Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

apple music και Λίστες από pc


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   orotava

orotava

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 08/10/2018 - 20:58

Εχοντας συνδρομή εδω και πολύ καιρό δεν με είχε απασχολήσει ιδιαίτερα , πρόσφατα κατέβασα κάποια albums αλλα και προσωπικές ηχογραφήσεις . Προσπάθησα μάταια σε 2 pc να τα συ τονίσω έβγαζε error οτι έχω ενεργό το apple music ... αναβάθμιση itunes τα ίδια ... ψάχνω ψάχνω ... βλέπω οτι όταν έχεις apple music subscription δεν μπορείς να συγχρονίσει δικά σου tracks ... !!! μετα βρίσκω έναν οδηγό https://9to5mac.com/...c-subscription/. Στο τέλος για κάποιο λόγο μου εμφανίζει τα album από το apple music τα οποία τα δείχνει με συννεφάκι δηλαδη πρέπει να τα Ξανακατεβασω !!!! Αν ειναι δυνατόν ποσό με εχει ξενερώσει ... Μπορώ με κάποιο άλλο πρόγραμμμα επι πληρώμη να παράκαμψη αυτές τις ηλιθιότητες και να έχω και apple music και να βάζω οτι θέλω εγω; Μπορώ να τα ανεβάσω στο cloud και να μπουν στη λίστα αυτόματα ; Η επόμενη λύση ειναι spotify και να συ χρονίζω τα υπόλοιπα με itunes ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/10/2018 - 13:41

Δεν ξέρουν ούτε και οι ίδιοι τι γίνεται. Εγώ περνάω κανονικά την δική μου μουσική την ανεβάζει στο cloud και την έχω διαθέσιμη σε όλες τις συσκευές μου.

Παλαιότερα είχα και το itunes match αλλά το έχω κόψει εδω και 4-5 μήνες



#3   sk7lafkos

sk7lafkos

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2018 - 15:42

κ εγώ δεν έχω θέμα με το να περνάω μόνος τραγούδια

Ανεβαίνουν απλά και μετά είναι διαθέσιμα σε όλες τις συσκευές






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες