Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Θήκες iPhone Χ/XS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1990 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#556   baspil66

baspil66

    iPH Enthousiast

  • 432 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/12/2017 - 14:38

καλησπέρα,

γνωρίζει κάποιος για το RhinoShield Premium 3D Full Face & Curved Tempered Glass Protector εάν είναι καλό τζαμακι -εφαρμόζει καλά και συνεργάζεται με θήκες?


Τελευταία επεξεργασία από: baspil66, 06/12/2017 - 14:39


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#557   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/12/2017 - 15:15

καλο τζαμακι θα ειναι αλλα σαν 3D σιγουρα δεν θα συνεργαζεται με ολες τις θηκες . Αν σκοπευεις να αλλαζεις συνεχεια θηκες ψαξε για 2.5D  η απλο



#558   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 07/12/2017 - 07:48

Καλημέρα θήκη και τζαμί που περιμένω σήμερα από Αγγλικό Amazon,ποιο κούριερ θα μου τα παραδώσει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#559   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/12/2017 - 08:28

DHL. Δεν σου ήρθε SMS ή δεν εχει οδηγίες το λινκ στο εμαιλ της παραγγελίας ππυ έλαβες ;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#560   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 07/12/2017 - 11:23

Δεν έχω λάβει κανένα SMS.

b802751754aee4f5133841788add0d2c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: karless, 07/12/2017 - 11:24


#561   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.556 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/12/2017 - 11:55

ΕΛΤΑ είναι με απλή αποστολή.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#562   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 07/12/2017 - 12:30

μου είπε η κοπέλα που μιλήσαμε στο chat ότι καπου χτυπήθηκε το προιον και παράγγειλα άλλο με fast shipping και μου επέστρεψε τα τα έξοδα μεταφοράς.

 

παραγγελία Caudabe Veil Xt 27/11 ήρθε σήμερα χωρίς τελωνείο,απιστευτα γρήγορα.



#563   Snolly

Snolly

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Twitter:@snolly
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:snolly

Δημοσίευση 07/12/2017 - 12:57

πέρασα από ένα iRepair μηπως και βρω μεμβρανη και μου ειπαν πως εχουν μόνο tempered glass. το εβαλα γιατι ειχε ενα δεκαρικο μονο και το πεταξα μετα από 2 ωρες.

 

ενω τα παιδια το ειχαν τοποθετησει σουπερ η ολη εμπειρια χρησης ειναι θλιβερη.

 

πρωτα απ' ολα οι τρυπιτσες για τους σενσορες ειναι εμφανεις ενω χωρις το γυαλι βλεπεις μονοκοματο μαυρο το notch. επισης εχω την αισθηση πως το Face ID λειτουργουσε χειροτερα. Στο αυτοκινητο πχ που με καταλαβαινει και υπο γωνια πλεον δεν το εκανε.

 

και επειτα και στο swipe down για notifications και στο swipe up κυριως που πλεον ειναι το home μας νοιωθεις την κογχη του γυαλιου.

 

ρε γαμωτο με ειχε βολεψει η μεμβρανη της belkin στο 7+ που εβαζε με μηχανημα το iStorm που δεν την εβλεπες καν. πλεον δεν υπαρχει αυτο. εχει κανεις αλλος να προτεινει μεμβρανη και κατάστημα που την τοποθετει; γιατι μονος μου αν παρω πχ απο αμαζον δε θα τη βαλω καλα.

 

ευχαριστω


Τελευταία επεξεργασία από: Snolly, 07/12/2017 - 12:58


#564   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 07/12/2017 - 13:12

πέρασα από ένα iRepair μηπως και βρω μεμβρανη και μου ειπαν πως εχουν μόνο tempered glass. το εβαλα γιατι ειχε ενα δεκαρικο μονο και το πεταξα μετα από 2 ωρες.

 

ενω τα παιδια το ειχαν τοποθετησει σουπερ η ολη εμπειρια χρησης ειναι θλιβερη.

 

πρωτα απ' ολα οι τρυπιτσες για τους σενσορες ειναι εμφανεις ενω χωρις το γυαλι βλεπεις μονοκοματο μαυρο το notch. επισης εχω την αισθηση πως το Face ID λειτουργουσε χειροτερα. Στο αυτοκινητο πχ που με καταλαβαινει και υπο γωνια πλεον δεν το εκανε.

 

και επειτα και στο swipe down για notifications και στο swipe up κυριως που πλεον ειναι το home μας νοιωθεις την κογχη του γυαλιου.

 

ρε γαμωτο με ειχε βολεψει η μεμβρανη της belkin στο 7+ που εβαζε με μηχανημα το iStorm που δεν την εβλεπες καν. πλεον δεν υπαρχει αυτο. εχει κανεις αλλος να προτεινει μεμβρανη και κατάστημα που την τοποθετει; γιατι μονος μου αν παρω πχ απο αμαζον δε θα τη βαλω καλα.

 

ευχαριστω

Επειδή και τα δικά μου χέρια δεν "πιάνουν" έβαλα το τζάμι της Belkin στο Istorm. Προσωπικά μου άρεσε γιατί είναι στρογγυλεμένο στις άκρες, λεπτό, κάθισε άψογα με το μηχάνημα και στο σημείο του notch δεν έχει τίποτα..Κάνει κούρμπα και το αφήνει ανοιχτό! Σε συνδυασμό με τη θήκη UAG pathfinder που έχω και είναι ελαφρώς υπερυψωμένες οι άκρες της δεν πάει το δάχτυλο στην άκρη του γυαλιού για να νιώθεις την κόγχη..Πάντως και στο 7 plus που το είχα βάλει είχα μείνει ευχαριστημένος. Είχε ραγίσει ελεφρώς μετά από πτώση στο πεζοδρόμιο αλλά το κινητό δεν έπαθε τίποτα..Οπότε το ξαναπήρα! Ξέρω ότι ψάχνει μεμβράνη αλλά ρίξτου μια ματιά.



#565   Snolly

Snolly

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Twitter:@snolly
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:snolly

Δημοσίευση 07/12/2017 - 13:37

Επειδή και τα δικά μου χέρια δεν "πιάνουν" έβαλα το τζάμι της Belkin στο Istorm. Προσωπικά μου άρεσε γιατί είναι στρογγυλεμένο στις άκρες, λεπτό, κάθισε άψογα με το μηχάνημα και στο σημείο του notch δεν έχει τίποτα..Κάνει κούρμπα και το αφήνει ανοιχτό! Σε συνδυασμό με τη θήκη UAG pathfinder που έχω και είναι ελαφρώς υπερυψωμένες οι άκρες της δεν πάει το δάχτυλο στην άκρη του γυαλιού για να νιώθεις την κόγχη..Πάντως και στο 7 plus που το είχα βάλει είχα μείνει ευχαριστημένος. Είχε ραγίσει ελεφρώς μετά από πτώση στο πεζοδρόμιο αλλά το κινητό δεν έπαθε τίποτα..Οπότε το ξαναπήρα! Ξέρω ότι ψάχνει μεμβράνη αλλά ρίξτου μια ματιά.

 

Ευχαριστω για την πληροφορια. Αν της Belkin ειναι αυτο που δινουν και τα apple stores τα reviews δεν ειναι καθολου ενθαρυντικα για τα 25 ευρω που ζηταει

https://www.apple.co...daf18626277c919



#566   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 07/12/2017 - 13:45

Ευχαριστω για την πληροφορια. Αν της Belkin ειναι αυτο που δινουν και τα apple stores τα reviews δεν ειναι καθολου ενθαρυντικα για τα 25 ευρω που ζηταει

https://www.apple.co...daf18626277c919

Ναι τα είχα διαβάσει και εγώ αλλά είπα να δοκιμάσω..Μια εβδομάδα πάντως όλα καλά.



#567   ChrisDs

ChrisDs

    iPH Contributor

  • 941 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 07/12/2017 - 13:52

Ευχαριστω για την πληροφορια. Αν της Belkin ειναι αυτο που δινουν και τα apple stores τα reviews δεν ειναι καθολου ενθαρυντικα για τα 25 ευρω που ζηταει

https://www.apple.co...daf18626277c919

καλά μην το ψάχνεις με τα reviews σε amazon, apple και τα συναφή, ο καθένας γράφει ότι θέλει και βλέπεις μέχρι και απαράδεκτα προιόντα να έχουν 4 και 5 αστέρια.

Για της Belkin στην istorm το σκέφτομαι κι εγώ να το βάλω γιατί το άλλο που είχα τσεκαρει της iCarez και που έχει καλές κριτικές στο macumors, από ότι φαίνεται μειώνει την ακρίβεια του Face ID.

Σήμερα περιμένω την UAG Monarch οπότε το βραδυ θα ποστάρω φωτογραφίες και από αυτήν για όποιον ενδιαφέρεται να πάρει μια καλύτερη ιδέα.


Τελευταία επεξεργασία από: ChrisDs, 07/12/2017 - 13:54


#568   Snolly

Snolly

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Twitter:@snolly
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:snolly

Δημοσίευση 07/12/2017 - 13:54

καλά μην το ψάχνεις με τα reviews σε amazon, apple και τα συναφή, ο καθένας γράφει ότι θέλει και βλέπεις μέχρι και απαράδεκτα προιόντα να έχουν 4 και 5 αστέρια.

Για της Belkin στην istorm το σκέφτομαι κι εγώ να το βάλω γιατί το άλλο που είχα τσεκαρει της iCarez και που έχει καλές κριτικές στο macumors, από ότι φαίνεται μειώνει την ακρίβεια του Face ID.

ενταξει απλα δε μπορει να ειναι τυχαιο να λενε τοσοι ανθρωποι πως σπαει πανευκολα. εκτος αν ειναι αλλο μοντελο της apple και αλλο του iStorm


Τελευταία επεξεργασία από: Snolly, 07/12/2017 - 13:54


#569   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 07/12/2017 - 14:00

ενταξει απλα δε μπορει να ειναι τυχαιο να λενε τοσοι ανθρωποι πως σπαει πανευκολα. εκτος αν ειναι αλλο μοντελο της apple και αλλο του iStorm

belkin ultra..είδα τη συσκευασία και στο τιμολόγιο γράφει apple x corning flat..



#570   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 07/12/2017 - 14:38

Αυτό που περνάνε με το μηχανάκι στο iStorm είναι αυτό που πουλάνε και στα Apple Store.

 

https://www.apple.co...daf18626277c919

 

http://www.belkin.com/us/p/P-00610/

 

http://www.belkin.co...kin/p/P-F8W862/



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες