Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Θήκες iPhone Χ/XS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1990 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1831   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 10/08/2019 - 15:42

Από Caudabe μπορεί κάποιος να πει ποιες ειναι οι δύο πιο ανθρεκτικές εκδόσεις; λίγο με τις περιγραφές δε βγάζω άκρη


The Synthesis της Caudabe. Πολύ καλύτερη απ την spigen.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1832   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 18/08/2019 - 13:14

Εγώ πάντως η crystal clear είναι μια χαρά.Εχω βολευτεί με την θήκη.


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

#1833   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/08/2019 - 13:27

Από Caudabe μπορεί κάποιος να πει ποιες ειναι οι δύο πιο ανθρεκτικές εκδόσεις; λίγο με τις περιγραφές δε βγάζω άκρη


Έχω μόνο caudabe

Η synthesis είναι η πιο ανθεκτική σε περίπτωση πτώσης. Πολύ καλό grip μια χαρά θήκη.

Η sheath είναι λίγο πιο λεπτή από την προηγούμενη έχει καλό grip. Αντέχει σε μικρή πτώση. Αλλα δεν είναι για πολλά (μου έχει πέσει δυο φορές με την θήκη αυτή , το τηλέφωνο δεν έπαθε τίποτα , την δεύτερη φορά έσπασε στην άκρη το πρόσθετο τζαμάκι το οποίο και άλλαξα).

Η veil XT είναι μόνο για τις γρατζουνιές πίσω όταν ακουμπάς το τηλέφωνο. Μοιάζει σαν να μην φοράς τίποτα.

Το καλοκαίρι φοράω την synthesis και το χειμώνα που το κινητό είναι στη τσέπη συνέχεια φοράω την sheath

Ελπίζω να βοήθησα.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

#1834   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 18/08/2019 - 14:51

Μετά την Lucid clear θα παραγγείλω την Veil XT η μαυρη ειναι σε προσφορά στα 17,99


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

#1835   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 19/08/2019 - 15:08

Απορώ με τις CAUDABE που δεν σας ενοχλούν τα ξεχειλωμένα πλαινά...

 

Μιλάμε ούτε λεπτό δεν θα μπορούσα να τις φορέσω, μόνο οι Original της Apple είναι πραγματικά premium και σωστά εφαρμοστές. 



#1836   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.409 μηνύματα

Δημοσίευση 19/08/2019 - 15:43

Πάντως για εμένα στο θέμα ομορφιάς και αφής οι θήκες της apple είτε σιλικόνης είτε δερμάτινες είναι ένα σκαλί τουλάχιστον πάνω από οτιδήποτε άλλο. Νομίζω ότι ήρθε πλέον ο καιρός να δοκιμάσω μια σιλικόνης apple αλλά το μόνο που με αποτρέπει είναι το κόστος που ξεπερνάει τα 30€.. Ξέρετε από που μπορώ να βρω σε καλύτερη τιμή; (Η δερμάτινη cape cod blue είναι έρωτας βέβαια αλλά κάνει και 50€)


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#1837   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 19/08/2019 - 18:55

κανένα πλαϊνό δεν ξεχειλώνει αν δεν την βγάζεις καθημερινά ,από την άλλη η γνήσιες καλές είναι αλλά με αυτά τα χρήματα μπορείς να βρεις καλύτερη ποιότητα ,προσωπικά μόνο veil έχω γατί με χαλάει όλος αυτός ο όγκος που δίνουν τύπου γνήσιες και μη .

#1838   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 19/08/2019 - 19:55

Πάντως για εμένα στο θέμα ομορφιάς και αφής οι θήκες της apple είτε σιλικόνης είτε δερμάτινες είναι ένα σκαλί τουλάχιστον πάνω από οτιδήποτε άλλο. Νομίζω ότι ήρθε πλέον ο καιρός να δοκιμάσω μια σιλικόνης apple αλλά το μόνο που με αποτρέπει είναι το κόστος που ξεπερνάει τα 30€.. Ξέρετε από που μπορώ να βρω σε καλύτερη τιμή; (Η δερμάτινη cape cod blue είναι έρωτας βέβαια αλλά κάνει και 50€)


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

Θήκη στα 40€ που δεν προστατεύει το τηλ περιμετρικά είναι κοροϊδία. Και απορώ γιατί αφήνουν ανοιχτό το κάτω? Το λέω επειδή κ εμένα μου αρέσουν ειδικά τα χρώματα τις σιλικόνης.


On iPad Air 2

#1839   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/08/2019 - 20:08

Πάντως για εμένα στο θέμα ομορφιάς και αφής οι θήκες της apple είτε σιλικόνης είτε δερμάτινες είναι ένα σκαλί τουλάχιστον πάνω από οτιδήποτε άλλο. Νομίζω ότι ήρθε πλέον ο καιρός να δοκιμάσω μια σιλικόνης apple αλλά το μόνο που με αποτρέπει είναι το κόστος που ξεπερνάει τα 30€.. Ξέρετε από που μπορώ να βρω σε καλύτερη τιμή; (Η δερμάτινη cape cod blue είναι έρωτας βέβαια αλλά κάνει και 50€)


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

να τσεκαρεις την σελιδα της βονταφον, βγαζει συχνα προσφορες σε original apple


legit


#1840   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.409 μηνύματα

Δημοσίευση 19/08/2019 - 22:09

Ευχαριστώ θα το έχω υπόψιν. Πάντως τη φθηνότερη έχω βρει στο Σκρουτζ με 25€ την pink (προφανώς εκτός γούστου) οι υπόλοιπες σιλικόνης άνω των 30 και βάλε :(


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#1841   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 20/08/2019 - 01:02

κανένα πλαϊνό δεν ξεχειλώνει αν δεν την βγάζεις καθημερινά ,από την άλλη η γνήσιες καλές είναι αλλά με αυτά τα χρήματα μπορείς να βρεις καλύτερη ποιότητα ,προσωπικά μόνο veil έχω γατί με χαλάει όλος αυτός ο όγκος που δίνουν τύπου γνήσιες και μη .



Μα όντως και γω το ίδιο θέμα έχω.Αμαρτία δηλαδή να φαίνεται το κινητο σαν τίποτα Caterpilar για το εργοτάξιο.Οτι ειναι πανω απο 0.3mm τρώει Χ


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

#1842   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2019 - 02:33

Μα όντως και γω το ίδιο θέμα έχω.Αμαρτία δηλαδή να φαίνεται το κινητο σαν τίποτα Caterpilar για το εργοτάξιο.Οτι ειναι πανω απο 0.3mm τρώει Χ


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

οπως και αμαρτια ειναι και ισως μεγαλυτερη το να σου φαει σκασια και να πληρωνεις 300αρες για να το φτιαξεις.Τελοσπαντων επειδη ειναι καθαρα υποκειμενικο του τι αρεσει στον καθενα και παντα αναλογα με τις αναγκες του υπαρχουν θηκες για ολα τα γουστα εξισου ποιοτικες η και ακομα καλυτερες απο τις μαμισιες.Επισης τα τελευταια 2 χρονια οι κατασκευαστες θηκων καταφεραν και περιορισαν αισθητα τον ογκο με αποτελεσμα η συσκευη να μην δειχνει ογκωδης με την θηκη.



#1843   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 20/08/2019 - 11:10

Αμα δεν εχω 300 στη τσέπη δεν σκαω 1300 για τηλεφωνο καθε Σεπτεμβρη.


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

#1844   kavouras5

kavouras5

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2019 - 11:45

Παιδιά μόλις μου έσπασε το klearlook τζάμι για το xs, και πλέον δεν υπάρχει στο amazon. Έψαξα και για Klearlook, Tethys, iCarez, iMOS που μου είχατε προτείνει, αλλα δε μπορώ να βρω από πουθενά να παραγγείλω. Μπορεί να μου δώσει κάποιος ένα link που να στέλνει Ελλάδα?



#1845   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/08/2019 - 13:03

Εδώ.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες