Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Θήκες iPhone Χ/XS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1990 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#541   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/12/2017 - 13:47

Όμορφη αλλά λένε οτι το πίσω μέρος γρατζουνιέται εύκολα. Κάνε ένα απντειτ μετα απο λιγο καιρό να μας πεις αν όντως ισχύει


Θα κάνω ένα update μόλις την χρησιμοποιήσω παραπάνω. Γενικά πάντως οι clear έχουν τέτοιο θέμα, ακόμα και της power support που είχα στο 6 είχε γρατζουνιές. Το βασικο είναι να μην κιτρινίζει μακροπρόθεσμα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#542   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 05/12/2017 - 17:03

Συνημμένο αρχείο  IMG_0146.JPG   484,79KB   60 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  IMG_0009.JPG   556,97KB   58 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  IMG_0146.JPG   484,79KB   58 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  IMG_0005.JPG   287,67KB   58 λήψεις

Μολις παρελαβα σε 1 μερα απο spaceboy αψογη συσκευασια. Η θηκη πολυ ωραια σε αισθηση αλλα το πλαισιο βλεπω να σπαει κλασσικα. Πιο χοντροκομμενη απο την αυθεντικη σιλικονης, πραγμα το οποιο το καταλαβαινεις αμεσα στο χερι. Εν αναμονη και του γυαλιου της ανκερ για να βγαλω αυτη τη μπουρδα που μου προκαλει ocd με τα νερα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#543   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 05/12/2017 - 17:21

Δεν έχω βγάλει ακόμα φωτογραφία με την Tozo, γιατι την έχω στο γραφείο και είμαι σε άδεια. 

 

Την άφησα εκει γιατι το grip της ήταν κακό για τα δικά μου γούστα. Γλίστραγε πανεύκολα



#544   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 05/12/2017 - 17:55

UAG Plyo series, είναι μια καλή επιλογή για όποιον ψάχνει για all around προστασία χωρίς να προσθέτει ιδιαίτερο όγκο στο κινητό. Kαλό grip, εφαρμόζει άψογα στο κινητο και έχει και raised screen lip το οποίο δεν ενοχλεί καθόλου.


attachicon.gifIMG_0110.jpg

 

 

 

 

attachicon.gifIMG_0111.jpg

Πήρα την pathfinder και είμαι πολύ ευχαριστημένος!!Πρώτη φορά UAG και έχουν φοβερή ποιότητα. Ίσως είναι και ψυχολογικό που είναι προστατευμένο από παντού (ειδικά για τις πρώτες μέρες,χαχα). Δεν του δίνει πολύ όγκο! Έχω παραγγείλει και την Nomad για πιο κυριλέ αλλά δύσκολα ξανά σε apple θήκη..το γυαλί με τρομάζει...



#545   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/12/2017 - 19:13

Όλες οι θήκες της Olixar μαζεμένες εδώ: [Unboxing] & [Review] Olixar iPhone X Cases

 

 

 

TXrYgwO.png

 

Olixar iPhone X Cases Unboxing & Review

 

Στο παρόν topic θα παρουσιαστούν θήκες της εταιρείας Olixar για το iPhone X.

Πρόκειται για σχετικά οικονομικές θήκες, με το μεγάλο προσόν ότι αποστέλλονται από την Αγγλία οπότε δεν έχουμε φόβους για έξοδα και καθυστερήσεις τελωνείου στην παρούσα φάση.

Καλύπτονται όλες από εγγύηση 2 ετών.

 

Οι θήκες που θα δούμε στα επόμενα Post είναι οι εξής:

 

  • X-Ranger iPhone X Survival Case w/ Multi-tool

  • MeshTex iPhone X Case

  • Sentinel iPhone X Case and Glass Screen Protector

  • X-Duo iPhone X Carbon Fibre Case

  • ExoShield Tough Snap-on iPhone X Case

  • Premium Genuine Leather iPhone X Case

 



#546   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/12/2017 - 22:04

Πήρα την pathfinder και είμαι πολύ ευχαριστημένος!!Πρώτη φορά UAG και έχουν φοβερή ποιότητα. Ίσως είναι και ψυχολογικό που είναι προστατευμένο από παντού (ειδικά για τις πρώτες μέρες,χαχα). Δεν του δίνει πολύ όγκο! Έχω παραγγείλει και την Nomad για πιο κυριλέ αλλά δύσκολα ξανά σε apple θήκη..το γυαλί με τρομάζει...

Δεν είναι ψυχολογικό, είναι καλοφτιαγμένες θήκες οι UAG και όντως δεν προσθέτουν ιδιαίτερο όγκο για την προστασία που προσφέρουν. Η Nomad φαίνεται επίσης καλή την έχω στα υπόψην μου. Κι εγώ δεν θα πάρω Apple θήκη, δεν το ρισκάρω με το γυαλί και για τα λεφτά που ζητάνει η προστασία είναι ελάχιστη.



#547   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/12/2017 - 22:18

Παιδιά αυτό που συμβαίνει με το amazon.co.uk και τις expedite αποστολές δεν περιγράφεται.

Πληρώνεις από 5 έως 7 ευρώ περισσότερα απ' ότι με την απλή αποστολή και παραλαμβάνεις την επόμενη ημέρα από την ημέρα που γίνεται dispatch το προϊόν !!!

Πήρα ένα JETech Tempered glass κι ένα JETech ultra slim wirelees charger, το πρωί μου ήρθε email ότι έγιναν dispatch (επειδή το καθένα, παρότι JETech, τα έδινε διαφορετικός πωλητής και ζήτησα να γίνουν με μια αποστολή) και πριν από λίγο πήρα SMS από DHL που μου έδινε αυριανή παράδοση και διάφορες εναλλακτικές αν δεν μπορώ να παραλάβω (παράδοση σε γείτονα /θυρωρό, παραλαβή από γραφεία DHL κλπ).

Το χρονοδιάγραμμα παράδοσης είναι από 6/12 έως 11/12 αλλά πάντα έρχεται την πρώτη μέρα του χρονοδιαγράμματος!!!!

2 στα 2 ευχάριστες αγορές ως τώρα !


Τελευταία επεξεργασία από: PanosI, 05/12/2017 - 22:19


#548   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/12/2017 - 22:40

Παιδιά αυτό που συμβαίνει με το amazon.co.uk και τις expedite αποστολές δεν περιγράφεται.

Πληρώνεις από 5 έως 7 ευρώ περισσότερα απ' ότι με την απλή αποστολή και παραλαμβάνεις την επόμενη ημέρα από την ημέρα που γίνεται dispatch το προϊόν !!!

Πήρα ένα JETech Tempered glass κι ένα JETech ultra slim wirelees charger, το πρωί μου ήρθε email ότι έγιναν dispatch (επειδή το καθένα, παρότι JETech, τα έδινε διαφορετικός πωλητής και ζήτησα να γίνουν με μια αποστολή) και πριν από λίγο πήρα SMS από DHL που μου έδινε αυριανή παράδοση και διάφορες εναλλακτικές αν δεν μπορώ να παραλάβω (παράδοση σε γείτονα /θυρωρό, παραλαβή από γραφεία DHL κλπ).

Το χρονοδιάγραμμα παράδοσης είναι από 6/12 έως 11/12 αλλά πάντα έρχεται την πρώτη μέρα του χρονοδιαγράμματος!!!!

2 στα 2 ευχάριστες αγορές ως τώρα !

Το amazon uk και de με απλή αποστολή είναι απλά δράμα γιατί συνεργάζονται με κάτι μεταφορικές της πλάκας. Οπότε είναι προτιμότερο να επιλέγετε expedited αποστολή και έρχονται σφαίρα.



#549   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/12/2017 - 22:47

Δεν είναι δεδομένο αυτό.

 

Αρκετές αγορές απο το .de μου έχουν έρθει με UPS. Και μιλάω για κανονική, απλή αποστολή.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#550   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/12/2017 - 22:51

Δεδομένο δεν είναι αλλά από την άλλη αν σου κάτσει κλάφτα. Εχει τύχει παραγγελία από de να κάνει 3 εβδομάδες να έρθει και έχω χάσει πακέτο από amazon uk, εξαφανίστηκε κάπου στην Ευρώπη. Το support βέβαια μου το ξαναέστειλε no questions asked και με next day delivery. Αλλά γενικά υπάρχουν αρκετά παράπονα για το ζήτημα το τελευταίο δίχρονο.



#551   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/12/2017 - 23:04

Γιατί κλάφτα? Δεν είναι Κίνα αλά GearBest κτλ.

 

Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με Amazon.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#552   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 06/12/2017 - 02:32

Καμια καλη θηκη διακριτικη (διαφανης στην πλατη) με καλη προστασια και οικονομικη για αγορα απο αμαζον;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#553   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/12/2017 - 10:38

Καλημέρα μόλις παρέλαβα από Amazon τον ANKER PowerPort Wireless 10 πολύ καλός αμέσως και με την θήκη φορτίζει τώρα πόση ώρα κτλ δεν ξέρω αλλά δεν με νοιάζει κιόλας γιατί το βράδυ το βάζω πάντα να φορτίζει και ας έχω και 60% μπαταρία .;-)


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#554   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/12/2017 - 13:04

Και για του λόγου το αληθές !

Μου φαίνεται δεν πρόκειται να ξαναψωνίσω από άλλου....χαχα...

93d602c3cc21e252319edec65af52149.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk

#555   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/12/2017 - 13:12

Kαι το mobile fun είναι σφαίρα αν βάλετε next day, την επόμενη μέρα έρχεται με DHL express, απλά κοστίζει γύρω στα 15 ευρώ. Αν δεν βρίσκετε κάτι από τις αμαζόνες τσεκάρετε κι εκεί έχει πολλές θήκες και αξεσουάρ για κινητά.  :)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες