Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Θήκες iPhone Χ/XS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1990 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#826   DTsuras

DTsuras

    iPH Enthousiast

  • 457 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 05/02/2018 - 02:09

I

Καλησπέρα. Μου κόπηκε κάτω αριστερά το αυτάκι από τη σιλικόνης. ήμουν έτοιμος να πάρω την ίδια αλλά σκέφτηκα την caudabe seath. Τη synthessis την είχα στο 7, σκυλί από τούμπες αλλά λίγο τεράστια νομίζω. Έχω την  neo hybrid αλλά το παχαίνει και αυτή. Θέλω κάτι με προστασία αλλά χωρίς πού όγκο. H veil δε προστατεύει από τίποτα ενώ η seath λέει για 2 μέτρα οπότε από τη σιλικόνης θεωρώ πως θα προστατεύει περισσότερο.  Γενικά θέλω όσο το δυνατόν πιο λεπτή αλλά να προστατεύει το ίδιο αν και κατά προτίμηση περισσότερο από την αυθεντική σιλικόνης


Επειδη εχω ακομα την synthesis της Caudabe, ειναι αψογη.Καλο grip,προστασια και για μενα ομορφο.Επισης ενα εξερετηκα καλο feature ειναι οτι ειναι compatible με το 3D τσαμακι μου το οποιο δεν σηκωθηκε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#827   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 05/02/2018 - 09:35

Το ξερω απλα ειναι ογκωδης. Ενω η sheath φαινεται να ειναι το ενδιαμεσο μεταξυ veil και synthessis. Αλλα τα βιντεο στο γιουτουμπ ειναι λιγα και δε μπορω να βγαλω συμπερασμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#828   idimpo

idimpo

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/02/2018 - 10:00

Το ξερω απλα ειναι ογκωδης. Ενω η sheath φαινεται να ειναι το ενδιαμεσο μεταξυ veil και synthessis. Αλλα τα βιντεο στο γιουτουμπ ειναι λιγα και δε μπορω να βγαλω συμπερασμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk


H sheath είναι ότι πρέπει για την περίπτωσή σου. Λεπτή αλλά με αποδεκτή προστασία. Δεν νιώθεις ανασφάλεια όπως με την veil. Χτύπα την.

#829   sofiawinny

sofiawinny

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 05/02/2018 - 11:47

Καλημέρα στην ομάδα.
Και μια γυναικεία ματιά, με δυο διάφανες θήκες, μια της Speck που είναι αρκετά ογκώδης αλλά είναι ασφαλέστατη και μια Spigen που είναι πολύ πιο κομψή και πιο λεπτή, με tempered glass 2,5D της ICarez. Το γυαλί είναι απόλυτα συμβατό και με τις δυο θήκες.
Είναι και ωραίο δώρο για τα κορίτσια σας .
Ευχαριστώ πολύ τον φίλο μου rromeodim για τη βοήθεια και τις συμβουλές του.Συνημμένο αρχείο  712F9F35-628B-4801-B754-674B68D19C57.jpeg   166,12KB   45 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  009954BE-3577-4A7C-95DE-9098E057AFA4.jpeg   163,82KB   49 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  608A14C5-79D3-4C5B-A925-A40562E710E1.jpeg   152,34KB   48 λήψεις

#830   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 05/02/2018 - 13:25

Μετά το παραπονο μου στη dBrand , μου εστειλαν αφού πληρωσα τα μεταφορικά, το black dragon. Περίμενα να ερθει μόνο αυτό, αλλα προς μεγάλη μου εκπληξη, μου στείλανε ΟΛΗ την παραγγελία, και εξτρα δώρο το black dragon. Πολύ δυνατό support θα έλεγα.

5c804f84fb034f03f84b7866921aa656.jpg
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#831   fireleader

fireleader

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 05/02/2018 - 18:48

Καλησπέρα. Μου κόπηκε κάτω αριστερά το αυτάκι από τη σιλικόνης. ήμουν έτοιμος να πάρω την ίδια αλλά σκέφτηκα την caudabe seath. Τη synthessis την είχα στο 7, σκυλί από τούμπες αλλά λίγο τεράστια νομίζω. Έχω την  neo hybrid αλλά το παχαίνει και αυτή. Θέλω κάτι με προστασία αλλά χωρίς πού όγκο. H veil δε προστατεύει από τίποτα ενώ η seath λέει για 2 μέτρα οπότε από τη σιλικόνης θεωρώ πως θα προστατεύει περισσότερο.  Γενικά θέλω όσο το δυνατόν πιο λεπτή αλλά να προστατεύει το ίδιο αν και κατά προτίμηση περισσότερο από την αυθεντική σιλικόνης

Φίλε μου έχω την sheath από την πρώτη μέρα που πήρα το κινητό. Είναι εξαιρετική θήκη. Δεν ήθελα την veil γιατί φοβάμαι ότι θα μου σπάσει το γυαλί σε μια πτώση. Με την sheath νιώθω ασφάλεια. Επίσης είναι πιο λεπτή από την σιλικόνης της Apple και (για εμένα) πιο όμορφη/πρακτική/προστατευτική. Είχα και εγώ την σιλικόνης και τη δερμάτινη στο παλιό 6s plus μου και μου είχαν χαλάσει και οι 2 στα κάτω αυτάκια από το βάλε βγάλε. Με την sheath δεν θα έχεις αυτό το πρόβλημα. Σου την προτείνω ανεπιφύλακτα!



#832   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/02/2018 - 18:57

Εναλλακτική στην αυθεντική σιλικόνης της Apple και με καλύτερη προστασία: Ryokosy Silk Road

 


Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 05/02/2018 - 18:58


#833   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/02/2018 - 20:50

Καλησπέρα. Μου κόπηκε κάτω αριστερά το αυτάκι από τη σιλικόνης. ήμουν έτοιμος να πάρω την ίδια αλλά σκέφτηκα την caudabe seath. Τη synthessis την είχα στο 7, σκυλί από τούμπες αλλά λίγο τεράστια νομίζω. Έχω την  neo hybrid αλλά το παχαίνει και αυτή. Θέλω κάτι με προστασία αλλά χωρίς πού όγκο. H veil δε προστατεύει από τίποτα ενώ η seath λέει για 2 μέτρα οπότε από τη σιλικόνης θεωρώ πως θα προστατεύει περισσότερο.  Γενικά θέλω όσο το δυνατόν πιο λεπτή αλλά να προστατεύει το ίδιο αν και κατά προτίμηση περισσότερο από την αυθεντική σιλικόνης

Synthesis with eyes closed.

 

Αν και στο Χ η Sheath, έγινε επιτέλους μια εμφανισιακά όμορφη θήκη.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#834   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 05/02/2018 - 22:26

Synthessis είχα στο 7 plus και μόνο μπάλα δεν έπαιζα μαζί του. δε με ένοιαζε τίποτα και μετά από τόσες πτώσεις μόνο γρατζουνιές η θήκη. Αλλά ενώ στην αρχή με το χ πήρα γυαλί  και τη neo hybrid  παράλληλα με ασφάλεια μετά είπα να χαρώ το κινητό και την οθονάρα ειδικά όσο διαρκεί η ασφάλεια. Και το γύρισα στη σιλικόνης και γυμνή οθόνη. Η sηeath είναι στο δρόμο. Να περιμένω το 10 ήμερο ή ακόμα έχουμε θέματα με το τελωνείο?



#835   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/02/2018 - 23:03

Κοντά στον μήνα κλασικά πλέον.

 

Το 10ήμερο μας χαιρέτησε.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#836   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 05/02/2018 - 23:15

Εναλλακτική στην αυθεντική σιλικόνης της Apple και με καλύτερη προστασία: Ryokosy Silk Road

Αυτό το κόψιμο στη sim τι το ήθελαν.... τρομερή φαίνεται ειδικά η μαύρη.


On iPad Air 2

#837   idimpo

idimpo

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/02/2018 - 23:28

Το ξερω απλα ειναι ογκωδης. Ενω η sheath φαινεται να ειναι το ενδιαμεσο μεταξυ veil και synthessis. Αλλα τα βιντεο στο γιουτουμπ ειναι λιγα και δε μπορω να βγαλω συμπερασμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk


H sheath είναι ότι πρέπει για την περίπτωσή σου. Λεπτή αλλά με αποδεκτή προστασία. Δεν νιώθεις ανασφάλεια όπως με την veil. Χτύπα την.

#838   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/02/2018 - 23:43

Αυτό το κόψιμο στη sim τι το ήθελαν.... τρομερή φαίνεται ειδικά η μαύρη.


On iPad Air 2

Όπως τόνισε και ο Panosmouz, η εταιρεία έχει προσανατολισμό προς άτομα που ταξιδεύουν και μάλλον η τρύπα έγινε για αυτούς που θέλουν να αλλάζουν Sim στα ταξίδια τους συχνά.



#839   adinamos

adinamos

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/02/2018 - 00:05

Απντέιτ:
Οι UAG συνεργάζονται κανονικά με 3D τζαμάκι. Κούμπωσα μία no name 3D κινεζιά και η Plasma δεν ειχε κανένα πρόβλημα. Πιστεύω το ίδιο θα ισχυει και για τος υπόλοιπες UAG

#840   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/02/2018 - 00:13

Όπως τόνισε και ο Panosmouz, η εταιρεία έχει προσανατολισμό προς άτομα που ταξιδεύουν και μάλλον η τρύπα έγινε για αυτούς που θέλουν να αλλάζουν Sim στα ταξίδια τους συχνά.

Που το τόνισε?


On iPad Air 2

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες