Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone X ip67 υποτίθεται


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
49 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 20/07/2018 - 09:06

απ οτι φαινεται δεν ειχες κλεισει καλά τον αντάπτορα της sim...αν μπορείς βάλε μια πανοραμική απο πάνω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   hondakias1983

hondakias1983

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/07/2018 - 09:15

αμα δεν ειχε κλεισει ο ανταπτορας δεν θα δουλευε η sim. η φωτο ειναι απο την infoquest.δεν εχω το τηλεφωνο στα χερια μου.



#33   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/07/2018 - 09:31

αμα δεν ειχε κλεισει ο ανταπτορας δεν θα δουλευε η sim. η φωτο ειναι απο την infoquest.δεν εχω το τηλεφωνο στα χερια μου.


Τι κόστος σου ζήτησαν αν επιτρέπεται;

#34   hondakias1983

hondakias1983

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/07/2018 - 10:05

Τι κόστος σου ζήτησαν αν επιτρέπεται;

752€ για αντικατασταση συσκευης



#35   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 20/07/2018 - 11:19

αμα δεν ειχε κλεισει ο ανταπτορας δεν θα δουλευε η sim. η φωτο ειναι απο την infoquest.δεν εχω το τηλεφωνο στα χερια μου.

αν η φλάντζα στον ανταπτορα δεν εχει μπει σωστα στις εγκοπες αλλα ο αντάπτορας εχει εισαχθει στη συσκευη ,την διαβάζει την sim αλλα δεν εχει στεγανότητα

Τελευταία επεξεργασία από: pats, 20/07/2018 - 11:19


#36   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 20/07/2018 - 12:31

το δινεις ανταλλακτικα οτι λειτουργει απο κει μεσα...και αγοραζεις καινουργιο! δεν αξιζει η επισκευη του! Ασφαλεια δεν του ειχες κανει?? με 30€ που την διναν ολοι



#37   hondakias1983

hondakias1983

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/07/2018 - 13:00

το δινεις ανταλλακτικα οτι λειτουργει απο κει μεσα...και αγοραζεις καινουργιο! δεν αξιζει η επισκευη του! Ασφαλεια δεν του ειχες κανει?? με 30€ που την διναν ολοι

Καινουργιο κανει 1400€. πιστευεις οτι απο ανταλλακτικα θα πιασω 700€?? και που ξερω τι ειναι καλο μεσα και τι οχι??και ποιος θα βγαλει τα εξαρτηματα απο μεσα αθικτα?

καλυτερα μια καινουργια συσκευη



#38   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/07/2018 - 13:28

Εγώ προσωπικά μιας και δεν μου περισσεύουν τα χρήματα, θα τα έδινα για να το πάρω στα 700 θα έβαζα και μια πολύ καλή θήκη για να το προστατεύω από χτυπήματα και μια έξτρα θήκη για τα μπάνια ή ένα σακούλι που προστατεύει.

#39   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 20/07/2018 - 14:07

300€ μπορεις να τα πιασεις ... 700€ στην καμια , ουτε στα ονειρα σου!

εσυ αποφασιζεις ...γεγονος ειναι οτι οταν εχεις μια συσκευη που κοστιζει 1400€ πρεπει να την προσεχεις και αναλογα! ειτε λεγεται θηκη ειτε lifeproof ειτε ασφαλιση συσκευης που διναν μαζι με την αγορα.

Μαλλον θα σου δωσουν refurbished συσκευη και δεν θα στο επισκευασουν...ή αν γινει επισκευη θα γινει απο την apple στην ολλανδια.

Αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα παρε νεα συσκευη..διαφορετικα παρε την  στα 750€



#40   hondakias1983

hondakias1983

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/07/2018 - 16:41

300€ μπορεις να τα πιασεις ... 700€ στην καμια , ουτε στα ονειρα σου!

εσυ αποφασιζεις ...γεγονος ειναι οτι οταν εχεις μια συσκευη που κοστιζει 1400€ πρεπει να την προσεχεις και αναλογα! ειτε λεγεται θηκη ειτε lifeproof ειτε ασφαλιση συσκευης που διναν μαζι με την αγορα.

Μαλλον θα σου δωσουν refurbished συσκευη και δεν θα στο επισκευασουν...ή αν γινει επισκευη θα γινει απο την apple στην ολλανδια.

Αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα παρε νεα συσκευη..διαφορετικα παρε την  στα 750€

Το ιδιο λεμε.οτι αποκλειεται να πιασεις 700€ αρα δινεις 750€ και παιρνεις καινουργια.Η συμφωνια ειναι αντικατασταση συσκευης με καινουργια ΟΧΙ επισκευη ΟΧΙ refurbished. απλα κρατανε τη δικη μου συσκευη



#41   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 20/07/2018 - 16:47

300€ μπορεις να τα πιασεις ... 700€ στην καμια , ουτε στα ονειρα σου!
εσυ αποφασιζεις ...γεγονος ειναι οτι οταν εχεις μια συσκευη που κοστιζει 1400€ πρεπει να την προσεχεις και αναλογα! ειτε λεγεται θηκη ειτε lifeproof ειτε ασφαλιση συσκευης που διναν μαζι με την αγορα.
Μαλλον θα σου δωσουν refurbished συσκευη και δεν θα στο επισκευασουν...ή αν γινει επισκευη θα γινει απο την apple στην ολλανδια.
Αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα παρε νεα συσκευη..διαφορετικα παρε την στα 750€

επισκευή απο υγρασία κάνουν μονο τα μαγαζάκια με επισκευες της κυριακής χαράς και της δευτέρας λύπης...η apple δινει refurbished

#42   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 20/07/2018 - 16:49

Το ιδιο λεμε.οτι αποκλειεται να πιασεις 700€ αρα δινεις 750€ και παιρνεις καινουργια.Η συμφωνια ειναι αντικατασταση συσκευης με καινουργια ΟΧΙ επισκευη ΟΧΙ refurbished. απλα κρατανε τη δικη μου συσκευη

refurbished θα πάρεις.συσκευή η οποία εχει διορθωθεί,ελεγχθεί και φερει καινουρια καλυμματα ,καινούρια μπαταρία και καινούρια οθόνη

#43   Franjelisco

Franjelisco

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 14/10/2018 - 19:31

Το κινητό φέρει μια ανθεκτικότητα στο νερό η οποία έχει ελεγχθεί σε εργοστασιακές συνθήκες και η επίδρασή της φθίνει με το πέρασμα του χρόνου. Καλό είναι η συσκευή μας να έρθει σε επαφή με το νερό μόνο σε περίπτωση ατυχήματος και για πολύ λίγα δευτερόλεπτα και σε καμία περίπτωση να μην την τοποθετούμε εκ πεποιθήσεως στο νερό. Σε κάθε περίπτωση, η ζημιά από νερό δεν καλύπτεται στα πλαίσια της εγγύησης οπότε πάντα ελλοχεύει ο κίνδυνος να εισέλθει νερό στη συσκευή και να μας πάει πολύ ακριβά η υποβρύχια φώτο για το Ιnstagram.


Τελευταία επεξεργασία από: Franjelisco, 14/10/2018 - 19:31


#44   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.407 μηνύματα

Δημοσίευση 14/10/2018 - 20:35

Τότε η Apple θα πρέπει να μηνύσει όλους αυτούς τους βαρεμενους στο YouTube που τα βουτάνε στο νερό για ώρες και μετά μας λένε ότι δουλεύουν κανονικά.. Μάλλον τον κόσμο δουλεύουν η εκτελούν υπηρεσία να τσιμπάνε τίποτα χαζοεφηβοι να πουλάει σέρβις η Apple.. Εννοείται ότι τέτοιες συσκευές δεν τις Βούδας ούτε για πλάκα στο νερό αλλα και η περίπτωση του φίλου απαράδεκτη σε μια κουτάλια νερό να μην αντέξει.. Τότε τι σκατα πιστοποίηση πουλάνε; Οκ και στο δικό μου έχει πέσει σε καφετέρια ποτήρι με νερό δεν έπαθε κάτι.. Τα ip68 τι παραπάνω προσφέρουν δηλαδή;


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

#45   dgeorge4

dgeorge4

    iPH Enthousiast

  • 489 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 15/10/2018 - 08:41

Εμένα αν έπεφτε στη θάλασσα έστω λίγο, αμέσως θα το έβαζα κάτω από βρύση για ξέπλυμα, ή θα του άδειαζα ένα μπουκαλάκι νερό τουλάχιστον. Όχι πως θα το έσωζα ντε και καλά, αλλά μπας και φεύγανε τα αλάτια

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες