Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Δημιουργια εγγραφων calendar απο PC


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ziki

ziki

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/10/2017 - 18:40

Υπαρχει καποιος τροπος να δημιουργω calendar events απο Windows? Ειτε απευθειας στη συσκευη ειτε κανωντας sync με καποιο online calendar. Προτιμοτερα το πρωτο φυσικα



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2017 - 18:46

Υπαρχει καποιος τροπος να δημιουργω calendar events απο Windows? Ειτε απευθειας στη συσκευη ειτε κανωντας sync με καποιο online calendar. Προτιμοτερα το πρωτο φυσικα


με ποιο provider συγχρονιζεις το ημερολογιο σου;

legit


#3   ziki

ziki

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/10/2017 - 18:55

Με κανενα. Το fantastical εχω περα απο το στοκ app, απλα ψαχνω τροπο να κανω αυτο που ειπα. Αν δεν γινεται επευθειας (μεσω ifunbox η καποιου PC tool) τοτε θα ψαξω μεσω online calendar. Προς το παρον ουτε καν λογαριασμο δεν εχω σε τετοια υπηρεσια



#4   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2017 - 20:02

Με κανενα. Το fantastical εχω περα απο το στοκ app, απλα ψαχνω τροπο να κανω αυτο που ειπα. Αν δεν γινεται επευθειας (μεσω ifunbox η καποιου PC tool) τοτε θα ψαξω μεσω online calendar. Προς το παρον ουτε καν λογαριασμο δεν εχω σε τετοια υπηρεσια


σε ρωτησα γιατι αν χρησιμοποιουσες καποιο email provider για συγχρονισνο θα ηταν απλα. τωρα δεν γνωριζω απο windows δυστυχως.
αν αποφασισεις να βαλεις το ηλερολογιο να συγχρονιζει πχ με icloud ή gmail, τοτε μπορεις απλα να σεταρεις τον ιδιο λογαριαμσο και στο outlook πχ ή ακομα και μεσω icloud.com/gmail.com

ετσι αν φτιαξεις εκει ενα event, αυτο μεσω του λογαριασμου σου θα περασει στο calendar app του iphone, κ απο εκει θα το δεις και στο fantastical (και vice versa).

Τελευταία επεξεργασία από: paparainbow, 14/10/2017 - 20:04

legit





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες