Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Vodafone: Ανακοίνωση διακοπής εμπορικής διάθεσης της υπηρεσίας Napster


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 17/02/2018 - 16:29

Η Vodafone ανακοινώνει την διακοπή της εμπορικής διάθεσής της υπηρεσίας Napster by Vodafone, από τις 15/3/2018.
 

 

Ενημέρωση για νέες εγγραφές

 

Aπό τις 15/3/2018 η δυνατότητα εγγραφής στην διεύθυνση www.napster.gr/vodafone για την ενεργοποίηση, είτε δωρεάν συνδρομής Napster by Vodafone, είτε σε προνομιακή τιμή λόγω Vodafone προγράμματός, δεν είναι δυνατή.

 

Ωστόσο, αν επιθυμείτε να έχετε Napster λογαριασμό μπορείτε να επισκεφτείτε την σελίδα της Napster https://order.napste.../pe/monthly/30d και να ενεργοποιήσετε συνδρομή του Napster με ένα μήνα δωρεάν και στη συνέχεια με 6,99€/ μήνα.

 

Εναλλακτικά, μπορείτε να ενεργοποιήσετε το Vodafone Video Pass (σε προσφορά με 4,5€ /μήνα) για να απολαμβάνετε μουσική μέσω του Youtube κάθε στιγμή από το κινητό σας και χωρίς να καταναλώνετε τα GIGA του προγράμματος σας. Η ενεργοποιήση μπορεί να γίνει μέσα από την εφαρμογή My Vodafone ή μέσα από το My account.
 

 

Μέχρι πότε θα μπορείτε να έχετε πρόσβαση στον λογαριασμό σας και στις playlists σας;

 

Αν διαθέτετε συνδρομή του Προνομιακού Πακέτου Napster σε πρόγραμμα που το Προνομιακό Πακέτο παρέχεται δωρεάν η πρόσβαση θα διακοπεί στις 15/04/2018.

 

Αν διαθέτετε συνδρομή του Προνομιακού Πακέτου Napster σε προνομιακή τιμή (με μηδενική χρέωση τον πρώτο μήνα, 4,99€ τους επόμενους 6 μήνες και στη συνέχεια με χρέωση 7,01€ / μήνα) θα ανανεωθεί κανονικά μέχρι 14/03/2018 και θα είναι διαθέσιμη για ένα μήνα.

 

Αν διαθέτετε καρτοκινητό Vodafone CU, Vodafone Καρτοκινητό, Καρτοκινητό Ολυμπιακός, Vodafone International ή είστε συνδρομητής Καρτοπρογράμματος για Ιδιώτες & Επαγγελματίες και έχετε επιλέξει το πακέτο καρτοκινητής Napster, που παρέχει μηνιαία συνδρομή στο Napster και 250ΜΒ bonus και το έχετε ενεργοποιήσει μέχρι και 14/03/2018 θα συνεχίσετε να το έχετε μέχρι τη λήξη του.
 

 

Θα μπορώ να έχω πρόσβαση στον λογαριασμό μου και στις playlists μου μετά την ημερομηνία διακοπής;

 

Οι συνδρομητές που ενδιαφέρονται να διατηρήσουν τον λογαριασμό τους μετά την ημερομηνία διακοπής της υπηρεσίας Napster by Vodafone μπορούν:

  • να επισκεφτούν την σελίδα https://order.napste.../pe/monthly/30d
  • να κάνουν νέα εγγραφή με τα στοιχεία του λογαριασμού Napster που ήδη διαθέτουν (username & password)
  • να αποδεχτούν τους όρους και προϋποθέσεις και να συνδέσουν την πιστωτικής τους κάρτα
  • Πατώντας επιβεβαίωση, ανοίγει ο λογαριασμός τους και ξεκινά η χρήση του 1ου μήνα δωρεάν πρόσβασης. Η χρέωση στην συνέχεια είναι 6,95€ τον μήνα.

Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/02/2018 - 17:22

Όσο το είχα δωρεάν από vodafone, το χρησιμοποιούσα που και που. Αν και το spotify με βολεύει καλύτερα.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να ανανεώσω με 7 ευρώ/μήνα.



#3   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 17/02/2018 - 18:11

Όσοι το είχαν δωρεάν ας δουν καλά τους όρους γιατί μάλλον δεν μπορεί η Vodafone να στο κόβει με το έτσι θέλω. Τουλάχιστον μέχρι τη λήξη του συμβολαίου πρέπει να στο παρέχει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4   djkokalis

djkokalis

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/02/2018 - 19:43

Όσοι το είχαν δωρεάν ας δουν καλά τους όρους γιατί μάλλον δεν μπορεί η Vodafone να στο κόβει με το έτσι θέλω. Τουλάχιστον μέχρι τη λήξη του συμβολαίου πρέπει να στο παρέχει.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Σε ποιους όρους αναφέρεσαι φίλε

#5   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 17/02/2018 - 19:45

Στους όρους του συμβολαίου σου.

Το ίδιο είχε γίνει και με την Cosmote - Spotify. Μετά από κάποιες ''μάχες'' τελικά μου το πρόσφεραν έως το τέλος του συμβολαίου μου.



#6   djkokalis

djkokalis

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/02/2018 - 21:02

Μάλιστα. Εντάξει δεν το χρησιμοποιούσα και πολύ αλλά λέμε. Άσχετο. Φοιτητικό για εκπαιδευόμενους σε ΙΕΚ ισχύει; και πως μπορώ να υποβάλει κάποιος αίτηση;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες