Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ipad Pro 10.5 ή The new 9.7-inch iPad - Iphone xr ή Xs Max


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   orin

orin

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 16/09/2018 - 23:02

ένα δίλημα έχω να θέσω, τωρα που βγήκαν και τα νέα iphone.

Eίμαι με το iphone 6s plus 64GB, το χω τρια χρόνια, λειτουργει απροβλημάτιστα. άντε λίγο η μπαταρία να είναι προβληματική που δείχνει χωρητικότητα 78% αλλά την ημερήσια χρήση μου την καλύπτει και από την άλλη είμαι και με το ipad 2 με 64GΒ αγορασμένο το μακρυνό 2012 όπου είναι σκυλί κρατά η μπαταρία λιώνοντας του σε παιχνίδια και σερφαρισμα 3-4 μέρες.

Μπάτζετ υπάρχει μόνο για μια από τις δυο συσκευες (ιphone ή ipad).

Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου όχι από αποψη αγοράς και μονο αλλά και από την άποψη τι να λάβω υπόψη μου πέρα από τη χρήση που ξέρω ότι θα κάνω σε κάθε συσκευή. (πχ καποια παιχνίδια και εφαρμογες στο Ipad δεν υποστηρίζονται ή ότι έχει πάνω του ΙΟS 9.3.5 - άσχετο με παίρνει για jailbreak?)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 16/09/2018 - 23:24

Θα σου πω τι θα έκανα εγώ στη θέση σου. Θα άλλαζα μια μπαταρία στο 6s plus που ειδικά από αύριο με τη 12 θα βελτιωθεί και σε απόδοση η συσκευή και θα έκανα υπομονή κανένα μήνα να ανακοινώσει τα καινούργια iPad και θα κοιτούσα προς τα εκεί διότι το iPad 2 το λες και απαρχαιωμένο πλέον (χαρά στην υπομονή σου). Και του χρόνου θα πήγαινα για iPhone. Πάντα με το δεδομένο πως υπάρχει budget για μια από τις 2 συσκευές.


On iPad Air 2




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες