Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

iOS 12


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4362 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3736   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 09/04/2019 - 22:55



Ναι οκ απλά από περιέργεια ρωτάω γιατί σε μένα δεν υπάρχει αυτό το μενού ούτε στο 8αρι της γυναίκας


iPhone X 256GB

Τελευταία επεξεργασία από: pantelisn, 09/04/2019 - 22:57


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3737   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.556 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/04/2019 - 22:57

Αυτή την επιλογή στην βγάζει μόνο εάν είναι το κινητό στο πρώτο χρόνο εγγύησης;

Ναι.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3738   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.407 μηνύματα

Δημοσίευση 09/04/2019 - 23:26

Για ένα χρόνο από τη στιγμή αγοράς
89e38310f35073fa9124e033b71aceb9.jpg


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#3739   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 10/04/2019 - 15:15

Την είχα περασμένη με ΟΤΑ και είχε τρελαθεί στα bugs.Την πέρασα με restore και σήμερα μου εμφάνισε καινούργιο.Με το κουμπί των ακουστικών αντί να απαντάει στις κλείσεις τις τερμάτιζε.Εστρωσε με hard reset.
Δεν ξέρω αν και άλλοι έχετε διαφορα θέματα αλλά εγώ είμαι απογοητευμένος.Καθε τρεις και λίγο θέλει hard reset.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3740   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 10/04/2019 - 17:40

Την είχα περασμένη με ΟΤΑ και είχε τρελαθεί στα bugs.Την πέρασα με restore και σήμερα μου εμφάνισε καινούργιο.Με το κουμπί των ακουστικών αντί να απαντάει στις κλείσεις τις τερμάτιζε.Εστρωσε με hard reset.
Δεν ξέρω αν και άλλοι έχετε διαφορα θέματα αλλά εγώ είμαι απογοητευμένος.Καθε τρεις και λίγο θέλει hard reset.


Sent from my iPhone using Tapatalk

δεν παει καλα το iOS 12.2 πολλα προβληματα μου κανει στο xs..... περιμενω το iOS 13.... 



#3741   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/04/2019 - 12:16

Μετα την 12.2 εχει κανενας αλλος προβλημα με την εφαρμογη της εθνικης τραπεζας;
Συγκεκριμμενα αφου μπω δινοντας ονομα και κωδικο δεν μπορω να ενεργοποιησω την εισοδο με δακτυλικο αποτυπωμα αφου μετα την αποστολη του κωδικου με μηνυμα δεν ειναι δυνατη η εισαγωγη του για επιβεβαιωση και ολοκλρωση της διαδικασιας.
Τα παραπανω σε iphone και ipad.


Sent from my iPad using Tapatalk

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Άλλαξα συσκευή και εγκατέστησα εκ νέου την εφαρμογή της Εθνικής αλλά μου κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα. Απευθύνθηκα στην εξυπηρέτηση πελατών της τράπεζας δίχως όμως αποτέλεσμα.



#3742   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 13/04/2019 - 12:40

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Άλλαξα συσκευή και εγκατέστησα εκ νέου την εφαρμογή της Εθνικής αλλά μου κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα. Απευθύνθηκα στην εξυπηρέτηση πελατών της τράπεζας δίχως όμως αποτέλεσμα.

Στο ipad τελικα ολοκληρωσα την εγγραφη κρατωντας την συσκευη καθετα και οχι οριζοντια.
Στο iphone ομως συνεχιζεται η παραπανω κατασταση με αποτελεσμα να μην μπορω να ενεργοποιησω το δακτυλικο αποτυπωμα και καυε φιρα που θελω να μπω στην εφαρμογη να βαζω τους κωδικους.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3743   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 14/04/2019 - 19:45

εχει περασει κανεις την 12.3 beta 2; βλεπω καλητερη μπαταρια και performance... το μοναδικο θεμα που εχω ειναι αργο wifi και 4G και γενικα αργει υπερβολικα να κανει download απο appstore... αυτα τα προβληματα τα εχω απο τοτε που πηρα το xs ειχε ερθει με ios 12 εχω κανει restore και set as new αλλα εχω αρκετα θεματα με το σημα και το wifi.... στην document το βρισκουν normal.... ουτε τηλ δεν μπορω να παρω μερικες φορες....


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3744   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 15/04/2019 - 09:06

Η εφαρμογή των μηνυμάτων έχει bug??
Όταν είμαι σε μια επαφή και πατάω στο εικονίδιο του μηνύματος δεν μου ανοίγει αυτόματα τη δημιουργία μηνυματος στην επαφή αλλά με μεταφέρει στην κεντρική οθόνη που βλέπω τα υπόλοιπα μηνύματα.
Επίσης αφού στείλω τελικά το μήνυμα δεν έχει την επιλογή πίσω.Οποτε κάθε φορά πρέπει να κάνω force restart την εφαρμογή για να διορθώνεται.
Έκανα hard reset το κινητό και δεν διορθώθηκε.



Sent from my iPhone using Tapatalk

#3745   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 15/04/2019 - 10:05

Η εφαρμογή των μηνυμάτων έχει bug??
Όταν είμαι σε μια επαφή και πατάω στο εικονίδιο του μηνύματος δεν μου ανοίγει αυτόματα τη δημιουργία μηνυματος στην επαφή αλλά με μεταφέρει στην κεντρική οθόνη που βλέπω τα υπόλοιπα μηνύματα.
Επίσης αφού στείλω τελικά το μήνυμα δεν έχει την επιλογή πίσω.Οποτε κάθε φορά πρέπει να κάνω force restart την εφαρμογή για να διορθώνεται.
Έκανα hard reset το κινητό και δεν διορθώθηκε.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Στέλιο καλημέρα. Σε μένα φίλε δουλεύει εξαιρετικά η 12.2 περασμένη ΟΤΑ σε όλα τα τηλέφωνα. Ακόμα και στο se..Στα μηνύματα δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Αν πάω από τις επαφές, επιλέξω ένα όνομα και πατήσω για μήνυμα ανοίγει για δημιουργία μηνύματος στη συγκεκριμένη επαφή.. Κάτι δε σου κούμπωσε καλά και με το restore μάλλον.



#3746   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 15/04/2019 - 11:34

Στέλιο καλημέρα. Σε μένα φίλε δουλεύει εξαιρετικά η 12.2 περασμένη ΟΤΑ σε όλα τα τηλέφωνα. Ακόμα και στο se..Στα μηνύματα δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Αν πάω από τις επαφές, επιλέξω ένα όνομα και πατήσω για μήνυμα ανοίγει για δημιουργία μηνύματος στη συγκεκριμένη επαφή.. Κάτι δε σου κούμπωσε καλά και με το restore μάλλον.

Ρε φίλε με έχει τρελάνει πραγματικά.Την είχα ΟΤΑ,την έκανα restore και πάλι όλο bugs.Δεν ξέρω αν φταίει το back up που περνάω αλλά να στήσω από την αρχή δεν υπάρχει πιθανότητα.
Όσο για τα μηνύματα.Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά μόλις συνδέθηκα με WiFi ξεκίνησε να λειτουργεί όπως πρέπει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3747   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 15/04/2019 - 11:48

Ρε φίλε με έχει τρελάνει πραγματικά.Την είχα ΟΤΑ,την έκανα restore και πάλι όλο bugs.Δεν ξέρω αν φταίει το back up που περνάω αλλά να στήσω από την αρχή δεν υπάρχει πιθανότητα.
Όσο για τα μηνύματα.Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά μόλις συνδέθηκα με WiFi ξεκίνησε να λειτουργεί όπως πρέπει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Σε καταλαβαίνω...βασικά δοκίμασα το μήνυμα και με data και με wifi με το ίδιο αποτέλεσμα οπότε σίγουρα κάτι σου έχει κάτσει στραβά..Αφού δε στήνεις από την αρχή μάλλον θα περιμένεις την επόμενη μικρή αναβάθμιση..Υπομονή..



#3748   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 655 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 16/04/2019 - 08:10

Εγώ έχω μείνει λίγο "πίσω" αλλά επειδή έχω την εντύπωση ότι πολλοί είναι σαν εμένα να πω κι εγώ ότι πέρασα 12.2 ΟΤΑ και είδα σημαντική βελτίωση της μπαταρίας...

iPhone xsmax


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3749   rs280ps

rs280ps

    iPH Enthousiast

  • 458 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 18/04/2019 - 12:04

Σε xs max μετά από αναβάθμιση σε 12.2 δεν λειτουργεί το 4G με Vodafone κάποιες φορές. Συμβαίνει κ σε άλλους;

#3750   christos1414

christos1414

    iPH Contributor

  • 1.652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 18/04/2019 - 20:11

Κάτι περίεργο και παράξενο: μπαταρία 2%, κάνω hard reset και ω! θαύμα, δείχνει σταθερά εδώ 15 λεπτά 44% !!!!!


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 27

0 μέλη, 26 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)