Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σας παρακαλώ βάλτε μου κι εμένα ένα (+)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
79 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/02/2010 - 19:51

Και γω θέλω ΠΟΛΛΑ (+) , σταυρώστε με, σταυρώστε με!!!! :D
http://www.youtube.com/watch?v=xwq-RX0QOwA

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 20:02

πολυ ενδιαφερον το θεμα που ανοιξες theoss + και απο μενα ( και δεν ειρωνευομαι).., σε ολα τα forum το reputation ειναι βαθμος αξιολογησης και αξιοπιστιας ενος μελους στο forum .. σε πολλα επισης forum και του εξωτερικου.. υπαρχει και η επιλογη της αρνητικης ψηφου.. σε ενα post (Αν μπει & ένα - στην άλλη γωνία έχει να γίνει ...) ωστε να αυξανεται ο βαθμος αξιοπιστιας αφενως και αφετερου να μπορει να εκφρασει την διαφωνια του καποιος με το συγκεκριμενο post.., σε αλλα forum επισης υπαρχει ξεχωριστη ψηφο για το μελος και ξεχωριστη ψηφο για το post.. πολλα νεα μελη δεν γνωριζουν πως πρεπει ο φιλος που καθεται και ασχολειται μαζι του.. με καποιο τροπο θα πρεπει να του το αναγνωρισει.. ( εχω απαντησει πανω απο εκατο φορες το ιδιο πραγμα ).. τα νεα μελη λοιπον δεν το γνωριζουν αυτο και με την αναφορα στην υπογραφη μας το μαθαινουν, και ειναι πολλα .. απο τον Δεκεμβρη και μετα.. (ποσοστα εγγραφων την συγκεκριμενη περιοδο μπορει αν θελει να μας δωσει ο admin ), εχουν αυξηθει κατα την γνωμη μου.. επισης και ο μεσος ορος online χρηστων απο 150 - 160 εχουμε φτασει στους 220-240 σε τυχαια αναφορα ανα μερα.. ολα αυτα λοιπον τα εχουμε καταφερει ολοι μαζι και πρεπει να ειμαστε υπερηφανοι που εχουμε κρατησει σε αυτο το forum, τον δεικτη ποιοτητας και αξιοπιστιας πολυ ψιλα. :)

με εκτιμηση

DINFUN..

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 02/02/2010 - 20:04


#18   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 20:36

Και εγω πιστευω οτι θα επρεπε να υπαρχει και + και -, αλλα απο την αλλη θα εβαζε ο καθενας οτι νανε, μπορει καποιος να εμπαινει και να εβαζε - σε ολα τα posts.. ::)

#19   kinetik

kinetik

    Advanced Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 20:37

Yπαρχει οριο στις θετικες ψηφους αρα θα υπηρχε και στις αρνητικες

#20   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 20:38

ειμαστε Ελληνες για αυτο δεν κοιταμε να αγορασουμε και εμεις σπιτι.. αλλα μας ενδιαφερει πως θα καει του γειτονα.. δυστυχως.. :(

#21   theoss

theoss

    iPH Addict

  • 729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Thomeas

Δημοσίευση 02/02/2010 - 20:41

απλα ειδα κατι του στυλ γτ δεν μου εβαλες + ή βαλε μου & ενα + μια & σε βοηθησα,αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο ο καθενας ζηταει οτι θελει,εμενα απλα οπτικα δεν μου αρεσει & δεν νομιζω οτι εχει σχεση με τα ποσοστα του forum ουτε με το ποσο γρηγορα μπαινουν οι απαντησεις,δηλαδη DINFUN & prosonic αν δεν το ειχate γραμενο ή δεν υπηρχε καθολου + δεν θα απανταγατε?

Τελευταία επεξεργασία από: theoss, 02/02/2010 - 20:41


#22   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 20:44

Yπαρχει οριο στις θετικες ψηφους αρα θα υπηρχε και στις αρνητικες


Ααα σορρυ δεν το ηξερα. Λεει καπου ποιο ειναι αυτο το οριο?

#23   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 20:46

απλα ειδα κατι του στυλ γτ δεν μου εβαλες + ή βαλε μου & ενα + μια & σε βοηθησα,αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο ο καθενας ζηταει οτι θελει,εμενα απλα οπτικα δεν μου αρεσει & δεν νομιζω οτι εχει σχεση με τα ποσοστα του forum ουτε με το ποσο γρηγορα μπαινουν οι απαντησεις,δηλαδη DINFUN & prosonic αν δεν το ειχate γραμενο ή δεν υπηρχε καθολου + δεν θα απανταγατε?


Ο μονος λογος που εγω θελω να παιρνω +, ειναι για να ξερω οτι οντως βοηθησα.. Εξαλλου δεν υπαρχει καποιο οφελος με τα +.. :lol: Και τα φορουμ ειναι για να βοηθαμε και να μας βοηθανε. :)

#24   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 20:57

απλα ειδα κατι του στυλ γτ δεν μου εβαλες + ή βαλε μου & ενα + μια & σε βοηθησα,αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο ο καθενας ζηταει οτι θελει,εμενα απλα οπτικα δεν μου αρεσει & δεν νομιζω οτι εχει σχεση με τα ποσοστα του forum ουτε με το ποσο γρηγορα μπαινουν οι απαντησεις,δηλαδη DINFUN & prosonic αν δεν το ειχate γραμενο ή δεν υπηρχε καθολου + δεν θα απανταγατε?

οχι βεβαια..δεν με υποχρεωνει κανεις να απαντησω .. μου αρεσει και το κανω, απλα εχει ενα επιπλεον ενδιαφερον.. πρωτον γιατι του λες με ποιον τροπο μπορει να σου πει ευχαριστω.. και το δεχεται.. και αλλος δεν το ξερει και το μαθαινει τον τροπο .. σαφως προτρεπω με την υπογραφη μου.. αλλα δεν υποχρεωνω .. εαν εχεις προσεξει.. ουτε εγω ,ουτε ηminakiii, ουτε o prosonic, ουτε η marian, ουτε ο tiloverboy.. εχει αναφερει ξεχασες ή μην ξεχασεις να μου βαλεις (+).. εγινε σε μεμονομενες περιπτωσεις.. το οτι δεν παιζει ρολο η αυξηση των μελων στο forum οταν εχουμε φαθασει ( ολοι μαζι ) να δινουμε απαντησεις σε λιγοτερο απο 5 λεπτα.. επιτρεψε μου να διαφωνησω.. το servise παιζει σημαντικο ρολο παντου.. εαν προσεξεις αυτοι την ωρα υπαρχουν 100 ατομα που δεν ειναι μελη και απλα παρακολουθουν τις εξελιξεις.. και ολα τα ενδιαφεροντα θεματα που υπαρχουν στο site.. στις περισσοτερες των περιπτωσεων αυτος που γραφεται θελει να εχει προσβαση στο forum για να ρωτησει οταν εχει προβλημα.. :)

#25   kinetik

kinetik

    Advanced Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 20:59

Ααα σορρυ δεν το ηξερα. Λεει καπου ποιο ειναι αυτο το οριο?

Νομιζω καπου αναφερετε αλλα δεν θυμαμαι που.Παντως ειναι λιγα τα (+) που μπορεις να δωσεις σε ημερησια βαση...Νομιζω 5 αλλα ας το ξεκαθαρισουν οι Mod.

#26   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/02/2010 - 21:01

.. εαν προσεξεις αυτοι την ωρα υπαρχουν 100 ατομα που δεν ειναι μελη και απλα παρακολουθουν τις εξελιξεις.. και ολα τα ενδιαφεροντα θεματα που υπαρχουν στο site..


Αυτό ισχύει. Εγώ παρακολουθούσα το φορουμ εδώ και καιρό, οχι καθημερινά, μια στο τόσο αλλά πολύ καιρό πριν γραφτώ. Μέλος έγινα όταν είδα ότι έχετε κι άλλες κοπέλες γιατί πιο πριν δεν ήθελα να είμαι μόνη μου. Κακά τα ψέματα τέτοιου είδους φορουμ είναι ανδροκρατούμενα :P

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 02/02/2010 - 21:02


#27   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 22:16

και βεβαια ισχυει.. οπως και ο επιπολασμος των μελων το τελευταιο διαστημα ισχυει.. παντα κατα τη γνωμη μου.. :)

#28   theoss

theoss

    iPH Addict

  • 729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Thomeas

Δημοσίευση 02/02/2010 - 22:38

οχι βεβαια..δεν με υποχρεωνει κανεις να απαντησω .. μου αρεσει και το κανω, απλα εχει ενα επιπλεον ενδιαφερον.. πρωτον γιατι του λες με ποιον τροπο μπορει να σου πει ευχαριστω.. και το δεχεται.. και αλλος δεν το ξερει και το μαθαινει τον τροπο .. σαφως προτρεπω με την υπογραφη μου.. αλλα δεν υποχρεωνω .. εαν εχεις προσεξει.. ουτε εγω ,ουτε ηminakiii, ουτε o prosonic, ουτε η marian, ουτε ο tiloverboy.. εχει αναφερει ξεχασες ή μην ξεχασεις να μου βαλεις (+).. εγινε σε μεμονομενες περιπτωσεις.. το οτι δεν παιζει ρολο η αυξηση των μελων στο forum οταν εχουμε φαθασει ( ολοι μαζι ) να δινουμε απαντησεις σε λιγοτερο απο 5 λεπτα.. επιτρεψε μου να διαφωνησω.. το servise παιζει σημαντικο ρολο παντου.. εαν προσεξεις αυτοι την ωρα υπαρχουν 100 ατομα που δεν ειναι μελη και απλα παρακολουθουν τις εξελιξεις.. και ολα τα ενδιαφεροντα θεματα που υπαρχουν στο site.. στις περισσοτερες των περιπτωσεων αυτος που γραφεται θελει να εχει προσβαση στο forum για να ρωτησει οταν εχει προβλημα.. :)

egω απλα λεω οτι δεν φενετε ωραιο,επειδη βαλατε αυτο την φραση δεν αλλαζει κατι στο ποσο γρηγορα δινονται απαντησεις,ουτε ποσα μελη εχει το forum,ase που να δωσεις απαντηση σε μια ερωτηση που εχει χιλιογραφτει μονο & μονο για ενα + το μονο που κανεις να γεμιζεις το forum με τα ιδια,ενο με ενα pm & βοηθας & δεν γραφεις τα ιδια πραγματα.

#29   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 22:40

ενο με ενα pm & βοηθας & δεν γραφεις τα ιδια πραγματα.

οσο γι αυτο εχεις απολυτο δικιο δεν το ειχα σκεφτει ετσι.. :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 02/02/2010 - 22:41


#30   jonlambro

jonlambro

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 19:28

καλησπερα σε ολους.. εγω δεν μπαινω συχνα στο φορουμ μονο και μονο να δω κατι και μπορω να πω πως με εχουν βοηθησει
πολλα απο τα σχολια που βλεπω αλλα θα συμφωνησω με τον THEOSS
γιατι ειναι λιγο κουραστικο να βλεπεις τις ιδιες απαντησεις δεν υπαρχει λογος να το ξαναγραφετε αν υπαρχει ιδη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες