Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σκόνη στην camera του iphone x


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 18/05/2018 - 08:05

Και η εγγύηση συνεχίζει κανονικά ?


Εννοείται. Ακόμα και στο τέλος της αν είναι, παίρνεις 3 μήνες παράταση. Αλλά, όπως εύστοχα ανέφερε και ο φίλος, θα χρειαστείς ραντεβού.




Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   vagelisvl

vagelisvl

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/05/2018 - 08:12

Και η εγγύηση συνεχίζει κανονικά ?

Τις ίδιες ερωτήσεις έκανα και εγώ στη document.;Oπως προανέφερε ο φίλος όντως έρχεται μόνο συσκευή (με οτι συνεπάγεται σε μεταπολιτική αξία αφού θα έχεις κουτί με άλλο s/n και συσκευή με άλλο) και η εγγύηση ισχύει βάση της αρχικής συσκευής!

 

Δεν ξέρω για την περίπτωση αντικατάσταση μπαταρίας αλλά πάντως για την δική μου περίπτωση στη document δεν μου ανέφεραν κάτι για ραντεβού...και εκείνη την ημέρα αν ήθελα δηλαδή το άφηνα αν ήθελα με χρόνο αντικατάστασης συσκευής 2-3 εργάσιμες. 


Τελευταία επεξεργασία από: vagelisvl, 18/05/2018 - 08:17


#18   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/05/2018 - 08:27

Τις ίδιες ερωτήσεις έκανα και εγώ στη document.;Oπως προανέφερε ο φίλος όντως έρχεται μόνο συσκευή (με οτι συνεπάγεται σε μεταπολιτική αξία αφού θα έχεις κουτί με άλλο s/n και συσκευή με άλλο) και η εγγύηση ισχύει βάση της αρχικής συσκευής!

Δεν ξέρω για την περίπτωση αντικατάσταση μπαταρίας αλλά πάντως για την δική μου περίπτωση στη document δεν μου ανέφεραν κάτι για ραντεβού...και εκείνη την ημέρα αν ήθελα δηλαδή το άφηνα αν ήθελα με χρόνο αντικατάστασης συσκευής 2-3 εργάσιμες.

Αναφέρθηκα συγκεκριμένα σε Apple stores επειδή είπες για Βαρκελώνη και όχι σε authorized service που έχουμε εδώ στην Ελλάδα. Εδώ πας το αφήνεις και σου λένε περίπου σε τόσες μέρες θα έχεις άλλο σε περίπτωση που περάσει τα διαγνωστικά ότι σου είπαν ισχύει. Σε Apple Store θέλει ραντεβού με Genius Bar. https://www.apple.co...tail/geniusbar/


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες