Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Θήκες iPhone Χ/XS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1990 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#496   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/11/2017 - 12:14

τηλεφωνο μπορει να μην εχουμε ακομα αλλα η συγκεκριμενη προστασια εγινε shipped 22/11 απο amazon.com και παρεδοθη 28/11 με Γενικη Ταχυδρομικη :o (απλη αποστολη ειχα βαλει). Τωρα το τι ψαρια πιανει το συγκεκριμενο γυαλι θα δουμε αν και επειδη καλυπτει την true depth camera εχω καποιες επιφυλαξεις

 

icarez.jpg?v=46140c7f



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#497   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 29/11/2017 - 12:19

τηλεφωνο μπορει να μην εχουμε ακομα αλλα η συγκεκριμενη προστασια εγινε shipped 22/11 απο amazon.com και παρεδοθη 28/11 με Γενικη Ταχυδρομικη :o (απλη αποστολη ειχα βαλει). Τωρα το τι ψαρια πιανει το συγκεκριμενο γυαλι θα δουμε αν και επειδη καλυπτει την true depth camera εχω καποιες επιφυλαξεις

 

icarez.jpg?v=46140c7f

 

Πως εφαρμόζει; Σε βόλεψε φίλε μου;


You'll Never Walk Alone


#498   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 29/11/2017 - 12:49

Πως εφαρμόζει; Σε βόλεψε φίλε μου;

Στο αερα? ή στο ματι? χαχα Γραφει οτι δεν εχει ακομα την συσκευη!! Atari εισαι εσυ? ή καποιος αλλος μιλαει με το προφιλ σου??



#499   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/11/2017 - 13:10

τηλεφωνο μπορει να μην εχουμε ακομα αλλα η συγκεκριμενη προστασια εγινε shipped 22/11 απο amazon.com και παρεδοθη 28/11 με Γενικη Ταχυδρομικη :o (απλη αποστολη ειχα βαλει). Τωρα το τι ψαρια πιανει το συγκεκριμενο γυαλι θα δουμε αν και επειδη καλυπτει την true depth camera εχω καποιες επιφυλαξεις

 

icarez.jpg?v=46140c7f

και δεν πέρασε και τελωνείο καλά κατάλαβα? Με ιντριγκάρεις τώρα να φέρω κι εγώ, λένε καλά λόγια για τις συγκεκριμένες.



#500   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 29/11/2017 - 14:29

Εγώ πήρα τη TOZO. Εξαιρετική και αυτή. Μου αρέσει που είναι και μαύρη στα πλάγια οπότε δένει ωραία με το space gray



#501   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 29/11/2017 - 15:07

Στο αερα? ή στο ματι? χαχα Γραφει οτι δεν εχει ακομα την συσκευη!! Atari εισαι εσυ? ή καποιος αλλος μιλαει με το προφιλ σου??

Μια χαρα ερωτηση εκανε το παλικαρι.  B)

 

σολβντ


You'll Never Walk Alone


#502   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 29/11/2017 - 22:35

Εγώ πήρα τη TOZO. Εξαιρετική και αυτή. Μου αρέσει που είναι και μαύρη στα πλάγια οπότε δένει ωραία με το space gray

μπορεις να ανεβαίνεις φωτό;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#503   DoSMaN

DoSMaN

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Twitter:@dosman_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:VeZReVouLiS

Δημοσίευση 30/11/2017 - 00:25

Rhinoshield crashguard εχει παρει κανεις; Τσίμπησα μια τη μαύρη παρασκευη κάποτε μεσα στο 2018 πιστευω θα ερθει. Επίσης εχω πάρει anker touch, veil και tech21 replica. Το αιφον μου λείπει μόνο...!

Εγώ έχω crashguard για το iPh7 Plus και bumper από αυτούς και είμαι ευχαριστημένος...

Τώρα σκέφτομαι να πάρω και την custom που έχουν φτιάξει που παίρνει και τα επιπλέον κουμπάκια και τους φακούς...

 

Οι αποθήκες τους είναι Κίνα, αλλά τις στέλνουν από Κίνα στη Γαλλία (αν δεν κάνω λάθος) και από εκεί Ελλάδα...

Εμένα όσες φορές έκανα παραγγελία πάνω από 10 εργάσιμες δεν έκανε... (εκτός από το συλλεκτικό bumper που έκανε 20 γιατί ήταν pre-order)



#504   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/11/2017 - 07:36

Εχω στειλει mail σρην tozo με ενδιαφέρει η ultra thin να ρωτήσω απο που στέλνει κ αν υπάρχει περιπτωση τελωνείου αλλα δεν εχω παρει απάντηση...

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#505   tomvrs

tomvrs

    iPH Member

  • 240 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 30/11/2017 - 09:59

Εγώ έχω crashguard για το iPh7 Plus και bumper από αυτούς και είμαι ευχαριστημένος...
Τώρα σκέφτομαι να πάρω και την custom που έχουν φτιάξει που παίρνει και τα επιπλέον κουμπάκια και τους φακούς...

Οι αποθήκες τους είναι Κίνα, αλλά τις στέλνουν από Κίνα στη Γαλλία (αν δεν κάνω λάθος) και από εκεί Ελλάδα...
Εμένα όσες φορές έκανα παραγγελία πάνω από 10 εργάσιμες δεν έκανε... (εκτός από το συλλεκτικό bumper που έκανε 20 γιατί ήταν pre-order)

Από το επίσημο σάιτ παρήγγειλες;

Τελευταία επεξεργασία από: tomvrs, 30/11/2017 - 10:00


#506   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2017 - 11:09

Από το επίσημο σάιτ παρήγγειλες;

Απο το επισημο σαιτ παραγγελνεις ναι. Την Mod οσο μπορειτε αναβαλλετε την παραγγελια μεχρι να δωσουν v2 με καλυτερη πλατη.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#507   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2017 - 16:06

Πως εφαρμόζει; Σε βόλεψε φίλε μου;

μου ζεσταινει ολο τον χωρο και οικονομικα. Σωθηκα

 

και δεν πέρασε και τελωνείο καλά κατάλαβα? Με ιντριγκάρεις τώρα να φέρω κι εγώ, λένε καλά λόγια για τις συγκεκριμένες.

προφανως δεν περασε γιατι ακομα εκει θα ηταν. Βεβαια αυτα εκει τα aramex uk τι ρολο βαρανε ακριβως ενω εγινε shipped απο us δεν ξερω η κατα ποσο αυτος ηταν ο λογοσ που ξεπερασε τον σκοπελο του τελωνειου. Η ουσια ειναι οτι ηρθε στη πορτα μου με κουριερ στην τελικη



#508   Habo

Habo

    iPH Member

  • 326 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2017 - 16:34

Εχει δοκιμάσει κανείς την folio της apple ????  ειναι χρηστικη?



#509   koumos

koumos

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 30/11/2017 - 16:48

Εχει δοκιμάσει κανείς την folio της apple :huh:?  ειναι χρηστικη?

Ακριβή είναι σίγουρα πάντως χαχα. Εγώ την δοκίμασα δε με βόλεψε καθόλου. Ωραία η αίσθηση του δέρματος αλλά το κινητό γίνεται ογκώδες και προφανώς πρέπει να ανοίγεις το "πορτάκι" κάθε φορά για να δεις την οθόνη.



#510   tomvrs

tomvrs

    iPH Member

  • 240 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 30/11/2017 - 17:31

Απο το επισημο σαιτ παραγγελνεις ναι. Την Mod οσο μπορειτε αναβαλλετε την παραγγελια μεχρι να δωσουν v2 με καλυτερη πλατη.
Sent from my iPhone using Tapatalk


Η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι για την mod, αλλά θα περιμένω μιασ και ακόμα δεν αγοράσει το Χ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες