Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ipad Mini 4 LTE Αξίζει πια η αγορά του;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/12/2017 - 01:55

Καλησπέρα και χρόνια πολλά
είμαι σε δίλλημα,επειδη θεωρω ιδανικο το μεγεθος του mini για μενα κυριως για youtube office και surfing καθως και για Gps επειδη παει καιρος που εχει βγει στην αγορα αναρωτιεμαι αν αξιζει η αγορα του μακροπρόθεσμα!υπαρχει θεμα λαγκαρισματος πια κτλ;

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/12/2017 - 02:08

Καλησπέρα και χρόνια πολλά
είμαι σε δίλλημα,επειδη θεωρω ιδανικο το μεγεθος του mini για μενα κυριως για youtube office και surfing καθως και για Gps επειδη παει καιρος που εχει βγει στην αγορα αναρωτιεμαι αν αξιζει η αγορα του μακροπρόθεσμα!υπαρχει θεμα λαγκαρισματος πια κτλ;

Παλιά να σου πω είχα πάρει το mini δεν με είχε βολέψει παρόλο που η αρχική ιδέα είπα ότι θα ήταν καλή . Τελικά πήγα σε κανονικό iPad και βρήκα την ηρεμία μου ;-).


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#3   GRchris

GRchris

    iPH Addict

  • 840 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 25/12/2017 - 11:47

Καλησπέρα και χρόνια πολλά
είμαι σε δίλλημα,επειδη θεωρω ιδανικο το μεγεθος του mini για μενα κυριως για youtube office και surfing καθως και για Gps επειδη παει καιρος που εχει βγει στην αγορα αναρωτιεμαι αν αξιζει η αγορα του μακροπρόθεσμα!υπαρχει θεμα λαγκαρισματος πια κτλ;

Άποψη μου έδωσες έμμεσα απάντηση στον εαυτό σου ...άν αξίζει δηλαδή αυτή την στιγμή. Προσωπικά θα σου έλεγα για σχεδόν 700 ευρώ είναι πολλά για Α8 επεξεργαστή. Και αυτό επειδή δεδομένου τις αλλαγές που συμβαίνουν στο iOS φοβάμαι οτι μακροπρόθεσμα δεν θα κρατήσει.

Άποψη μου πάντα. Άν είναι να δώσεις τόσα χρήματα περίμενε για κάτι καινούριο απο την νέα χρονιά.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες