Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Προβλημα ήχου σε εγγραφή βιντεο iphone 8


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   FAY259

FAY259

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/06/2018 - 02:12

Καλησπερα,
Μολις ηρθα απο εκδηλωση και μετα λυπης μου διαπιστωσα οτι σε 6λεπτο βιντεο ξαφνικα εκει που βλεπω και ακουω κανονικα οσα εγραψα,σε τρια σημεια προς το τελος ο ηχος ισα που ακουγεται.χαμηλωνει στο ελαχιστο σχεδον,επανερχεται για καποια δευτερολεπτα και ξαναχαμηλωνει..

Υπαρχει καποιο σημειο στο κινητο που μπορει να παταγα με το χερι μου κανοντας την εγγραφη ηχου δυσκολη;
Το τηλ εχει το νεο ios,χωρις jailbreak και το χω δυο μηνες.Επισης εχω μονο iphone απο την αρχη που βγηκαν οποτε δε πιστευω να παταγα κατι..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2018 - 09:24

Υπάρχουν μερικά προβλήματα. Αυτά είναι δυνατόν να φανούν σε video αλλά όχι σε διαγνωστικά. Δηλαδή σε διαγνωστικά για το κινητό σου μπορεί να περνάει αλλά να σου βγάζει εσένα πρόβλημα. Άνοιξε επικοινωνία με την document στείλε τον εν λόγω βίντεο και ίσως πάει για αντικατάσταση. Είχα παρόμοιο πρόβλημα με την κάμερα. Το έβγαλα βίντεο και τους το έστειλα και ως δια μαγείας η istorm που δεν αναγνώριζε κάποιο πρόβλημα, η document ζήτησε να τους το στείλω γιατί θα πήγαινε για αντικατάσταση συσκευής.

#3   FAY259

FAY259

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/06/2018 - 10:00

Πριν το Πάσχα ξεμπέρδεψα με αντικατάσταση του 6s που είχα...Αχ όχι πάλι.....Βλέπω μιλάς για document και όχι infoquest...Συνηθως την infoquest εχουν πρωτη επιλογη,ειναι καλύτερη η document?

 

Το ξανακανε και σημερα το πρωι..εβαλα να τραβαω βιντεο την τηλεοραση και σε ενα βιντεο που τραβηξα δεν ακουγεται καθολου ηχος...Να κανω ενα restore ή να παει κατευθειαν εκει?



#4   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2018 - 10:08

Πήγαινε το κατευθείαν στη document αφού τους το δείξεις σε βίντεο. Θα σου πουν για Επιδιορθωση του χαλασμένου τμήματος αλλά δεν γίνεται αυτό. Κατά κύριο λόγο γίνεται αντικατάσταση συσκευής.

Document μέχρι να μου δώσουν καινούργιο 3 μέρες διότι το έστειλα από Θεσσαλονίκη και έκανε μια μέρα να πάει και μια να γυρίσει. Istorm μια εβδομάδα και έχει στην πόλη μου και μου έλεγαν πως εγώ φταίω. Infoquest έχει καλά σχόλια αλλά εγώ δηλώνω υποστηρικτής document. Όλοι αν δεις λένε τα καλύτερα για την εν λόγω εταιρία. Μόνο τυχαίο δεν μπορεί να είναι αυτό.

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 12/06/2018 - 10:10


#5   FAY259

FAY259

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/06/2018 - 10:38

Δεν γινεται αυτο με την apple...κουραστηκα...4s μου χε βγει σκυλι...το 5σ σε ενα μηνα εχανε σημα εντελως,το 6s εβγαλε βλαβη στο κουμπι ηχου και αυτο τωρα γραφει χωρις ηχο καποιες φορες...



#6   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2018 - 10:57

Και εγώ με το 4αρη δεν είχα πρόβλημα. Κοίταξε μη στεναχωριέσαι. Όλοι έως οι περισσότεροι τραβήξαμε μια αντικατάσταση. Σκέψου πως αν σου δώσουν νέο θα έχει και 100% νέα μπαταρία ;-) τέλος πάντων παρηγοριά στον άρρωστο.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες