Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απενεργοποίηση του Music Player


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   trdfld

trdfld

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/02/2018 - 09:23

Καλημέρα σε όλους. Έχω ένα θεματάκι με το Music Player. Όταν το τηλέφωνο είναι στο Lock Screen η εφαρμογή είναι ενεργή, με αποτέλεσμα, επειδή έχω μόνιμα συνδεδεμένα τα ακουστικά, κάθε φορά που πατιέται το κουμπί αρχίζει να παίζει η μουσική. Μερικές φορές το αντιλαμβάνομαι αρκετά αργότερα, με αποτέλεσμα να μου τρώει την ήδη «βασανισμένη» μπαταρία !!! Μπορώ να κάνω κάτι, ώστε να ανοίγει η εφαρμογή μόνο όταν το θέλω εγώ ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 11/02/2018 - 11:29

Θα πρέπει να την κλέινεις από το background, αναγκαστικά, για να μην ξεκινάει να παίζει όταν πατηθεί καταλάθος το κουμπί από τα ακουστικά σου.


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#3   trdfld

trdfld

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/02/2018 - 14:44

Δεν υπάρχει στο backround η εφαρμογή !!! Ενεργοποιείται μόλις πατηθεί το κουμπί στο ακουστικό ...

#4   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/02/2018 - 15:16

Καλημέρα σε όλους. Έχω ένα θεματάκι με το Music Player. Όταν το τηλέφωνο είναι στο Lock Screen η εφαρμογή είναι ενεργή, με αποτέλεσμα, επειδή έχω μόνιμα συνδεδεμένα τα ακουστικά, κάθε φορά που πατιέται το κουμπί αρχίζει να παίζει η μουσική. Μερικές φορές το αντιλαμβάνομαι αρκετά αργότερα, με αποτέλεσμα να μου τρώει την ήδη «βασανισμένη» μπαταρία !!! Μπορώ να κάνω κάτι, ώστε να ανοίγει η εφαρμογή μόνο όταν το θέλω εγώ ;

Κλείσε την με τον διακόπτη να μην φαίνεται στην οθόνη .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#5   anapodotimoniae86

anapodotimoniae86

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 15/02/2018 - 21:10

Τελικά πως λύθηκε;  Αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα.



#6   trdfld

trdfld

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/03/2020 - 23:50

Δεν έχω βρει λύση δυστυχώς...






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες