Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Viber


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   eko

eko

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2017 - 01:11

θελω να ρωτησω εάν κάποιος γνωρίζει πως Λειτουργεί το Viber.

πριν 10 ημερες το Ξεχασα το κινητο στο Αυτοκινητο από τις 18.00 το απόγευμα μεχρι στις 14.00 την άλλη μερα.

Το διάστημα αυτό δηλαδή ολη την νυχτα το  viber δουλευε δηλαδή εάν το εβλεπες από άλλο κινητο μου ελεγε ότι είμαι online παράδειγμα ότι ημουν πριν 10 λεπτα online και αυτό για αρκετες φορες.

τι συμβαινει σε αυτη την περιπτωση, το κινητο είναι κλειδωμενο είναι στο αυτοκινητο πως το εκανε αυτό.

εάν ξερει καποιος κατι περιμενω νεα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   TolisT19

TolisT19

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Twitter:@Tolis_T19
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2017 - 01:33

θελω να ρωτησω εάν κάποιος γνωρίζει πως Λειτουργεί το Viber.
πριν 10 ημερες το Ξεχασα το κινητο στο Αυτοκινητο από τις 18.00 το απόγευμα μεχρι στις 14.00 την άλλη μερα.
Το διάστημα αυτό δηλαδή ολη την νυχτα το viber δουλευε δηλαδή εάν το εβλεπες από άλλο κινητο μου ελεγε ότι είμαι online παράδειγμα ότι ημουν πριν 10 λεπτα online και αυτό για αρκετες φορες.
τι συμβαινει σε αυτη την περιπτωση, το κινητο είναι κλειδωμενο είναι στο αυτοκινητο πως το εκανε αυτό.
εάν ξερει καποιος κατι περιμενω νεα.

λογικα το τηλεφωνο ηταν συνδεδεμενο στο ιντερνετ ειτε ηταν μεσω δεδομενων ειτε μεσω wifi ειτε το εχεις ειτε δεν το εχεις κλειδωμενο εαν εχεις χρησιμοποησει το viber αυτο τρεχει στο παρασκηνιο απο πισω ουτως ωστε να μπορεις μα δεχεσαι τις κλησεις και τα μηνυματα εαν προσεχες θα σου το εκανε και με αλλες εφαρμογες οπως πχ whatsapp η το messenger του fb


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

#3   eko

eko

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2017 - 18:14

μου το εκανε μονο αυτήν την ημέρα που το είχα ξεχάσει.

αλλες μερες που δεν το χρησιμοποιώ καθόλου δείχνει ανάλογα όπως το Χρησιμοποίησα δηλαδή εάν μπήκα μια φορά την ημέρα δείχνει ότι μπήκα μια φορά.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες