβλημα. Κάποια δεν μου έρχονται.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες