Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Θήκες iPhone Χ/XS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1990 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#451   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2017 - 20:50

H tozo στελνει απο κινα κατευθειαν δεν στελνει απο αμερικη


Σιγουρα? Αναφερει αυτο στο σαιτ

FREE SHIPPING ON ALL ORDERS
Get Free Shipping on all orders over $75 and free returns to our UK returns centre! Items are dispatched from the US and will arrive in 5-8 days.

IPhone 14 pro - Macbook air m2


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#452   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2017 - 20:55

βρε Κωστα εχεις παραγγειλει ενα σκασμο bumper, κατσε να ερθουν αυτα και μετα βλεπουμε. Μην βιαζεσαι Η Mod της Rhinoshield εχει θεμα με το πλαστικο πισω, γδερνεται ευκολα επομενως μονο αν τη θες για το bumper το οποιο ειναι οντως πολυ καλο. Βασικα και εγω μονο για το bumper θα την επαιρνα, πλατη δεν θα εβαζα. Σε καθε περιπτωση αυτοι βγαζουν παντα βελτιωμενες εκδοσεις οποτε καλυτερα αναμονη.



#453   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2017 - 20:57

βρε Κωστα εχεις παραγγειλει ενα σκασμο bumper, κατσε να ερθουν αυτα και μετα βλεπουμε. Μην βιαζεσαι Η Mod της Rhinoshield εχει θεμα με το πλαστικο πισω, γδερνεται ευκολα επομενως μονο αν τη θες για το bumper το οποιο ειναι οντως πολυ καλο. Βασικα και εγω μονο για το bumper θα την επαιρνα, πλατη δεν θα εβαζα. Σε καθε περιπτωση αυτοι βγαζουν παντα βελτιωμενες εκδοσεις οποτε καλυτερα αναμονη.

'Αντε καλά θα περιμένω ;-)


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#454   konra

konra

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 25/11/2017 - 21:01

Δώστε κύριε λινκ μισά πράγματα δίνετε στον λαό ;-)

 

 

Αλήθεια την είχες ?

Τώρα έχω μια της Puro διάφανη και είναι πολύ καλή η αλήθεια .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Πανω-κατω ολες οι διαφανες ιδιες ειναι. Εχω μια διαφανη Incipio αλλα δεν μου αρεσει καθολου. Ειχα βαλει και φωτογραφιες στο νημα για τα τζαμακια αν θες να την δεις.

 

Spigen ειδες?



#455   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 25/11/2017 - 21:05

59c2d52221b8426a933d1385864bc8fe.jpg7d815e8affa24abd4e130896ece612b4.jpg4e69e911d799f9901a43c551b6a5d1bb.jpg6764cc8974a9ea66bd753499483e4707.jpg94e764edaaead4d2d81443ee3b54b2ff.jpgedcd787cbe1c9b0c35391592b47c49e4.jpg Μερικές από το παγωτακι.. οι φωτογραφίες το αδικούν.

Είναι η γνήσια;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Knowledge Is Power


#456   konra

konra

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 25/11/2017 - 21:11

Γνησια ειναι. Απο το Document την πηρα. Πλεον το μηλαρακι δεν ειναι μαυρο και τα κουμπια ειναι στο χρωμα που ειναι και το μηλο, σε ολες της σιλικονης.



#457   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 25/11/2017 - 21:56

Νίκο δεν με ικανοποίησε η air jacket. Σκληρό πλαστικό ενώ περίμενα σκληρή σιλικόνη τύπου Spigen διαφανή. Δίκη μου κουταμάρα βασικά γιατί στα βίντεο δεν πρόσεξα ότι είναι τύπου hard shell κια δεν διάβασα καλά την περιγραφή στο site τους. Να τη στείλω πίσω δεν τη στέλνω, λέω να τη βάλω αγγελία εδώ στο forum μήπως τη θέλει κανένα μέλος που διστάζει λόγω τελωνείου.

Ναι ρε. Αφού τα 'χαμε πει πως είναι πιο σκληρή αυτή. Καμιά σχέση με σιλικόνης..

 

Γενικά πάντως υπάρχουν παράπονα για τη συγκεκριμένη στο Χ.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 25/11/2017 - 22:03

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#458   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/11/2017 - 22:09

Ναι ρε. Αφού τα 'χαμε πει πως είναι πιο σκληρή αυτή. Καμιά σχέση με σιλικόνης..

Γενικά πάντως υπάρχουν παράπονα για τη συγκεκριμένη στο Χ.

Δεν την έβαλα ακόμη γιατί δεν έχω το κινητό στα χέρια μου. Ακόμη . Θα τη δώσω μάλλον και θα πάω στη γνήσια σιλικόνης της Apple.


On iPad Air 2

#459   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2017 - 22:51

 

Δώστε κύριε λινκ μισά πράγματα δίνετε στον λαό ;-)

 

 

Αλήθεια την είχες ?

Τώρα έχω μια της Puro διάφανη και είναι πολύ καλή η αλήθεια .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Πανω-κατω ολες οι διαφανες ιδιες ειναι. Εχω μια διαφανη Incipio αλλα δεν μου αρεσει καθολου. Ειχα βαλει και φωτογραφιες στο νημα για τα τζαμακια αν θες να την δεις.

 

Spigen ειδες?

 

Στο 7 plus είχα δεν με ενθουσίασαν να σου πω .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#460   konra

konra

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 25/11/2017 - 22:55

Στο 7 plus είχα δεν με ενθουσίασαν να σου πω .

Τοτε μαλλον πρεπει να κανουμε υπομονη που λεει και ο Δημητρης μηπως στρωσουν την Rhinoshield.



#461   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 25/11/2017 - 23:28

Γνησια ειναι. Απο το Document την πηρα. Πλεον το μηλαρακι δεν ειναι μαυρο και τα κουμπια ειναι στο χρωμα που ειναι και το μηλο, σε ολες της σιλικονης.

Και μια τελευταία ερώτηση αν και έχεις απάντηση ήδη αυτή δεν είναι δερμάτινη είναι η σιλικόνης σωστά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Knowledge Is Power


#462   konra

konra

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 25/11/2017 - 23:48

Και μια τελευταία ερώτηση αν και έχεις απάντηση ήδη αυτή δεν είναι δερμάτινη είναι η σιλικόνης σωστά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

 Ναι η σιλικονης ειναι. Θελω να παρω αλλη μια σιλικονης cobalt blue λεγεται το χρωμα και μια δερματινη αλλα σκεφτομαι τι χρωμα. Παντως κατα την γνωμη μου δεν αξιζει τα λεφτα της (ειδικα η σιλικονης) ...αλλα ειμαι λιγακι κολλημενος...

 

Θελω να δω και για ενα bumper....κοινως συλλογη η αλλιως σε δουλεια να βρισκομαστε η αστο καλυτερα... :D :D



#463   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 26/11/2017 - 09:47

Όσες διαφανές και δοκίμασα πάλι σε αυτή γυρνάω https://www.caudabe....ant=49303218767



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#464   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1.029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 26/11/2017 - 10:00

κι εγω με κλειστα τα ματια - 

 

μου βγαζουν ολη την χρονια !! 

 

Καθε χρονο τα τελευταια 4 χρονια 



#465   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/11/2017 - 10:37

Όσες διαφανές και δοκίμασα πάλι σε αυτή γυρνάω https://www.caudabe....ant=49303218767



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Φαίνεται ίδια με την Puro ακριβώς μέχρι και τα κοψίματα που έχει κάτω δεξιά και αριστερά για να μην τραυματίζει το νίκελ. 

 

Εγώ χτες παράγγειλα και μια Rhinoshield να έρχεται πάντως ;-) 

Dear Konstantinos

Your order is on the way!

You should be receiving your tracking number in 2 to 4 business days.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες