Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σας παρακαλώ βάλτε μου κι εμένα ένα (+)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
79 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 19:39

egω απλα λεω οτι δεν φενετε ωραιο,επειδη βαλατε αυτο την φραση δεν αλλαζει κατι στο ποσο γρηγορα δινονται απαντησεις,ουτε ποσα μελη εχει το forum,ase που να δωσεις απαντηση σε μια ερωτηση που εχει χιλιογραφτει μονο & μονο για ενα + το μονο που κανεις να γεμιζεις το forum με τα ιδια,ενο με ενα pm & βοηθας & δεν γραφεις τα ιδια πραγματα.

αμα γινει το ποστ και μετα δε αλλαζει τιποτα...οσο για τις απαντησεις τωρα ειναι νομιζω πιο γρηγορες και ολο και πιο πολλα μελη εγραφονται ...δε απανταω στην ιδια ερωτηση για το + , αλλα ουτε κραζω εναν που δε ξερει και δε τον βοηθαω οπως κανουν μερικοι ...προτιμω να τον βοηθησω και να μου πει ευχαριστω η να δω οτι τον βοηθησα πραγματικα...και οχι να ειμαι συνεχεια επιθετικος και να λεω ψαξε και αμα ειχα την δυνατοτητα να του εκλεινα το ποστ χωρις να παρει απαντηση...σε σενα γιατι γραφει "theme team" την το νοιαζει το αλλον συμφωνα με αυτα που υποστηριζεις που ανηκεις και τι κανεις σε αυτο το φορουμ...ολα γινονται για το τιποτα και σε δουλεια να βρισκομαστε...
και οτι δινω απαντησεις το κανω γιατι μου αρεσει και για κανεναν αλλο λογο...υπηρχανε παιδια που καιγοντουσαν και βρηκαν πολυ γρηγορα την λυση χαρης την βοηθεια ολων...χτες αμα ειδες στο φορουμ ειχαμε 350+ μελη τα οποια απο αυτα τα πιο πολλα ητανε επισκεπτες...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 20:18

Δεν ξέρω αν καταλάβατε γιατί γίνεται όλο αυτό το ποστ... Το + δεν έχει καμοια σχέση ούτε με το πόσο γρήγορα δινονται οι απαντήσεις, ούτε με το αν κάποιος είναι νέο μέλος ή όχι... Σε αλλά φόρουμ πχ δεν υπάρχει η δυνατότητα αυτή αλλά μια χαρά και γρήγορα βοηθάνε! Βασικά το ποστ δεν γίνεται καν για την δυνατότητα που προσφέρει το φόρουμ... Καλά κάνει και την προσφέρει!

Όλο αυτό γινεται για τη νέα μόδα που επικρατεί... Και πιστέψτε με δεν ζηλευουμε που έχουμε λιγότερα + από εσάς, ούτε σνομπαρουμε όσους έχουν πολλά... Υπάρχουν χρήστες που έχουν πολύ περισσότερα από όλους μας και δεν χρειάστηκε να έχουν τέτοια υπογραφή! Σας λέω αλήθεια όμως κάπου το είδα... Ένα ποστ που κάποιος μέλος βοήθησε κάποιον και στο τέλος έγραψε μην ξεχάσεις το +!!! Και έρχεται ένα άλλο μέλος εντελος νέο μέλος όμως και του την λέει...

Έχει γίνει επιδημία ρε παιδιά...

#33   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 20:23

φιλε michaelkrtikos το περισσοτερα + δε λεει τιποτα...συμφωνω...αλλα οι δυνατοτητες δινονται και οποιος θελει τις χρησιμοποιει...

#34   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 20:26

Το κεφαλαίο ΜΗΝ στην υπογραφή σου όμως φίλε μου άλλα με κάνει να καταλαβαίνω!!!

#35   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 20:28

σιγουρα υπαρχει λογος που υπαρχει το (+).. εαν προσεξεις.. απο 30 και πανω.. σε θεωρει excelent.. αυτο σημαινει.. πως ο λογος σου εχει μεγαλυτερη βαρυτητα στις απαντησεις που δινεις.. παρα καποιος με 2 ή ακομη και 0 που ειναι αμφιβολη.. η αποψη του.. χωρις να λεω οτι ειναι λαθος.. :)

#36   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 20:30

καταλαβε φιλε οτι θες δε εχω προβλημα... δε θα τα αλλαξω τωρα γιατι καποιον τον γκ...σε να κανει ενα τετοιο ποστ... και να ριχνεται ολοι σε εμας τα εσχατα...βγαλτε εσεις την αναφορα οτι ανηκετε σε μια ομοδα και το κανω και γω...
οσο για το κεφαλαιο "ΜΗΝ" το εβαλα ετσι γιατι δε σκαμπαζω πολλα πως να το κανω σαν εφε και για αυτο...

#37   jonlambro

jonlambro

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 20:36

επιβεβαιωση φιλε μου... αλλοι την ψαχνουν μεσα απο τις γυναικες.. και αλλοι με τα 'ευχαριστω' και με τα '+'!!!!
θα συμφωνισω παντος αυτο το 'ΜΗΝ' βγαζει ματι!!!!

#38   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 20:37

τυφλωθηκες?ο καθενας το μακρη και το κοντο του λεει...δε μπορω να καταλαβω...μεσου ενος υπολογιστει ξερετε αμα ο αλλος θελει επιβεβαιωση για κατι?ολοι μενταλιστ γινατε...αρε αντεννα με τις εκπομπε σου...

Τελευταία επεξεργασία από: ProSONIC, 03/02/2010 - 20:39


#39   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 20:43

Φίλε ProSONIC μην νευριάζεις...

Μίλησες για το Theme Team! Το ίδιο ακριβώς όπως δεν κερδίζουμε εμείς που είμαστε στην ομάδα θεμάτων, δεν κερδίζετε και εσείς με αυτήν την υπογραφή! Το ότι κάτω απο το όνομα μου λέει Theme Team μόνο τα pm για το πως φτιάχνουμε ένα θέμα και πως ονομάζεται η εικόνα τάδε έχει αυξήσει!

Αυτό που λέμε είναι οτι δεν κερδίζει κανείς μας τίποτα! Υπάρχει σαν δυνατότητα και συμφωνώ... Ας μην το κάνουμε όμως και τόσο μεγάλο θέμα! Βασικά αν παρατηρήσεις ακόμα και ερωτήσεις του στύλ: "Αφού έκανα jailbreak γιατί όταν εκλεισέ κόλλησε" που κάποτε είχαν σταματήσει να τις απαντάνε για να μην γράφουμε τα ίδια και τα ίδια συνέχεια, τώρα τρέχουν όλοι να της απαντήσουν! Δεν μιλάω για σένα προσωπικά και ούτε θέλω να φανώ κακός στα δικά σου μάτια!

Απο την μία προσπαθούμε να κάνουμε τα περισσότερα μέλοι αυτού του φόρουμ να χρησιμοποιούν την αναζήτηση πριν ποστάρουν, απο την άλλη μόλης ποστάρουν τρέχουμε όλοι να τους απαντήσουμε (κι ας έχουμε απαντήσει σε 100 άλλους το ίδιο) για να πάρουμε ένα +! Και δεν το κάνουν τόσο τα παλιά μέλη όσο τα νέα! Ισως να μην έχουν καταλάβει ακόμα οτι δεν έχει καμοία σημασία!

Φιλικά παντα!

#40   jonlambro

jonlambro

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 20:44

τυφλωθηκες?ο καθενας το μακρη και το κοντο του λεει...δε μπορω να καταλαβω...μεσου ενος υπολογιστει ξερετε αμα ο αλλος θελει επιβεβαιωση για κατι?ολοι μενταλιστ γινατε...αρε αντεννα με τις εκπομπε σου...

τοτε τι τα θες τα ευχαριστω φιλε μου??? θα μας τρελανετε εδω... αν εσυ για να καταλαβεις κατι τοσο απλο πρεπει να εισε μενταλιστ.. τοτε τι να πω..

#41   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 21:24

δε νευριαζω φιλε...ο καθενας οτι θελει λεει και πρατει... νομιζω...

#42   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/02/2010 - 21:53

και στα 20.000 + κερδίζετε απο εμένα ένα νόκια 3310.
το να ζητάει κάποιος + και - και -+ και τα +- μου φαίνετε λίγο γυφτιά.

Τελευταία επεξεργασία από: PoluxGreece, 03/02/2010 - 21:54


#43   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/02/2010 - 22:03

Για κάτσε ρε Polux! Γυφτιά είναι που στα 20,000 + δίνεις ένα Nokia 3310! :P
Εδώ, ο admin στα 2,000 δίνει ολόκληρο iPhone 3GS! :rolleyes:

#44   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 22:03

σεβομαι την αποψη σου φιλε μου.. εγω την υπογραφη μου δεν την αλλαζω και ας ειμαι λιγο γυφτος.., εσυ που που παρωδεις το Πατερ ημών πως θα μπορουσε να ονομαστεις; και σταματαω εδω.. προσωπικα..
θα ηθελα να αντιστρεψω το ερωτημα.. γιατι σας πειραζει.. που καποιοι απο εμας εχουν αυτη την υπογραφη.. που και εγω προσωπικα την αντεγραψα απο παλαιοτερο και μαλιστα ρωτωντας τον εαν το πειραζει..; φιλικα παντα.. διαλογο κανουμε.. :)

#45   Deviance

Deviance

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 22:10

the more + you get the bigger your e-peni gets :P :P PoluxGreece Wifi έχει? JailBreak γίνετε? :blush:

Τελευταία επεξεργασία από: Deviance, 03/02/2010 - 22:10


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες