Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

γνώμες για θήκη iphone 8 plus και Tempered glass?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 21/11/2017 - 01:27

καλησπέρα παιδιά αποφάσισα να αγοράσω ρο 8 plus.. θα θελα να μου προτείνετε κάποια καλή θήκη σιλικόνης οικονομική(οσο οικονομική μπορεί να είναι)  και ανθεκτική  διάφανη και επίσης που θα μπορούσα να μου βάλουν καλης ποιότητάς τζαμακι προστασίας.. ακούω γνώμες 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/11/2017 - 03:30

κατι αξιολογο και ευκολο να το βρεις...τωρα επειδη εχει και τζαμακια τους παιρνεις ενα τηλ η πας κατευθειαν εκει να παρεις τη θηκη και τους ρωτας αν μπορουν να περασουν και ενα γυαλι.



#3   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 21/11/2017 - 10:02

κατι αξιολογο και ευκολο να το βρεις...τωρα επειδη εχει και τζαμακια τους παιρνεις ενα τηλ η πας κατευθειαν εκει να παρεις τη θηκη και τους ρωτας αν μπορουν να περασουν και ενα γυαλι.

ωραια ειναι απλα θα ηθελα να ειναι διάφανη η θηκη.. υπαρχει??? και επισης ειμαι θεσσαλονικη δυσκολο να μου περασουν γαυλι.. απο θεσσαλονικη κατι??? 



#4   GRchris

GRchris

    iPH Addict

  • 840 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/11/2017 - 15:16

https://the-istore.g...lear-043cs20547

Αυτοί βρίσκονται θεσσαλονίκη.

15,8 για ένα κινητό που κοστίζει 900 ευρώ, είναι οικονομική και επώνυμη. Άν πάς εκεί σίγουρα θα έχουν και Tempered να σου το περάσουν εκείνη την στιγμή.

Δεν είναι καθόλου δύσκολο πάντως.



#5   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 22/11/2017 - 09:51

https://the-istore.g...lear-043cs20547

Αυτοί βρίσκονται θεσσαλονίκη.

15,8 για ένα κινητό που κοστίζει 900 ευρώ, είναι οικονομική και επώνυμη. Άν πάς εκεί σίγουρα θα έχουν και Tempered να σου το περάσουν εκείνη την στιγμή.

Δεν είναι καθόλου δύσκολο πάντως.

οχι η τιμή τσ θήκης δεν ειναι ακριβή.. άπλα εγω μια διάφανη θηκη λεπτη σιλικόνης.. δεν ξερω ομως αν αυτες ειναι ασφαλεσ για το κινητο.. 



#6   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2017 - 13:42

οχι η τιμή τσ θήκης δεν ειναι ακριβή.. άπλα εγω μια διάφανη θηκη λεπτη σιλικόνης.. δεν ξερω ομως αν αυτες ειναι ασφαλεσ για το κινητο.. 

παρε τη spigen liguid crystal να τελειωνεις. Ψαξε σκρουτζ να την βρεις. Ειναι μαλακια οπως την θες και φτηνη. Τωρα αν σε ενδιαφερει φουλ προστασια απο διαφανη θηκη παμε σε αλλα χωραφια. Υποψιν οτι ολες οι διαφανεις καποια στιγμη, αλλες πολυ αλλες λιγο, αρχιζουν και κιτρινιζουν στην πλατη αλλα με τοσο που κανουν παιρνεις αλλη.



#7   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 22/11/2017 - 14:25

παρε τη spigen liguid crystal να τελειωνεις. Ψαξε σκρουτζ να την βρεις. Ειναι μαλακια οπως την θες και φτηνη. Τωρα αν σε ενδιαφερει φουλ προστασια απο διαφανη θηκη παμε σε αλλα χωραφια. Υποψιν οτι ολες οι διαφανεις καποια στιγμη, αλλες πολυ αλλες λιγο, αρχιζουν και κιτρινιζουν στην πλατη αλλα με τοσο που κανουν παιρνεις αλλη.

θελω καποια που να ειναι λεπτη και μαλακή να μην χάνεται το κινητο μεσα και προστατευτικη.. αλλα δεν ξερω αν θα βρω αυτο που θελω... 



#8   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/11/2017 - 14:42

https://spaceboy.io/...-crystal-clear/ δεν θα βρεις κάτι καλύτερο στην εγχώρια αγορά .






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες